Styczeń 20, 2019
WAŻNE
 • 5. sezon ARROW już na NETFLIXIE.
 • POWROTY SERIALI DO STACJI THE CW: SUPERGIRL - 20 stycznia, ARROW - 21 stycznia, DC's LOT - 1 kwietnia

About the author

19 Comments

 1. 1

  Olicity Queen 2

  "Najbardziej WTF momentem okazał się dla mnie moment w którym Oliver przekazuje pierścień
  Ra's Al Ghula Malcolmowi. W tym sezonie Malcolm odgrywał bardzo ważną rolę w obaleniu
  Ra'sa przez Olivera. Aczkolwiek nie spodziewałem się, że to on zostanie Ra's Al Ghulem
  nowym. Zawsze liczyłem po cichu, że to może Oliver się jednak zdecyduje albo chociaż odda
  pierścień Nyssie która technicznie nadal jest jego żoną."
  To są dokładnie moje myśli i jeszcze jeden cytat.

  "Tak więc kolejny sezon Arrow za nami. Szczerze to muszę przyznać, że jakoś nawet tego
  jeszcze nie czuję, możliwe, że nie doszło to jeszcze do mnie.
  Co ja teraz będę robił w czwartki rano?!"

  To też dokładnie moje myśli. I like it!!:D

 2. 2

  Olicity Queen 2

  Jeśli chodzi o moją reakcje po finale przeczytaj po odcinkiem Arrow3x23 tylko nie wkurz się na mnie, bo zdenerwowałam się, że oni se gdzieś pojechali, a Arrowa już nie ma.

 3. 3

  Barry Allen

  Jak już wcześniej wspominałem (chyba) to cały trzeci sezon fajnie wyglądał na papierze, jednak przełożenie na ekran wyszło już gorzej [b]Kaitou[/b].

 4. 4

  Barry Allen

  [b]Olicity Queen 2[/b] nie wkurzę się przecież za twoje zdanie o odcinku :p Mnie może finał nie zawiódł aż tak bardzo, mimo, że nie był jakiś powalający ale to tylko dlatego, że nie miałem co do niego jakiś większych oczekiwań. Czekam na czwarty sezon, niech Arrow wróci na dobre tory.

 5. 5

  pawelkonrad

  Cześć 🙂 Mój pierwszy komentarz – obserwuję już długo portal i wasze opinie, aż w końcu wziąłem sprawy w swoje ręce.

  Cóż, sezon był cienki, niestety nie da się tego ukryć – a był nim, ponieważ na dobrą sprawę "nie było tego złego". Tak, to prawda – ponieważ Ra's Al Gul na dobrą sprawę został stworzony w połowie sezonu przez Malcolma – gdyby nie on, sezon skończyłby się na 10-11 odcinku. Zatem głównym złym był raczej on, niż Głowa Demona.

  "Co ja teraz będę robił w czwartki rano?! " Mnie bardziej nurtuje inne pytanie – kiedy koniec? 🙂 Wiem, wiem, brzmi to niczym jakaś profanacja, aby chcieć zakończyć arrow – ale moim zdaniem twórcom brakuje planu wykraczającego poza jeden sezon. W moim przekonaniu bez jasnego zarysu – kończmy arrow na 6 sezonie, a po drodze będzie to, to i to prowadzi serial w złą stronę – czego dowodem moim zdaniem jest sezon 3, który tak jak pisałem, do 10-11 odcinka nie miał żadnego głównego wątku, poza byciem przez Olivera Arrowem. W II sezonie mieliśmy intrygę Slade'a, moim zdaniem najlepszą jaką do tej pory – odcinki były pełniejsze, więcej było zwrotów akcji, no i satysfakcja większa z obejrzenia ostatniego odcinka. [b]Ostatni odcinek 3 sezonu wywołuje we mnie dwie myśli : O fajnie, koniec Arrow, wszystko się udało po myśli, jestem spełniony jako fan. Tak bym pomyślał, gdyby nie miało być 4 sezonu.[/b] A skoro to niestety wiem, wydaje mi się, że ten odcinek nie był ogólnie godny bycia tym ostatnim – głównie przez to, iż zagrożenie zniszczenia miasta było ultra błahe – Slade, o ile pamiętam, siał terror przez 2-3 odcinki i tam był naprawdę prawdziwy armagedon. Tutaj fakt, więcej bohaterów, to i zagrożenie było mniejsze- gdyż cały zespół okazał się być efektywny. Lecz cóż, no za mało fajerwerków, przez co cały sezon oceniam na 6/10. Bardziej do mnie przemawia Flash, choć też ta końcówka, zmierzająca do Flashpoint Paradox jest nie do końca przeze mnie akceptowana, gdyż sądzę, iż Barry będzie się zajmował w drugim sezonie odkręcaniem tego, co zepsuł w pierwszym, przez zmianę historii, ale to opowiadanie na inny czas.

  Dziękuje za uwagę, do usłyszenia.

 6. 6

  Barry Allen

  [b]pawelkonrad[/b], zauważyłem, że jeżeli by oglądać Arrow trzeci sezon od 16 odcinka to nie straci się nic z poprzednich ponieważ są w nim wszystkie wątki poruszone typu: śmierć Sary, śmierć Olliego itp. Po 16 odcinku chociaż akcja zaczynała jakoś nabierać tempa powoli i zbierać się do kupy 😀

 7. 7

  LrPrl

  Wat?! Malcolm Ra'sem? Ba! To Oliver dał mu pierścionek?! No, brak mi słów, oprócz tych niecenzuralnych! Mam nadzieję, że przynajmniej ciekawiej będzie.
  Wolałbym Nysse na tym miejscu no ale… Tylko nie znam powodu, dla którego Malcolm miałby wskrzesić Sarę, hmm?

  Ogólnie sezon taki, kiepskawy. Wkurzająca Loreal (lepsza ksywka co nie? :D) przemieniła się w znośnego kanarka i to jest zmiana na +, bo przez pierwsze dwa sezony a później pół tego sezonu marzyłem o jej śmierci 😛
  Wkurzający za to zrobił się jej Ojciec… Ciekawi mnie też, kto teraz zostanie prezesem firmy Palmera, Felicity? Ciekawe… 🙂

  Ogólnie oglądając Arrowa i Flasha, już wiem dlaczego ten pierwszy ma mniej widzów. Ten sezon był taki nijaki, moim zdaniem za za mało szokujących śmierci, no bo co? Chyba tylko Sara…
  Wydaje mi się, że 4 sezon będzie dużo ciekawszy, ze względu na dobre stosunki Arrow Teamu z ligą zabójców i wspólnego przeciwnika – HIVE (dobrze napisałem?), może dodatkowo jakaś wewnętrzna walka wewnątrz ligi, Nyssa vs Malcolm? 😀

 8. 8

  ARROW447

  Muszę się podzielić się też pewnymi przemyśleniami.

  Porównując 3 sezon chociażby z 2 to drugi jest lepszy. Nie ma tak naprawdę głównej idei na jakiej podstawie działałby Ras Al Ghul, dopiero w ostatnim dowiadujemy się że chciał zabić Damiena Darhka.

  Cały czas Oliwer zachował chłodny umysł w stosunku do kobiet, nie miał 2 lub 3 jak to było wcześniej tylko trzymał się jednej kobiety. Nastąpiła przemiana bohatera co w kontekście kolejnego sezonu wydaje się potrzebne.

  W internecie pojawiają się plotki że nowym złym ma być Damien Darhk mi się wydaje ze powinni scenarzyści pomyśleć o kimś nowym, a najlepiej żeby to była kobieta.

  Na pewno w następnym sezonie pojawi się Liga Zabójców, wróci sprawa H.I.V.E.,(powinien pojawić się Deadshot). DLA MNIE UŚMIERCENIE TEJ POSTACI BARDZO SIĘ NIE SPODOBAŁO I UWAŻAŁEM, ŻE Z TEJ POSTACI MOŻNA BYŁO JESZCZE COŚ WYCIĄGNĄĆ.

  Bardzo będzie brakować Roya,ale Thea jest fajniejsza jako nowy Arsenał.

 9. 9

  Altair

  Jak dla mnie sezon nie był zły, podobał mi się.
  Pomijam nielogiczne momenty, chociażby wbijanie strzały w księżyc, no ale cóż.
  W sumie wydaje mi się, że najbardziej zaskoczyło mnie przejędzie władzy przez Malcolma! O tym nawet nie myślałam!
  Co do samego finału to podobała mi się pierwsza połowa odcinka, potem coraz mniej i mniej.
  Zastanawiam się, co teraz będą robić – Oliver, Felka, Team Arrow, którego już nie ma.
  Szczerze, to mogłabym nawet powiedzieć, że to jest koniec Arrowa na zawsze, końcówka, cóż, taka, hm… wskazująca na to.
  No mam nadzieję, że 4 sezon będzie lepszy niż ten.
  I, że Malcolm będzie nadal taki genialnie genialny 😛

 10. 10

  mrocznyrycerz

  Dobta była muzyka w tle kiedy Oliver walczył z Rashem, a co do przekazania pierścienia Malcolmowi to wcale mnie ta decyzja nie dziwi taki plan był od początku, wielu Malcolma nie lubi, a po poprzednim odcinku wielu uważało że sprzedał bohaterów, a jak się okazało to była część planu i wg mnie pasuje na nowego Rasha, choć myślałem że głową demona będzie Nyssa, ale wszystko przed nami.

  Myślę że w czwartym sezonie drużyna Arrow będzie miała miasto pod kontrolą do pojawienia się Darkha i tu zaczynają się kłopty po czym wkracza Oliver hmn…tylko jako kto??

 11. 11

  mrocznyrycerz

  I jeszcze jedno po czym szczęki wam opadną. SARA BĘDZIE ŻYĆ!!!

  Widziałem trailler Legends of tomorrow i pokazana jest Sara jak wyłania się dołu Łazarza, a działać będzie w białym stroju jako White Cannary. W tym serialu ją pokażą to w arrow 4 też, choć zastanawia mnie jeden fakt że długo leżała w trumnie i jej ciało powinno się z lekka rozłożyć, choć znając ten serial jakoś świetnie to wyjaśnią.

 12. 12

  MaGiK1990

  A co jeśli Sara nie zginęła ? To jest serial w którym wszystko może się zdarzyć. Oliver Queen też zginął i nagle ożył, więc wcale bym się nie zdziwił jeśli okaże się, że Sara wcale nie umarła 😉

 13. 13

  CzuCzu

  To ja też postaram się o obiektywną opinię. Według mnie cały sezon ogólnie zaskakiwał poprzez niektóre lepsze a niektóre gorsze odcinki. Podsumowując nie oceniałbym go jednak jako tak bardzo średni. W stosunku do sezonu 2 rzeczywiście był może słabszy, ale…no właśnie…siedzieliśmy wszyscy przed monitorami i czekaliśmy na kolejne odsłony tego sezonu prawda? 🙂
  Ja również obstawiam, że najlepszymi momentami były crossovery, a poza tym wszystkie odcinki z udziałem Nyssy oraz pierwsza walka Oliver vs Ras, jak również reszta historii po zmianie Olivera na członka Ligi. Podoba mi się postać Atoma i szkoda, że nie rozwinęli go w tym sezonie trochę bardziej. Gość jest na prawdę spoko i powiedziałbym, że w jego scenach walk zbyt "ślamazarnie" go ukazali. Szkoda też utraty Arsenala – postać jak najbardziej pozytywna. Najgorszy moment? Bez wątpienia powrót Olivera do świata żywych po walce z Rasem, co również nazwałbym WTF tego sezonu. Zaskoczyła mnie umowa z Malcolmem czyli przekazanie mu pierścienia.

 14. 14

  CzuCzu

  Transformacje…no cóż, Laurel przyznam się irytowała nawet mnie, ale później spojrzałem na jej postać bardzo przychylnym okiem. Zmieniła się na plus, a moim zdaniem najfajniej wypadła w crossoverze Flasha, gdy Joe z Cisco pojechali do Starling City. Dla mnie to był jej najlepszy odcinek. Podobała mi się również przemiana Thea Jak to określił trafnie Slade: "Yes, you've come a long way" 🙂 Thea bardzo jej zmiana na duży plus. Oczywiście w momencie kiedy postać Arsenala nabrała moim zdaniem w pełni wyrazistości to go usunęli z serialu…wielka szkoda, bo również się zmienił bardzo, choć doskwierały mi jego wyrzuty sumienia. Myślę, że to były najbardziej istotne transformacje bohaterów, ajeśli chodzi o naszego głównego bohatera, to jego zmianę w pełni zobaczymy chyba w sezonie 4 🙂

 15. 15

  CzuCzu

  Najgorsze za to moi zdaniem, to cała otoczka ze wściekniętym Lance, który zachowywał się momentami jak opętany. Rzutowało to na, powiedzmy trzecią kwartę sezonu. Mam nadzieję, że choć w pewnej części podzielacie moje opnie na temat tego sezonu. Pozdrawiam całą rzeszę fanów Arrow!

 16. 16

  Kaitou

  W końcu nadszedł czas aby podsuwać cały sezon. Był mówiąc szczerze przeciętny, aby nie powiedzieć słaby. Głównym problemem był sam wątek z ligą. Nie to że mam coś do Ra's al Ghula bo uważam że został zagrany bardzo dobrze, jednak wolał bym zobaczyć Olivera jako bohatera miasta czy walczącego ze swoim bardziej klasycznym przeciwnikiem. Mam nadzieje że w nowym sezonie zmieni kostium i nazwie się Green Arrow. Liczyłem również że Roy odejdzie w bardziej klasyczny sposób, w jak komiksach i zacznie działać sam jako Red Arrow. Ogólnie pomysłów i materiału jest masa do wykorzystania.

 17. 17

  Hamoova

  Witam
  No mnie końcówka podobała tak się ale jarałem sie na ten odcinek 😉 Najbardziej mi sie podobało to jak Barry looknał na jame łazarza i walnał textem "macie tu jackuzzi ?? fajnie! " tgo mnie rozbaawiło . fajnie by było jakby było więcej Flasha ale to nie jego serial więc tak siee to ro0zergrało

 18. 18

  Sajmonproxd

  1 sezon był najbardziej realistyczny.. W 2 już te Mirakuru trochę namieszało i niezbyt realne to wszystko było, a 3 sezon.. Początki były raz nudne – raz bardzo ciekawe. Jednym z najlepszych odcinków moim zdaniem był ten, w którym Oliver po raz pierwszy walczył z Ras'em. Było do przewidzenia, że cudownie zmartwychwstanie, bo to przecież główny bohater serialu. Te zabicie Thea'i przez Ras'a i jej późniejsze ożywienie.. Nie podobało mi się to, bo za dużo tych cudów. Oddanie miana Ras Alghul'a dla Malcolma było bardzo zaskakujące, nikt się tego raczej nie spodziewał, chociaż, taka nagła zmiana Malcolma dla dobra miasta i bez otrzymania nic w zamian, też wydawała by się dziwna, więc tu mamy wyjaśnienie. Oliver powinien oddać pierścień Nyssie, lub w 4 sezonie, Malcolm powinien ją zwolnić z przysięgi dla Ligi, ponieważ przez chwilę żyła szczęśliwie z dala od ligi, jako trenerka Laurel. Za dużo cudów jak na ten sezon.. Szkoda, że Arrow'a już nie ma i że krucjata się aż tak powiększyła. Za dużo wszystkiego moim zdaniem. W 4 sezonie spodziewam się powrotu Sary oczywiście do Olivera, bo, jak było widać w trailerze Legends of Tommorow, żyła. Dziwi mnie to, że tak długo leżała w grobie, ale.. Kolejny cud ;x Oliver moim zdaniem wróci do ratowania miasta, znów powinno być coś takiego "Pod maską dobra czyha zło", tak jak zastosowali to w 2 sezonie i interesujące to wszystko było. Szkoda Roy'a.. Spodobał mi się, rozwinął się na pewno i stał się ciekawą postacią.. Przez te cudowne wody w Nanda Parbat zdarzy się pewnie nie jeden cud w 4 sezonie.. Ogólnie 3 sezon Arrow'a oceniam jako mocne 7/10. Mogło być lepiej.. Z niecierpliwością czekam na sezon 4 oraz Legends of Tommorow 😛

 19. 19

  Arrowfan000

  WitamTo mój pierwszy kom. Jetem naprawde wielkim fanem arrowa. Ale do rzeczy.Sezon choć dobry to nie najleprzy.Moje naj plusy to:
  -Laurel przestała być irytująca…(1)
  -Malcolm pomaga Oliemu i zostaje rasem
  Minusy:
  -(1)…ale jej ,,choroba" przeszła na Felicity
  -Słabe sceny walki w tym sezonie
  WTF momenty:
  -Zabicie Sary
  -,,Zabicie" olivera
  A co do Coast City,to było miasto Green Lataren.W komiksach byli przyjaciółmi.

Leave a Reply

Powered by keepvid themefull earn money