Wrzesień 19, 2018
WAŻNE
  • FLASH W AXN - pt. godz. 20 / Powroty: THE FLASH - 9 października / SUPERGIRL - 14 października / ARROW - 15 października / DC's LOT - 22 października

Home Forums Skomentuj ARROW Szósty sezon ARROW 6×23 – „Life Sentence” – dyskusja!

This topic contains 12 replies, has 10 voices, and was last updated by  CzuCzu 3 months ago.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)

ARROW 6×23 – „Life Sentence” – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat ARROW 6×23

FINAŁ SZÓSTEGO SEZONU

Red_Hood
    Participant
    Red_Hood

Oglądałem póki co po eng, ale odcinek jak dla mnie świetny, wszystko było akcja od początku jest, ale dziwnie się skończyło, przypadkiem nie było 2 odcinki temu że Oliver nie może się przyznać? A teraz? Dziwne trochę, po obejrzeniu z polskimi napisami napiszę więcej

Mix77
    Participant
    Mix77

Kurde mogli to lepiej rozegrać. Wystarczyło wsadzić Diaza do jednej Celi z Olivierem w końcówce odcinka.

kiszony
    Participant
    kiszony

Na samym początku denerwowało mnie że wszyscy chodzili bez maski, ot tak całe FBI i przeciwnicy widzieli ich twarze trochę bezsens. Również nie podobało mi się jak GA dawał każdemu z osobna „słowa otuchy” jakby się z nimi żegnał, tak trochę jak nie Olivier, tak sztucznie…
    Natomiast końcówka że się poświęcił dla miasta i swoich kompanów fajna.
    Diaz żyje więc mogą zrobić interesujący początek nowego sezonu, ale przypuszczam że Diaz to kwestia 2/3 odcinków.
    Przypuszczam że w mieście będą sami słabi bo fabuła może pójść mocno w więzienie, Oli spotka swoich starych jak i nowych przyjaciół którzy będą go chcieli zabić, może też spotka kogoś znajomego ze starych lat z którym będzie się trzymał ( chodzi mi o te znajomości które poznał podczas tych pięciu lat na wyspie )
    Mam nadzieje że następny sezon będzie ostatnim ;).

zuz
    Participant
    zuz

Dla mnie ta sprawa z FBI jest trochę wymuszona, przecież spokojnie mogli skorzystać z pomocy ARGUS – w końcu to organizacja wojskowa, która mogłaby spokojnie poradzić sobie z Diazem – Layla swojego czasu miała nawet kody do głowic jądrowych, a teraz nagle nic nie mogą poradzić z tak naprawdę zwykłym, skorumpowanym bandytą i trzeba iść do FBI. Scenarzyści chyba gdzieś coś przespali…

Generalnie moim zdaniem sezon najsłabszy i w ogóle nie dziwi mnie jego słaba oglądalność. Niestety mnie bardzo rozczarował 🙁

monikww
    Participant
    monikww

To był bardzo emocjonalny odcinek. Pierwszy raz poleciały mi łzy na finale sezonów. Stephen, Emilly i Paul wykonali niesamowitą robotę. Podejrzewałam jak się skończy ten sezon ale i tak było mi trudno oglądać jak Oliver idzie do więzienia. Rozumiem dlaczego Oliver podjął tę decyzję, robił to co uważał za konieczne… był bohaterem ”rzucając się na granat” by uratować swoje miasto, swoją rodzinę i drużynę.
    Nie podobała mi się decyzja pisarzy obierając ten kierunek historii Olivera, ale cóż zrobić; nie mamy wpływu na to.
    Mam tylko nadzieję, że teraz po zmianie pisarzy na następny sezon będzie o wiele lepiej. Mają trudne zadanie.
    Może Oliver będzie pracować dla FBI pod przykrywką w tym więzieniu.

Kijoraptor
    Participant
    Kijoraptor

Dla mnie było to bardzo kiepskie zakończenie. Poprzednio radził sobie sam, z kimkolwiek nie przyszło mu się zmierzyć. Slade, Ras’al Ghul, Adrian Chase. Tu nagle wbijają na posterunek, załatwiają tych skorumpowanych i nadal nie mogą załatwić Diaza. Baaaardzo naciągana teoria. Diaz ucieka w popłochu, chowa się, szantażuje Quentina, wszystko bardzo chaotyczne. Może patrząc na to wszystko przez pryzmat poprzednich sezonów ciężko dogodzić. Tam walczył z dużo silniejszymi przeciwnikami i sobie radził, a tu wyglądał jakby nie potrafił nic. Źle się na to patrzy, w więzieniu pewnie też będzie obrywać od zwykłych oprychów, których jednym ciosem pokonywał. Sezon się dla mnie skończył z dużym niesmakiem.

monikww
    Participant
    monikww

Ja też jestem wściekła o to, że Diaz nie zginął. Z tego wynika, że został dwuletnim złoczyńcą. To jest nie do przyjęcia. Zastanawiam się, dlaczego taki wspaniały aktor jak Josh Segara, który był dostępny i chciał pozostać w sezonie 6 grając Adriana; uśmiercili go a taki słaby Diaz przeżył. Naprawdę Marc Guggenhem spieprzył ten sezon od 10 odcinka.

Helena Bartanelli
    Participant
    Helena Bartanelli

Powiem tak słaby sezon 6/10 nie dam więcej choć bym chciał.Finał sezonu najsłabszy z możliwych ,chyba powoli scenarzystom brakuję pomysłu jak ciągnąć ten serial nie przypuszczałem że Diaz będzie najważniejszą postacią tego sezonu był sałbym złym bohaterem szkoda że go nie unicestwili ,fajnie było po tak długiej przerwie zobaczyć w Arrow ,sarę czekam na kolejny sezon mama nadzieje że będzie lepszy bo ten był słaby podobnie jak czwarty.

Kijoraptor
    Participant
    Kijoraptor

Najbardziej nie rozumiem sytuacji kiedy Oliver pokonuje w pojedynkę Malcolma, Slade’a, Ras’al Ghula, Adriana, a nie daje rady ze zwykłym oprychem, po prostu nie do przyjęcia i o to mam największy żal do producentów. Nie można być tak niekonsekwentnym, najpierw robią z Olivera mega mściciela, który pokonuje magię Damiana Dharka, a tu nagle jakiś pajac spuszcza mu łomot kilka razy :/

varosso
    Participant
    varosso

Generalnie wiadomo że w przyszłym sezonie głównym wątkiem będzie „Longbow hunters”. W komiksach załozycielem jest niejaki Richardo Diaz Jr. znany jako Richardo Dragon czyli syn Diaza szkolony przez Ligę. W serialu być może sam Diaz załozy ten „team”, a jego kompanami będą jakieś zbiry.

Red_Hood
    Participant
    Red_Hood

Wreszcie obejrzałem po Polsku! Odcinek świetny, od początku akcja, dziwne było że Agentka była z nimi, ale pewnie tak Oliver się dogadał z nią, on się przyznaję, ona mu pomaga ale na jego warunkach. Bo jednak bez armii(agentów fbi) nie przejąłby posterunku, bo jednak Diaz ma dużą armię. Po nazwie odcinka, i pogodzeniu się/pożegnaniu można było wnioskować że Oliver pójdzie do pudła… ale jeszcze wracając świetna walka końcowa Diaza z Oliverem, świetna choreografia walk, i ta muzyka 🙂 Idealnie zagrało, szkoda że go nie złapali albo nie zginął, bo jednak Chase zginął, a szkoda bo bym go zobaczył jeszcze w paru odcinkach 6 sezonu jak G.A. go załatwia, a tak to był tylko chwilkę… Quentin musiał zginąć niestety, śmierć troszku naciągana, ale źle się tego nie oglądało. Fajnie się Oliver z nim pożegnał, a końcówka, aresztowanie, info o śmierci, Sara, i poświęcenie się Olivera… Dziwne że się przyznał, teraz wszyscy jego najbliżsi są w zagrożeniu, on stanie się celem w pierdlu… szkoda że to tak poszło, choć fajne mogą być retrospekcje z więzienia 🙂 Ale co potem? Jak wszyscy wiedzą już kim jest Oliver, to oby teraz nie było(a pewnie będzie), jak z Tonym Starkiem, że będzie działał w dzień, pójdzie do baru dzieciaki będą chciały autograf i może zrobić się popelina, a szkoda… obym się mylił

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

Jak dla mnie jeden z najgorszych finałowych odcinków od początku trwania tych seriali. Wyszła z tego w dużym stopniu żenada pod względem wątków i prowadzenia akcji. Zacznijmy od najważniejszego – Diaz przeżył. Cała armia FBI plus lata doświadczeń i walki z najbardziej i najlepiej wyszkolonymi wojownikami nie pozwoliły na zlikwidowanie Diaza przez cały team ARROW z Green Arrow na czele! Przecież to jest tak słabe, że chyba nawet dziecko by to zauważyłoi się wkurzyło. Dodatkowo Laurel myślała, że jednym strzałem zdmuchującym tak na prawdę zabije swojego oprawcę? No ludzieeee…Dwa – osobiście liczyłem na pomoc Sary, gdy pojawiły się wieści o jej występie w finale…niestety pojawiła się tylko dlatego, by opłakiwać zmarłego ojca. Słabizna dokładająca do spadku notowań tego odcinka. Trzy – oddanie się w ręce FBI i przyznanie się przed kamerami Olivera uważam za najbardziej koszmarne wyreżyserowanie! Jednym słowem dno i kilometr mułu. Więcej na temat tego odcinka nic nie napisze, bo szkoda czasu… 1/10

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)

You must be logged in to reply to this topic.