Wrzesień 19, 2018
WAŻNE
  • FLASH W AXN - pt. godz. 20 / Powroty: THE FLASH - 9 października / SUPERGIRL - 14 października / ARROW - 15 października / DC's LOT - 22 października

Home Forums Skomentuj ARROW Pierwszy sezon Arrow 1×06 – dyskusja!

This topic contains 5 replies, has 5 voices, and was last updated by  BLU 4 years, 4 months ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

Arrow 1×06 – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie o 1.06!

BLU
    Keymaster
    BLU

Jak dla mnie to był dosyć słaby odcinek jeżeli chodzi o akcje. Fajnie, że się wiele wyjaśniło, ale brakowało mi tego czegoś w tym odcinku.

BLU
    Keymaster
    BLU

Te odcinki są jakieś takie ni z gruszki ni z pietruszki. Po szóstym odcinku mogę tylko stwierdzić, że jest to dla mnie słaby serial.

BLU
    Keymaster
    BLU

Z reguły takie strony są dla fanów serialu, a skoro serial ci się nie podoba to co tu robisz?

BLU
    Keymaster
    BLU

O jej, czyli to nie jest strona dla mnie?

Nie jestem ślepo zakochana w tym serialu. Obejrzałam pierwsze odcinki i bardzo mi się spodobały. Natomiast już kolejne podobają mi się znacznie mniej. Co nie oznacza, że przestanę oglądać ten serial. Może to tylko kilka odcinków jest słabych. Z resztą tak to już niestety w świecie seriali bywa, że pierwszy sezon jest z regóły gorszy niż kolejne. Dlatego warto jest obejrzeć nawet te mniej udane odcinki, aby mieć pogląd na całą serię i ewentualnie później na uniwersum.

Wracając do tematu wątku. s01e06 "Legacies" Nie pokazuje nam prawdziwego Quenna, który IMO powinien kierować się bezwzględnością w dotarciu do celu. A z tego co się orintuję, jęgo celem jest oczyścić rodzinne miasto z bogatych filantropów, których nic nie powstrzyma na drodze do (co raz większego) bogactwa. Tym czasem ratuje miasto przed opryszkami, którymi powinna się zająć policja.

BLU
    Keymaster
    BLU

Ciekawi mnie, co z tą matką jest nie tak 😮

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.