Listopad 21, 2018
WAŻNE
  • 5. sezon ARROW już na NETFLIXIE.

Home Forums Skomentuj ARROW Pierwszy sezon Arrow 1×19 – Dyskusja!

This topic contains 3 replies, has 3 voices, and was last updated by  BLU 5 years, 7 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

Arrow 1×19 – Dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

[img]http://i1071.photobucket.com/albums/u508/raven_33/Arrow24/sdfsdfsdf_zps992774a8.png[/img]

Twoje zdanie na temat dziewiętnastego odcinka
    Arrow pt. "Unfinished Business".

BLU
    Keymaster
    BLU

"You have faild this city"

…dalej jest fajne, nawet w wykonaniu Hrabiego. I znowu mamy nawiązanie do Batmana – tym razem Forever, gdzie Riddler bredził w podobny sposób gdy zamknięto go w Arkham. Żałuję, że mamy tylko 2 małe żarciki na początku odcinka a potem już nic. Przydałoby się to poprawić – scenarzyści do was mówię. Spodobało mi się natomiast, że Shado okazała się taka gibka :). Nie mamy już Thei w mundurkach, ale taki stary zbereźnik jak ja zawsze coś znajdzie :D. Absurdalne się okazało, że Tommy w jedno popołudnie wysprzątał sam całą Arrowcave, popakował sprzęt do pudełek, przykrył dwoma butelkami wódki, a policja nie zaglądała głębiej. No powinny być jakieś granice infantylności. A Oliver powinien jeszcze lepiej ukryć swoją kryjówkę – pojedyncze drzwi z kodem to zdecydowanie za mało. I przydałoby się by Arrowbike miał jakieś gadżety a nie był zwykłym ścigaczem, nawet nie pomalowanym na zielono. Za to strzała ala Rambo 3 była widowiskowa :). Ciekawe czy jeszcze w tym sezonie będziemy mieli kolejny powrót Deadshota, hmm…. Ogólnie fajny odcinek tylko proszę o więcej humoru – jak w pierwszej połowie sezonu.

BLU
    Keymaster
    BLU

mamawrażenie że na tej stronce nie ma odc 19 do obejrzenia czemu?

BLU
    Keymaster
    BLU

no to pyta bo w oglądaj online w meni po lewej stronie jak się wchodzi na liście odcinków nie ma linku. Na forum tez nie ma i nie mogłem znaleźć dopiero ty mi podałeś link 🙁

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.