Luty 24, 2019
WAŻNE
 • 5. sezon ARROW już na NETFLIXIE.
 • POWROTY SERIALI DO STACJI THE CW: DC's LOT - 1 kwietnia

Home Forums Skomentuj ARROW Pierwszy sezon Arrow 1×20 – dyskusja!

This topic contains 5 replies, has 6 voices, and was last updated by  BLU 5 years, 10 months ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

Arrow 1×20 – dyskusja!


 • BLU
  Keymaster
  BLU

  Twoje zdanie o dwudziestym odcinku Arrow!


  BLU
  Keymaster
  BLU

  W 20 odcinku znowu jest wszystko to co lubię. Przede wszystkim humor – nie tylko Felicity ale też Tommy rzuca fajny tekst o tym, że często spędza noce u Laurel do jej ojca, albo tekst Dresdena ( http://www.filmweb.pl/serial/Akta+Dresdena-2007-277943 ) o cudownych bliźniakach. Podobały mi się aż 3 wątki w samym Star City, plus jeszcze pierwsze strzelanie z łuku na wyspie i kolejny tamtejszy cliffhanger. A wątek uczuciowy w końcu nie był bezdennie tani i kiczowaty. Jasne – ograny trójkąt miłosny, ale w końcu poważniej i dobrze zrealizowany. Tommy wkurza się, bo Laurel nigdy go tak do końca nie pokocha. Znowu mamy powtórkę ze Smallville (Lex, Clark, Lana) ale mi to nie przeszkadza. Nie ma co się obrażać na styl i sposób prowadzenia serialu. Co do wątku pogoni za Deadshotem – zaskoczeniem dla mnie było, że go nie aresztowali. To jest plus. Tylko znowu wyskoczyła głupotka. Wcześniej nie mógł zabić Dark Archera przez szybę – tu już robi to bez problemu. Wiem – główny zły nie mógł zginąć ot tak, ale twórcy powinni się starać, by takich sytuacji było jak najmniej. Nieco śmieszne było to, że skoro jeden killer był biały, to by odróżnić drugiego hitmana zagrał go czarny. Ale naprawdę fajnie zrobiona postać – zabijająca z uśmiechem na ustach. Podobała mi się jego broń – wojskowy pistolet z tłumikiem, strzelający seriami. Nice – podobny miałem w GTA 4 :). A te jego chwyty naciskowe ala Xena – sweet.

  Kiedy człowiek przyzwyczaił się do jednego sidekicka – ten odchodzi. Znowu powtórka ze Smallville gdy Clark stracił Pete'a. Ale to logiczne, skoro rozwija się historia Roya Harpera i Theyi pomagającej mu znaleźć "Hooda". Podsumowując – bardzo dobry odcinek.


  BLU
  Keymaster
  BLU

  8zyliszek wypowiedział się bardzo merytorycznie, z sensem, którego nie oczekujcie po mojej wypowiedzi.

  Jak na rany pańskie Tommy mógł zostawić Laurel?! Noż karramba (ja wszystko wiem, znam komiks, ale i tak będę przeżywała). No i Diggle… też mi się smutno zrobiło :<
  Mam szczerą nadzieję, że nie zobaczę nigdy przenigdy Theyi jako przybocznej Arrowa – Roy of korz musi być, nie wiem tylko jak przejmie ksywkę Speedy, ale Thea – nie pozwalam, niech scenarzyści aż tak nie szaleją.
  Brakuje mi ostatnio wątku Waltera, który zniknął i już nawet Moira o nim zapomniała.
  Wyspa jak zawsze świetna (zakończenie, ZAKOŃCZENIE!!).
  Czekam na kolejny i już nie mogę pogodzić się z wakacyjną przerwą w emisji odcinków 😉


  BLU
  Keymaster
  BLU

  Odcinek fajny, szkoda że tak długo musieliśmy na niego czekać, Sceny na wyspie jak zawsze dobre, achh ten Jao Fei łądny numer wywinoł Olivierowi 😀 zobaczymy jak sie wydostaną z tej sytuacji 😀


  BLU
  Keymaster
  BLU

  Zastanawiam się czy to jak zabił czarnoskóry morderca, swojego zleceniodawce, jest w ogóle możliwe? Wykonał ruch, który praktycznie, można odwzorować na kimś bez problemu.. wystarczy trochę popróbować..

  {40977}{41054}Jeśli naciśniesz w odpowiednie miejsca przedramienia,
  {41059}{41131}jak ja teraz,|an embolism will form
  {41136}{41191}in the medial|antebrachial vein.

  Szkoda, że nie przetłumaczyli tego dokładniej 🙂

  Dokładnie ta scena: http://www.youtube.com/watch?v=9jXaRFNd0pA


  BLU
  Keymaster
  BLU

  Jeśli uciśniesz odpowiednie miejsce|na przedramieniu,
  tak jak ci to zrobiłem,
  to wytworzy się zator w żyle pośrodkowej przedramienia.
  Pęcherzyk powietrza dotrze do serca w przeciągu 15 sekund i umrzesz.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Powered by keepvid themefull earn money