Lipiec 20, 2018
WAŻNE
  • 4. sezon THE FLASH W AXN - piątki godz. 20:00

Home Forums Skomentuj ARROW Szósty sezon ARROW 6×09 – „Irreconcilable Differences”- dyskusja!

Tagged: , ,

This topic contains 13 replies, has 7 voices, and was last updated by  CzuCzu 5 months, 4 weeks ago.

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)

ARROW 6×09 – „Irreconcilable Differences”- dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat ARROW 6×09

OSTATNI ODCINEK W TYM ROKU

Red_Hood
    Participant
    Red_Hood

No to się porobiło w tym sezonie! Mamy 6 złoczyńców, chcących Zabić G.A.(Kim jest ten szósty, oprócz: Vigilantie, Anatolyia, Jamesa, Dragona, Laurel i ten 6 kto to wie ktoś?) Dziwne zachowanie Olivera względem ekipy, w sumie dobrze że odeszli jak im dalej nie ufali, mimo że Dinah chroniła Diga, a Curtis pozwolił Felce chodzić… Ciekawe co Agnetka kombinuje, i czy wsadzi Olivera na dożywocie, pewnie tak by mogli skończyć z Arrowem, za kratkami w więzieniu federalnym. Mają nawet podgląd na ich kwaterę, a został praktycznie sam Oliver, nie liczę kontuzjowanego Diga i Felki w terenie. Czyżby Dinah, Rene i Curtis utworzyli własny Team, coś jak Tem Titans? Fajnie by było 🙂 Sceny walki cały czas trzymają poziom i może jednak wróci nasza Laurel, bo już ją coś ruszyło jak rozmawiała z Quentinem 🙂 Czekam na styczniowy 10 odcinek, i oby to nie był ostatni sezon naszego łucznika…

kiszony
    Participant
    kiszony

Red_Hood 6ty złoczyńca Diaz był „mniej” ważnym złoczyńcą w którymś sezonie, chyba nawet w tym ? to ten co rozprowadzał „lek” dla Johna 🙂 ? no chyba że mi się już coś pomieszało.

Zakończenie zaskakujące, szkoda że Oli się ożenił bo już nie wróci w ten mroczny świat, no chyba że coś się wydarzy z Feli albo jego synem – fajnie by było, znowu „sam” na polu bitwy więc mogło by być ciekawie :).

Co do naszych złoczyńców to jak dla mnie nie powinno być tam Anatoly’ego, jakoś tak dalej widzę ich jako „dobrych kolegów” wiem że się poróżnili ale mimo wszystko, Anatoly robił te rzeczy dla kasy mafii a teraz? co zemsta ?

Vigiliante to niby co? też tam mi nie pasuje.

Mimo wszystko fajne zakończenie, ja się w sumie trochę cieszę że TEAM się rozpadł, liczę że Oliver dostanie mocny zastrzyk emocji przez jakieś wydarzenie ( uśmiercenie kogoś dla niego ważnego ) i wróci chociaż na chwilę bardziej mroczny i czujny 🙂 bo te love story w tym serialu nie pasuje ( we flashu jakoś to trawię ale tutaj mnie denerwuje )

Helena Bartanelli
    Participant
    Helena Bartanelli

Znamy wszystkich złoczynców w 6 sezonie będzie się działo szkoda że przerwa między odcinkami będzie tak długa ale może to i dobrze bo będzie czas poprzypominać sobie poprzednie sezony Arrow.

raider28
    Participant
    raider28

Team Arrow bez tej trójki byłby sprawniejszy, ale oczywiście pewnie wrócą. Olivier sam radził sobie lepiej, a tu jak nie Curtis płaczący za facetem(co samo w sobie przyprawia o mdłości),to jeszcze ta żałosna podróbka kanarka swoje fochy pokazuję, nie wspomnę o Wild dogu którego jedyną bronią jest pistolet. Kiedyś był Roy Harper, a nawet Thea nie była tak irytująca, słabo się ogląda taką drużynę, we Flashu chociaż są zabawni a tu każdy ma minę cierpiętnika.

Kijoraptor
    Participant
    Kijoraptor

Curtis nigdy nie był człowiekiem do pracy w terenie, powinien siedzieć w bunkrze przy komputerach. Wild Dog rzeczywiście poza bronią niczym nie imponuje. Dinah śpiewa i jest policjantką, pierwszą na miejscach zbrodni. Sprawa z Team Arrow moim zdaniem chybiona, Oliver dawał radę sam i było ok. Teraz o tym kim jest wie połowa miasta. Dziwnie się to ogląda. Oczywiście sezon trzyma poziom, jest lepszy od 4, ale jednak za dużo wszyscy wiedzą. Złoczyńcy, tak naprawdę do końca nie wiem co chcą osiągnąć, kto jaki ma żal do Arrowa czy raczej mają wspólny cel zniszczenia czegoś. Ale najbardziej irytują mnie łączone seriale i dwa światy

kiszony
    Participant
    kiszony

Kijoraptor dobrze to napisałeś! ale co do tego że Arrowa zna połowa miasta to może za niedługo już całe miasto będzie znało 😀 ja liczę na to że w jakiś sposób wróci stary Olivier wymierzający sprawiedliwość złoczyńcom bez wahania 🙂

Kijoraptor
    Participant
    Kijoraptor

Tego właśnie się boje, że ślub z Felicity i Wiliam na to nie pozwolą. Tak naprawdę nie ma on teraz za bardzo celu swojej walki, nie ma listy, nie ma zemsty, jest burmistrzem, ale niewiele z tego wynika. Ciekawe jednak co Cayden ma do niego, czym mu zawinił.

Red_Hood
    Participant
    Red_Hood

Kiszony, nie o tego mi chodzi, zresztą czy Diaz vel Dragon nie miał być głównym antagonistą w tym sezonie? Mi Chodzi o 6 kolesia, chyba po prawej obok Caydena, bo nie wiem w ogóle kto to jest… Akcja ma się rozgrywać powoli w tym sezonie i tak jest, no i w pewnym wywiadzie David Ramsey powiedział że John w tym sezonie straci wszystko, ciekawe co to może znaczyć… i oglądalność tego sezonu martwi, bardzo nisko, żeby tylko nie anulowali serialu…

Helena Bartanelli
    Participant
    Helena Bartanelli

Dla ,mnie ten serial powinien się skonczyć po piątym sezonie ,ciągnięcie go dalej wydaje się beznadziejne pięc lat na wyspie pięć sezonów i koniec tak to powinno wyglądać jeśli oglądalość spadnie i anulują serial to po prostu będą to zmarnowane pieniądze stacji .Kijoraptor nie wiem jak ogladasz ten serial ale w jednym z odcinków Cleyden powiedział wyrażnie że Oliver zabił mu syna więc chce się zemścic . Tak dla ciekawostki Cleydena Jaymsa gra były aktór grający w Zagubionych.

Red_Hood
    Participant
    Red_Hood

Dla mnie serial może trwać, jak jest dobrze prowadzony, a ten sezon jest ciekawy mimo wszystko 🙂 Złoczyńcy mają swój team, a G.A. już nie ma 🙂 Tylko intrygujące jest to że gdzieś w sieci był pomnik Felki, że niby zmarła, niby miało to być w crossie, a niczego takiego nie było, więc ciekawe jak to będzie, może 6 sezon będzie ostry i G.A. wróci na mroczną ścieżkę? Fajnie by było, choć teraz to też jest miła odmiana, rodzina, spokój, uśmiech i wesele 🙂 Tylko ciekawe co z Johnem, i co tam Cayden knuje, choć z tym że zabił jego syna, to już był taki wątek w 5 sezonie i mogli się postarać o coś innego, no ale cóż, czekać do stycznia i zobaczymy…

BLU
    Keymaster
    BLU

Naprawdę kolejny bardzo udany odcinek. Znowu były zaskakujące
    sceny, więc to mnie niezmiernie cieszy. Ten sezon, jak dotąd, jest
    wciągający, dlatego czekam z niecierpliwością na każdy odcinek.

Zaczynając od głównego tematu odcinka, czyli ROZŁAMU drużyny
    G.A., to nie był pierwszy upadek i raczej nie ostatni. Myślę, że jeszcze
    nie raz coś sprawi, że tak będzie, jeśli pierwotny skład nie pozostanie.
    Dobrze, że przez chwilę było wesoło. Fajnie było zobaczyć rodziców
    Felicity ponownie :).

Czułam, że Samandzie uda się kogoś złamać, ale nie sądziłam, że to
    będzie Wild Dog. Nie obstawiałam, że zdrajcą będzie Rene z bardzo
    prostego powodu. Po tym, co zrobił dla niego Ollie w sprawie jego
    córki, Zoe, byłam przekonana, że nie mógłby wbić mu noża w plecy.
    To samo dotyczy się Johna i Felicity, którzy zbyt wiele przeżyli wraz
    z Queenem, żeby po tylu latach postąpić w taki sposób. Nawet po
    szprycowaniu Diggle nie byłby w stanie mu tego zrobić. Mógł mieć
    różne skutki uboczne, ale nie takie. To byłoby spore przegięcie ze
    strony twórców, gdyby wpadli na taki pomysł: „Brał świństwo, aby
    móc być G.A. To go przerosło, więc jak najbardziej zdrada pasuje”.
    Stwierdziłam, że reżyserzy tak by nie postąpili. Bardzo się cieszę,
    że miałam rację, chociaż w tej kwestii. Obstawiałam Dinah z racji
    utrzymywania w tajemnicy tej kontaktu Vigilante. Co do Renégo,
    myliłam się, ale on od początku był niepokorny, więc to do niego
    pasowało.

Jeśli chodzi o całą drużynę naszego łucznika, to też wolałam i wolę
    dawny skład, czyli TRIO: Oliver, John i Felicity. To nie oznacza jednak,
    że ten obecny uważałam za kijowy. Mnie trochę szkoda, że wyszło
    właśnie tak, bo naprawdę Dinah była spoko. Kiedyś w terenie Curtis
    był całkiem do kitu, bo ciągle obrywał, ale z czasem się polepszyło.
    Potem w terenie był wtedy, kiedy jego obecność była niezbędna.
    Nie zawsze i nie wszystkim można sobie sterować z bunkra. Felicity
    Curtis, nadający na tych samych falach, nie raz i nie dwa musieli
    udać się na misję wraz z innymi, by użyć umiejętności. Z tym
    płaczem Holta za Paulem, to bez przesady. Nie płakał pół odcinka.
    Poza tym o Paulu mowa była chwilę i to po bardzo długiej ciszy.
    Co do focha Dinah to trudno się dziwić, jeśli się dowiadujesz, że
    Diggle, którego kryłaś i wspierałaś, nagle tak szybko ci nie ufa.
    Holt, jak wspomniał Red_Hood, też zasługiwał na zaufanie. Dzięki
    niemu Felicity nie jeździ na wózku. Poza tym wiele razy ratował
    życie ekipie, nawet takimi T-sferami. W sumie Curt powinien być
    zawiedziony także Smoak i nie rozwijać z nią interesu. Fel przecież
    ich śledziła. Oliver nawet by nie wiedział, jak ich śledzić nie budząc
    podejrzeń. To ona czytała wiadomości SMS itd. Nie dziwię się, że
    wszyscy nowi odeszli. Wiem, że po tej przygodzie z Evelyn chcieli
    dmuchać na zimne, ale się przesadzili. Tak, Curtis, Rene i Dinah
    stworzą własne trio (zwiastun dowodem). Ciekawe czy będą oni
    wchodzić w paradę Oliverowi Qeenowi.

Podsumowując sprawę rozpadu, to Wild Dog zawalił. Głupio wyszło,
    bo wiedząc, że może liczyć na Lance’a i Queena, nie powinien iść na
    współpracę z Waller. Oni by mu pomogli odzyskać Zoe, nawet gdyby
    Samanda wszystko utrudniła. Tyle dobrego, że Ollie się nie załamał
    i że Zoe wróciła do Ramireza. Ramirez też był spoko, ale się zepsuło.

Zdrada Wild Doga to oczywiście nie jeden jedyny szok tego odcinka.
    Nie spodziewałam się także tego, że Siren uwolni Quentina. Fakt ma
    przebłyski, ale wątpię, Red_Hood, że jest szansa, aby stała się dobra.
    Może z jej strony to tylko gra? Zaskoczenie było też to, że Dinah nagle
    poczuła, że Vince może być jej przyjacielem, a tyle co kazała mu się
    wynosić. I ostatni szok skąd Cayeden wiedział o tym, że majstrowano
    przy wzmacniaczu. Nie wpadłam na to, że bunkrze podłożyli kamerkę.
    Wiedzą wszystko! A najcenniejszą informacją dla całej WROGIEJ SZÓSTKI
    jest rozpad DRUŻYNY ŁUCZNIKA i walka 6. kontra 3. Drużyna G.A. nie była
    idealna, ale przy takich złoczyńcach trójka to stanowczo za mało, tym
    bardziej że Diggle nie doszedł jeszcze do siebie. Będzie się działo.

Sama końcówka BOMBA, mimo że spodziewałam się tego od początku.
    Kiedy wrogów przybywało, byłam pewna, że połączą siły. Wręcz na to
    czekałam i się doczekałam. Skład mi pasuje, nawet Knyazev. On już
    nie jest przyjacielem Queena. Kiedy powrócił w drugim epizodzie
    tego sezonu, wyraził się jasno. Nie ukrywał, że przez przyjaźń
    z Oliverem stracił w oczach Bratvy, że go nie chcieli. Podkreślił
    nawet, że zrobi wszystko, żeby odzyskać jej zaufanie. Mówił niby
    honorze, ale kogoś z mafii nigdy nie można być pewnym. O celach
    dowiemy się dopiero po przerwie. Jeszcze bardziej interesuje mnie
    to, skąd oni wszyscy się znają. Richard Dragon miał być głównym,
    alewiadomo było, e skoro ma być ich wielu, to Richard będzie raczej
    tym odciągającym uwagę od MEGA CELU. Znamy, dosyć dobrze, ekipę
    złoczyńców. Jedynie o tym, o którego pyta Red_Hood, wiadomo tylko
    tyle, że to sługa Black Siren.

Dla mnie też Arrow może mieć kolejny sezon, a nawet sezony, jeśli
    nadal będą ciekawe, a pomysły nienaciągane.

Ocena: 10/10

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

Rozwaliło się wiele…członkowie drużyny obrażeni, bo byli śledzeni. Uważam te ich fochy za bezsensowne, ale jak mają tak się zachowywać to niech spadają! Łącznie ze zdrajcą Wild Dogiem…starałem się pozytywnie go odbierać w miarę jego rozwoju w serialu, ale teraz to klapa! Zdrajcy out!!! Dinah wielce taka obrażona, a sama ma tajemnice przed GA. Nie powiedziała mu, że puściła Vigilante i że coś tam jeszcze do niego czuje. A jej kochaś ma to chyba w d…bo dała mu się podpuścić. Niech do drużyny wróci Rag Man a reszta niech się wypcha jak takie z nich ciecie. Zaskoczeniem było puszczenie Lance’a przez Siren – przejściowy objaw uczuć czy dalej coś w tym temacie będzie? Na koniec mogliśmy podziwiać całe skupisko wrogów – Vigilante i nawet Anatoly też się tam znaleźli. Szkoda, że GA go nie załatwił jak miał okazję. Taki wielce honorowy członek mafii – do odstrzału moim zdaniem był już po pierwszym pojawieniu się w tym sezonie!

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

Ta podrzucona kamerka w bunkrze to dość mocno naciągnięte! Kiedy i kto to zrobił wtedy jak Black Siren się tam wdarła z przydupasami? Bez sensu moim zdaniem…I nikt nic nie wykrył? Momentami takie kwiatki potrafią zepsuć humor…

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)

You must be logged in to reply to this topic.