Luty 18, 2018
WAŻNE
  • Seriale Arrowverseum mają drugą przerwę. Daty powrotów: THE FLASH - 27 luty, ARROW - 1 marzec, SUPERGIRL - 16 kwiecień

Home Forums Skomentuj ARROW Szósty sezon ARROW 6×12 – „All for Nothing”- dyskusja!

This topic contains 6 replies, has 5 voices, and was last updated by  Red_Hood 1 week, 6 days ago.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

ARROW 6×12 – „All for Nothing”- dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat ARROW 6×12

Helena Bartanelli
    Participant
    Helena Bartanelli

Nie przypuszczałem że Vinc Sobel będzie po stronie Team Arrow a jednak ,po zwiastunach myślłem że działa z Cleydenem Jaymsem a jednak miło się zaskoczyłem a jego śmierć była dla mnie jeszcze bardziej zaskakująca do tego z ręki Black Siren .Dinah Drakę będzie chciała pomścić kochanka i jak sama powiedziała zabije wszystkich ciekawe czy ją odwiodą od tej morderczej rozgrywki .Fajnie było zobaczyć znowu Alene koleżankę Felicity mam nadzieje że zagości na dłużej w Team Arrow.

monikww
    Participant
    monikww

Och, skomplikowany ten odcinek Arrow… Nie wiem od czego zacząć. Może najpierw od dobrych momentów:
    1.Uwielbiam Olivera idącego solo i pokonującego wszystkich złych facetów (mówię o scenie na dachu); on jest niesamowity. Proszę o więcej takich momentów.
    2.Moment Olicity; ”Kocham twoją twarz”- ja też Felicity, uwielbiam chwile przytulania, trochę odskocznia od problemów. Widać jak nawzajem się wspierają. Po tym bałaganie naprawdę zasługują na miesiąc miodowy. Mam nadzieję że trochę pokażą nam coś z miesiąca miodowego, albo chociaż jakiś deser który nie będzie przerwany. Kocham chemię między nimi.
    3.Proszę o więcej Aleny a mniej Curtisa. Choć jej nadal nie ufam fajnie jest ją oglądać razem Z Felicity. Myślę, że nadal pracuje dla Caydena, jak zwrócicie uwagę w tym odcinku to myślę że to ona włączyła z powrotem komunikator Vinca aby usłyszeli jego tortury. Przypatrzcie się jej.
    Teraz te złe:
    1.Retrospekcje, które mnie nie interesują. Tego typu retrospekcje sprawiają, że brakuje mi retrospekcji po wyspie. Czyżby już koniec ich; nie będzie więcej momentów co się stało między 5 a 6 sezonem.
    2. Jak nowicjusze obwiniają Olivera za to że im nie ufa a sami pracują z Vincem i nie mówią ani słowa. Doprowadzają mnie coraz bardziej do szału.
    3.Nie wiem co myśleć z Laurą i Quentinem; muszą zatrzymać się z rzeczą odkupienia – to nie działa.
    4.I na koniec: Nie używają godziny 21, to znaczy że widzieliśmy najgorsze rzeczy w Arrow, a teraz zmiana godziny nie czyni Strzałki bardziej ”surowej”. W rzeczywistości jest odwrotnie.

monikww
    Participant
    monikww

Ach, zapomniałam o jednym. Po obejrzeniu tego odcinka dochodzę do tego, że Cayden James nie jest głównym złym tego sezonu. To nadal Adrian-Prometeusz. Mimo że nie żyje jest nadal 10 kroków przed Oliverem z pomocą BS (Lauren) i może Talii Al Ghoul [ nic nie wiemy do tej pory czy przeżyła wyspę}.Myślę że to Talia lub BS przesłała fotomontaż śmierci syna Caydena i zdjęcie ujawniające Olivera że jest Zieloną Strzałką.

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

Rzeczy, które powinny się zdarzyć po tym odcinku: 1. Wsparcie dla Olivera ( powrót Ragmana i Arsenala) 2. Jeśli Vince nie przeżył (a mogą zrobić, że jednak tak) to Laurel powinna zdechnąć jak wściekły pies! Dinah powinna ją rozerwać na strzępy! 3. Wkurza mnie już to zachowanie rozklejonego Lance’a! Do zmiany ten wątek! 4. Na odpowiednie traktowanie zasługuje śmieć Anatoly. Poza tym włączenie komunikatora Vinc’a bardzo podejrzane – czy zrobiła to Alena? A może to sprawka Black Siren? Zagadka z podesłanym video również daje do myślenia…czy rzeczywiście to pokłosie rozkazów Prometheusa? Nie spodziewałem się , że Vigilante będzie po tej „dobrej stronie”. Oby został pomszczony! Liczę na śmierć Black Siren bo za dużo już namieszała wcześniej jak i teraz!

BLU
    Keymaster
    BLU

Bardzo wciągający odcinek. Naprawdę było ciekawie. Serial nie
    jest zawsze idealny, ale od 5. sezonu trzyma poziom. Już sam
    początek był super! Porażone prądem ciała nurków wypływające
    z wody. Mocne wejście z trupami w sam raz pasujące do tejże
    produkcji.

Wygląda na to, że trafnie obstawiłam z Vigilante (bardzo mnie
    to cieszy, bo mało kiedy mi się udaje:)). Vince Sobel poświecił się.
    Biorę pod uwagę to, że mógł przeżyć torturę, chociaż przy takich
    decybelach emitowanych nieprzerwanie nie miał on potrzebnego
    na uleczenie się czasu. Jednak fakt, że Siren dwukrotnie (w tym
    odc.) się zawahała daje nadzieję. Może akurat jakoś uśmierciła
    go tymczasowo”. @Red_Hood, faktycznie jest światełko w tunelu
    dotyczące Black Siren. Oczywiście o ile Dinah jej nie ukatrupi.
    Nie dziwię się, że chce jej śmierci. Poza tym doczekaliśmy się
    scenki zza kulis produkcji:).

Nadal mamy dwie osobne grupy. Ja bym wolała, żeby działali razem.
    Na dłuższą metę tak się nie da, bo wybuchają między nimi konflikty
    i Cayden na tym zyskuje. Co ważniejsze bomba czy Vince? To nie działa
    na korzyść ani jednej ekipy, ani drugiej. Za to wrogowie rosną w siłę.
    Słusznie nie miałam złudzeń co do Knyazeva. Anatoly i jego honor jest
    niczym jak chorągiewka na wietrze. Gra w drużynie Jamesa, bo mu pasuje,
    ale każdej chwili może sprzymierzyć się z innymi wrogami Green Arrowa.
    Jego, w sumie, nie można być pewnym. Istnieje nawet opcja, że jeszcze
    kiedyś znów zechce być po stronie Olivera. To jest zagadkowy charakter.

Alena tym razem bezpośrednio w bunkrze pomagała Team Arrow. Ona też
    jest tajemniczą osobą. Mimo tego nie sądzę, żeby chciała być po stronie
    Caydena po tym, jak okrutnie potraktował ją i Felicity oraz w kompletnie
    za nic miał fakt, że go wydostały z rąk A.R.G.U.S. Alena przyda się Felce
    po stracie Curtisa. Dokopali się nagrania i to sfabrykowanego. @monikww,
    zapewne masz rację, jak zazwyczaj, bo ty jesteś dobra w te klocki. Ponadto
    warto pamiętać, że część faktów z wyspy, być może, wyjawiono tylko w książce
    poświęconej wydarzeniom pomiędzy 5. a 6. sezonem serialu Arrow (nosi tytuł
    „Fatal Legacies” i miała swoją premierę niedawno, bo 31 stycznia).
    Ja jakoś myślę o kimś całkiem innym. Obstawiam, że to Helena Bertinelli.

Retrospekcje z Vincentem nie były jakieś wyjątkowo interesujące, ale spoko.
    Wiadomo, tych z wyspy nic nie pobije. Te jednak nie są takie beznadziejne.
    Ten serial bez żadnych retrospekcji straciłby jakąś swoją charakterystyczność,
    więc one nadal są.

Thea i Oliver przelali już 70 milionów, czyli dają Caydenowi kasę od tygodnia.
    Funduszy na dalsze przelewy brak, a James naprawdę się rozkręca. Jako świetny
    strateg nie daje się zaskoczyć. Tymlepiej, bo ciekawiej. Czekam z niecierpliwością
    na kolejne odcinki (zwłaszcza te z Royem i Nyssą).

Ocena: 10/10 x 2

Red_Hood
    Participant
    Red_Hood

Świetny odcinek! Cały czas coś! Szkoda mi Vince… myślałem że na dłużej dołączy do T.A. a jednak nie… Już myślałem że Lance przemówi do Laurel ale jednak nie… i ciekawe co z tym Dragonem? Póki co niby miał być taki kozak, a nic nie pokazał, lekko pociął twarz V. i co? I tyle… irytuje mnie ten koleś póki co. Anatoly w swoim stylu. Akcja z ludźmi podłączonymi do ładunków jak rodem z gier Batmana: Arkham, to na plus, ale na minus to że Oliver nie pomógł Vincowi, bo jednak miała racje jakby to była felka albo lyla, to by mieli w dupie miasto, tylko by ratowali człowieka, a tak to nie dość że zginął ukochany Dinah, to gówno mają, więc zginął na marne… jak to Adrian mówił, jesteś blisko Olivera więc ktoś umrze:) Ahhh jaka szkoda że go nie ma… No i ciekawe kto podszył się pod Olliego? Może to Hush?(przeciwnik Batmana z komiksów) No i te retrospekcje co były, to jawnie wzięte i zerznięte z 5 sezonu, jak Ollie rekrutował Dinah… to in minus, zresztą co z wyspą? Już tego nie pokażą? Za to też minus… na plus wkurwienie na koniec Dinah i to że zabiję Laurel, niech Oliver sobie przypomni co zrobił z Darhkiem jak zabił Laurel… będzie ciekawe, mimo wszystko sezon się fajnie rozkręca, liczę na więcej!

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.