Luty 18, 2018
WAŻNE
 • Seriale Arrowverseum mają drugą przerwę. Daty powrotów: THE FLASH - 27 luty, ARROW - 1 marzec, SUPERGIRL - 16 kwiecień

Home Forums Skomentuj ARROW Szósty sezon ARROW 6×13 – „The Devil’s Greatest Trick”- dyskusja!

This topic contains 3 replies, has 4 voices, and was last updated by  Red_Hood 6 days, 8 hours ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

ARROW 6×13 – „The Devil’s Greatest Trick”- dyskusja!


 • BLU
  Keymaster
  BLU


  Twoje zdanie na temat ARROW 6×13


  Helena Bartanelli
  Participant
  Helena Bartanelli

  Omar Diaz gościem co zlecił zabójstwo syna Claydena Jeymsa no trochę to wszystko się po obracało nie w tą stronę o której myślałem .Klejden nie żyje został zabity przez Diaza myślałem że Dżejms będzie głównym przeciwnikiem Arrowa a tu taka niespodzianka ciekawi mnie jak to wszystko się rozwinie w następnych odcikach.


  monikww
  Participant
  monikww

  Nie spodziewałam się tego!! Strzałka 6×13 całkowicie mnie zaskoczyła! Diabłem okazał się Ricardo Diaz!!! Okazał się podstępnym i złośliwym. Jestem podekscytowana następnymi odcinkami, jak to dalej się potoczy. Łatwiej jej zająć miasto gdy burmistrz jest w rozsypce a bohaterowie nie są razem i walczą sami. Dobra robota. Występ Michaela Emersona był wzruszający szczególnie w ostatnich chwilach, kiedy wszystko odwracał. Żałuję tylko że użyli całego potencjału aktorskiego Michaela dopiero w tym odcinku jak miał odejść. Wielka szkoda.
  Cieszy mnie jak rozwija się więź między Oliverem a Williamem, jest to duży krok dla Olivera. Znalazł równowagę bycia ojcem jak i Zieloną Strzałą. Widać to w tym odcinku.
  Na koniec, zastanawiam się czy Ricardo jest największym złem tego sezonu? Spekuluję, że nie. Będziemy musieli poczekać co Nysa i Roy przynoszą ze sobą. (Myślę, że Dragon, Talia i Prometeusz jest jakoś ze sobą powiązane.)


  Red_Hood
  Participant
  Red_Hood

  No i o to chodziło! Cały czas czekałem na tego Diaza i się wreszcie doczekałem! Cały czas to on mącił, zabił syna Jamesa, i wszystko idzie zgodnie z jego spokojnym planem. Oliver nie zajmuje się miastem, Team Arrow rozłożony i walczy między sobą, no to teraz on ma pole do popisu. Ale ten syn Williama z tą bombą to dla mnie było nie tyle śmieszne co żałosne… teraz każdy będzie wiedział jaki jest słaby pkt Olivera, bo każdy już zna jego syna… no ale chyba dzięki tej przemowie Cayden nie zdetonował bomby, i znowu retrospekcja ojciec z synem, nawet była ok, ale co z wyspą i wybuchem? Wszystko w pierwszych 2 odcinkach i koniec? Trochę słabo, no ale poczekamy co będzie dalej… No i czekam na powrót Nyssy i Roya, ciekawe dlaczego wrócą. I to właśnie Diaz ma być głównym złoczyńcą tego sezonu w Arrow. Może będzie miał jeszcze jakiś pomocników? Fajnie się to zapowiada, spokojnie sezon się rozkręca, jak dla mnie fajnie to wyszło, ale za dużo wątku ojca z synem… ale temat tego sezonu to rodzina więc nic dziwnego. Pozdrawiam i czekamy do 1 marca!

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Powered by keepvid themefull earn money

Przejdź do paska narzędzi