Luty 17, 2019
WAŻNE
 • 5. sezon ARROW już na NETFLIXIE.
 • POWROTY SERIALI DO STACJI THE CW: DC's LOT - 1 kwietnia

Home Forums Skomentuj ARROW Szósty sezon ARROW 6×13 – „The Devil’s Greatest Trick”- dyskusja!

This topic contains 4 replies, has 5 voices, and was last updated by  CzuCzu 12 months ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

ARROW 6×13 – „The Devil’s Greatest Trick”- dyskusja!


 • BLU
  Keymaster
  BLU


  Twoje zdanie na temat ARROW 6×13


  Helena Bartanelli
  Participant
  Helena Bartanelli

  Omar Diaz gościem co zlecił zabójstwo syna Claydena Jeymsa no trochę to wszystko się po obracało nie w tą stronę o której myślałem .Klejden nie żyje został zabity przez Diaza myślałem że Dżejms będzie głównym przeciwnikiem Arrowa a tu taka niespodzianka ciekawi mnie jak to wszystko się rozwinie w następnych odcikach.


  monikww
  Participant
  monikww

  Nie spodziewałam się tego!! Strzałka 6×13 całkowicie mnie zaskoczyła! Diabłem okazał się Ricardo Diaz!!! Okazał się podstępnym i złośliwym. Jestem podekscytowana następnymi odcinkami, jak to dalej się potoczy. Łatwiej jej zająć miasto gdy burmistrz jest w rozsypce a bohaterowie nie są razem i walczą sami. Dobra robota. Występ Michaela Emersona był wzruszający szczególnie w ostatnich chwilach, kiedy wszystko odwracał. Żałuję tylko że użyli całego potencjału aktorskiego Michaela dopiero w tym odcinku jak miał odejść. Wielka szkoda.
  Cieszy mnie jak rozwija się więź między Oliverem a Williamem, jest to duży krok dla Olivera. Znalazł równowagę bycia ojcem jak i Zieloną Strzałą. Widać to w tym odcinku.
  Na koniec, zastanawiam się czy Ricardo jest największym złem tego sezonu? Spekuluję, że nie. Będziemy musieli poczekać co Nysa i Roy przynoszą ze sobą. (Myślę, że Dragon, Talia i Prometeusz jest jakoś ze sobą powiązane.)


  Red_Hood
  Participant
  Red_Hood

  No i o to chodziło! Cały czas czekałem na tego Diaza i się wreszcie doczekałem! Cały czas to on mącił, zabił syna Jamesa, i wszystko idzie zgodnie z jego spokojnym planem. Oliver nie zajmuje się miastem, Team Arrow rozłożony i walczy między sobą, no to teraz on ma pole do popisu. Ale ten syn Williama z tą bombą to dla mnie było nie tyle śmieszne co żałosne… teraz każdy będzie wiedział jaki jest słaby pkt Olivera, bo każdy już zna jego syna… no ale chyba dzięki tej przemowie Cayden nie zdetonował bomby, i znowu retrospekcja ojciec z synem, nawet była ok, ale co z wyspą i wybuchem? Wszystko w pierwszych 2 odcinkach i koniec? Trochę słabo, no ale poczekamy co będzie dalej… No i czekam na powrót Nyssy i Roya, ciekawe dlaczego wrócą. I to właśnie Diaz ma być głównym złoczyńcą tego sezonu w Arrow. Może będzie miał jeszcze jakiś pomocników? Fajnie się to zapowiada, spokojnie sezon się rozkręca, jak dla mnie fajnie to wyszło, ale za dużo wątku ojca z synem… ale temat tego sezonu to rodzina więc nic dziwnego. Pozdrawiam i czekamy do 1 marca!


  CzuCzu
  Participant
  CzuCzu

  Nie spodziewałem się jak większość takiego rozwiązania sytuacji! Diaz okazał się mózgiem zamieszania. To on zlecił dużo wcześniej zabójstwo syna James’a. I na koniec zamordował też James’a Tylko czy wtedy sam, bez niczyjej pomocy mógł przewidzieć wszystkie konsekwencje tych zdarzeń? Byłby aż na tyle super przebiegły bez niczyjej pomocy? Bardziej by mi to pasowało do Prometheusa niż do tego bandziora….fajne retrospekcje z Caydenem – takie lekkie katharsis dla jego poczynań i motywów. Nie był taki zły do momentu zabójstwa syna. Oczywiście wnerwiło mnie na maksa zachowanie Lance’a. Jeśli kogoś jeszcze będą chcieli uśmiercić w serialu to u mnie gość jest na pierwszej liście! Black Canary postrzeliła w walce Black Siren, ale nie śmiertelnie i ten dureń wywiózł ją gdzieś w pierony…bez sensu! A żeby Dinah ją w końcu dopadała! Poza tym odcinek na prawdę dobry. Co mnie jeszcze kole? Dog non stop powtarza: „to nic nie zmienia hoss” Odkąd odeszli to chyba co odcinek to słyszę z ust tego psa zdrajcy! A paszoł won kundlu!

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Powered by keepvid themefull earn money