Grudzień 12, 2018
WAŻNE
  • 5. sezon ARROW już na NETFLIXIE.

Home Forums Skomentuj ARROW Szósty sezon ARROW 6×15 – „Doppelganger”- dyskusja!

This topic contains 7 replies, has 6 voices, and was last updated by  CzuCzu 8 months, 3 weeks ago.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

ARROW 6×15 – „Doppelganger”- dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat ARROW 6×15

BLU
    Keymaster
    BLU

Uważam, że to był świetny odcinek. Naprawdę akcja wciągała
    i były miłe zaskoczenia. Jest naprawdę ciekawie i tajemniczo.
    Nadal uważam, że ten sezon jest naprawdę udany.

Ricardo Diaz wciąż nie pobił Adriana Chase’a, ale jest git.
    Policja gra z nim… i jak sam pokreślił nie wszystkich kupił
    „jeszcze”, czyli to dla tylko kwestia czasu. Skubany wie wszystko
    o Oliverze Queenie i jego znajomych. Tak jak zapowiadano jest
    ZŁOCZYŃCĄ SEZONU. planował dość dokładnie, niczym Adi.
    Diazik buduje sobie rodzinkę a testem jest walka, no szaleje.
    Wszystko, co z nim związane jest zaskakujące. Skąd tyle wie
    czemu ma taki, a nie inny plan i co ma do Queena. Niedawno
    pisałam na forum, Anatolym i o jego podejściu. Takie jest
    Gra tak jak mu pasuje. Jest po tej stronie, po której może
    jedynie zyskać. Hoor jednak rzecz drugorzędna. Zarobił
    od Olliego, hehe. Należało mu się. Było sporo walki.
    Za to WIELKI PLUS.

Speedy w formie, mimo tak długiego odpoczynku, ale jak to
    powiedziała: ” To jak z jazdą na rowerze” :). Szkoda tylko,
    że wróciła jedynie na chwilę. Ponoć ma zniknąć niedługo
    na stałe. To by oznaczało, że posłucha rady brata. Miały
    odżyć uczucia między nią a Royem i odżyły. Ciekawi mnie,
    czy moje przypuszczenia okażą się prawdą. Jakie? –> KLIK.
    Miło znów zobaczyć Roya. Początki się przypominają.

Jest!! Nie nabrałam się. Liczyłam na to, że producenci
    nie zrobią z Siren anioła. Jakże ten SMS mnie uradował,
    hehe. Black Siren gra na dwa fronty w sumie. Już Oliver
    jest wdzięczny, Lance nadal wierzy, więc sprytnie działa.
    Zdradzając gdzie jest Roy Harper wiele zyskała. Zagranie
    z prasą to majstersztyk. Uwielbiam Cassidy w tej wrednej
    roli. Dużo bardziej wolę taką odsłonę niż tę anielską
    córkę Quentina. Jakoś wypada bardziej przekonująco.

Tak na marginesie to wolę relacje Oliver-Felicity i to jej
    wsparcie, zawsze wolałam, niż Barry-Iris, bo Iris zyskuje
    status najlepiej zorientowanej chociaż wie i potrafi mniej
    niż Overwatch. To mnie nie drażni, raczej bawi.

Sama końcówka i ten tekst o znalezieniu dziedziczki Malcolma
    Merlyna/Ras’a Ghula sprawia, że już nie mogę się doczekać
    kolejnego odcinka. Roy Harper jeszcze nie znika, więc czuję,
    że dzięki niemu drużyny mają szansę zakopać topór wojenny.
    Zwiastun kolejnego odcinka to nowe „atrakcje”.

Czemu przerwa już po dwóch odcinkach? Hmm… pewnie planują
    finał na koniec maja, a bez kolejnej przerwy, koniec 6. sezonu
    byłby trochę wcześniej. Zostało tylko 8 odcinków.

Ocena: 10/10 x2

Kijoraptor
    Participant
    Kijoraptor

To dałem się nabrać. Myślałem, że Laurel powróciła, a tu mnie ładnie zaskoczyli. Jeszcze na koniec sms i wiadomo kto z kim trzyma. Kim jest Diaz > skąd tyle wie o Oliverze i jego rodzinie, o Speedy itp. Nadal jest zagadką, ale widać ma póki co wszystko pod kontrolą. Korupcja w policji idzie na całego, ciekawe czy wspólna praca Lance’a i Dinah przyniesie skutki. Odepchnięta przez Olivera na pewno ma żal. Jej zespół się rozpadł i nie ma z kim wojować. Bardzo fajnie się rozwija sezon 🙂

MALCOLM IS BACK !!!

monikww
    Participant
    monikww

Odcinek bardzo dobry, można było się tego spodziewać po powrocie Roya. Speedy z powrotem w terenie, naprawdę brakowało mi tego. Super fajna scena jak Oliver musi wyrwać Theę przez okno zanim wpadnie policja.
    Ja też jestem ciekawa skąd Diaz tyle wie o rodzinie Olivera. Może jest powiązany jakoś z Prometheus, on też wszystko wiedział o Oliverze.
    Co do BS podszywającej się pod zmarłą Lauerel, myślę że jest to teraz lepszy łuk niż jako jej odkupienie. Ona nigdy nie będzie dobra, podejrzewam że jeszcze namiesza między Oliverem a Quentinem. Quentin wierzy w jej zmianę ale Oliver myślę, że nie; mimo że chce dać jej szansę jak widzimy w ostatniej scenie między nimi. On z nią gra jak ona z nim, on nigdy jej nie zaufa. Widzimy co się stało z Nowicjuszami.
    Odcinek 10/10

Helena Bartanelli
    Participant
    Helena Bartanelli

Ciekawy odciniek i koncu zaboczylismy Atene,ciekawe kto jest jej mistrzem bo Malcolm chyba nie żyje.

Kijoraptor
    Participant
    Kijoraptor

Thea jest dziedziczką Ras’a, którym obecnie jest Malcolm … poza tym nie było potwierdzenia jego śmierci. On jest zbyt przebiegły na tak zwykłą śmierć. Ciekawe po której stronie sie opowie. Co do Roya … strasznie przytył, przez co stał się mniej atrakcyjny (bez skojarzeń 😉 ). Poza tym to nie ten sam Roy, co był Arsenalem.

Red_Hood
    Participant
    Red_Hood

Fajny odcinek, miły powrót Roya, trochę mamy większe spojrzenie na Diaza, jak próbuje zrobić rodzinę, trenuję ostro no i ma prawie całą policję za sobą, plus pewnie wykupuje miasto… ciekawe co oni tam knują z Laurel, może jeszcze będą razem? Ale zonk haha 😀 I z Johnem cały czas coś się dzieje, jakby cały czas chciał kaptur od olivera, coraz częściej się o niego upomina… Ciekawa końcówka odcinka, ciekawe co resztki Ligii, będą chciały od Thei? Tylko po co ta przerwa…

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

Wyszło na jaw kto zamordował Caydena jak i cała sprawa z zamieszanymi w to policjantami. Cieszę się, że Siren finguje bycie Laurel. Już się bałem, że będzie nielogiczna utrata pamięci…Jej pomysł sprytnie wykorzystał Diaz. Widać ewidentnie lojalność Siren – tylko do osoby, którą widzi w lustrze. Zrobi wszystko, by ratować tylko własny tyłek zwłaszcza przed zemstą Dinah. Boi się jej jak cholera i bardzo dobrze. Diaz przekupuje wszystkich prawie dookoła. Moim zdaniem mocno to naciągane. Kiedyś już był temat korupcji i teraz to wraca. Tworzy swoją armię, ale jakby nie do końca dba o swoich współtowarzyszy. Upozorował całą akcję odbicia Roya – napuścił Laurel, by niby wszystkie informacje sprzedała, team Arrow wykańcza jego zbirów, on sam uchodzi cało, Roy uratowany…co mu to dało? Chyba tylko tyle, by wszyscy wierzyli w chęci zmiany postawy Black Siren. Powtórzę się, ale tutaj już niedobrze mi się robi od zachowań Lance’a. Gdyby był pomysł uśmiercania kogoś w tym sezonie to niech trafi na niego. Samo puszczenie Diaza wolno było dosyć śmieszne. Tam samo jak z byłym szmaciarzem z Bratvy. Arrow miał Diaza na celowniku, a Speddy Anatoly’ego. Mogli po prostu strzelić! Arrow stał jak kukła i wdawał się w bezsensowną polemikę z Diazem. Głupia scena całkowicie! Zapowiada się odejście Speedy z serialu. Ciekawe ile jeszcze dadzą jej czasu antenowego? Na pewno większość następnego odcinka skupi się na niej. Pojawia się kolejny członek Ligi zabójców i namierza Thea jako dziedziczki po (chyba) zmarłym Malcolmie. Wreszcie wróci Nyssa – uważam tą postać za klasykę w tym serialu! Jedna z najbardziej wyrazistych postaci!!! W tle pozostają echa rozbicia drużyny Arrow…Dinah powoli chyba przekonuje się, że to do końca nie był dobry pomysł (takie odniosłem wrażenie po jej zachowaniach i w ogóle).

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)

You must be logged in to reply to this topic.