Kwiecień 26, 2018
WAŻNE
  • Finał ARROW - 17 maja
  • Finał THE FLASH - 22 maja
  • Finał SUPERGIRL - 18 czerwca

Home Forums Skomentuj ARROW Szósty sezon ARROW 6×17 – „Brothers in Arms”- dyskusja!

This topic contains 3 replies, has 4 voices, and was last updated by  CzuCzu 2 days ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

ARROW 6×17 – „Brothers in Arms”- dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat ARROW 6×17

monikww
    Participant
    monikww

Moje serce pękło na pół po tym odcinku. Jeszcze nie mogę dojść do siebie. Jak po takiej walce Oliver i Diggle będą znów „braćmi”. Jestem zła na pisarzy, moim zdaniem taki rozłam pasowałby po sezonie 3 a nie teraz. Jak znowu wrócimy do OTA, to pewnie nie stanie się w tym sezonie. A tu jeszcze przed nami odcinek 18, nie wiem jak go przeżyję jak Olicity też się rozpadnie a wszystko wskazuje, że tak.
    Plusem tego odcinka była gra Stephena i Davida; oni byli fenomenalni.

Red_Hood
    Participant
    Red_Hood

Trochę dziwne zachowanie Diga z początku, ale Oliver też go zwodził cały czas, a nagle mu go nie da… i Lyla przetłumaczyła do rozumu Digowi i było co było, ale trzeba przyznać scena świetna, były emocje i wszystko. Diaz się rozkręca powoli z Anatolyiem, i że Laurel z Diazem, to się Oliver zdziwi 😀 Dobrze że jej nie zrobili dobrą, niech będzie zła, serial lepiej na tym wyjdzie. Szkoda że Dig prawdopodobnie odejdzie… ciekawe kto zginie w tym sezonie?

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

Jeden z najbardziej beznadziejnych i bezsensownych odcinków tego sezonu jak i nie więcej! Ta kłótnia i walka – do przedszkola, a nie na ulice! Więcej nie napiszę o tym odcinku. Szkoda nerwów…

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.