Grudzień 10, 2018
WAŻNE
  • 5. sezon ARROW już na NETFLIXIE.

Home Forums Skomentuj ARROW Szósty sezon ARROW 6×20 – „Shifting Allegiances” – dyskusja!

This topic contains 5 replies, has 5 voices, and was last updated by  CzuCzu 6 months, 4 weeks ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

ARROW 6×20 – „Shifting Allegiances” – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat ARROW 6×20

zuz
    Participant
    zuz

Kiedy Oliver stał się taki słaby?? Walka z Diazem to jakaś porażka…Ostatnio wróciłam do 3 pierwszych sezonów i one były o niebo lepsze. W 3 sezonie Oliver pokonał Ra’s al Ghula a teraz nie może sobie poradzić z Diazem w walce i dostaje łomot?!

Kijoraptor
    Participant
    Kijoraptor

Może to miało na celu jedynie przeciągnąć Anatoly’ego na swoją stronę, Laurel, aby zobaczyli kim jest Diaz tak naprawdę. Nie przewidział chyba tego, że będzie sądzony przez skorumpowanych sędziów. Jak zareaguje drużyna ? Zobaczymy, finał już niedługo.
    ps. rzeczywiście źle się ogląda Olivera walczącego na ćwierć gwizdka z łobuzem z ulicy. A jeszcze ten tekst „spędziłeś 5 lat w piekle ? Ja się tam urodziłem” no żenada na maxa.

Red_Hood
    Participant
    Red_Hood

Mnie tam walka z Diazem się podobała, fajna mucka była 🙂 Diaza w sumie poznaliśmy tylko troszeczkę, kto wie może coś jeszcze będzie? I pamiętajcie że Oliver wygrał z nim walkę, pewnie i mógł go zabić, ale zawahanie wyszło i poszedł nóż… co do odcinka też mi się bardzo podobał, początek fajny, jak Oliver rozwalił rusków po cichaczu jak prawdziwy Ninja 🙂 ale potem dał się podejść Anatolyiemu, który chyba zmienia zdanie co do Olivera, bo ten dostał nóż Pakhana? Początek też się fajnie zaczął w Rosji 🙂 Wrócił Kapiushon z 5 sezonu hehe, fajne nawiązanie. I nawet NTA tak nie raził w oczy, tylko śmiesznie wyszło to jak Dig ich uratował, ale oczywiście musiał pokazać swoją twarz pani z Kwadrantu, wyszło komicznie… i fajnie że Dig w Argus, może tam zostać. Arrow musi działać sam i moim zdaniem serial na tym zyska, a końcówka była baaaardzo fajna! Jak Diaz zmienił zdanie i wydał obitego Olivera, i wszyscy to widzieli. Mnie odcinek się baaaardzo podobał, pooozdro!

BLU
    Keymaster
    BLU

Odcinek ciekawy. Na pewno dużo lepszy od poprzedniego. To jest
    więcej niż oczywiste. Tamten był beznadziejny. Ten fajnie się
    oglądało.

Faktycznie zmienne sojusze. Wychodzi, że jednak Siren jaka,
    by nie była ma dość masakry. Ma serce, w przeciwieństwie
    do Diaza, przynajmniej tak wygląda. Martwi o się Quentina
    i wynika, że tym razem na serio. Po tej akcji z paleniem
    oprawcy z sierocińca chyba miarka się jej przebrała.
    Tak wnioskuję po jej mimice i spuszczaniu głowy w dół,
    gdy Diaz kogoś maltretuje.

Oliver dał się podejść Anatoliemu, bo tego chciał. Chciał
    stanąć twarzą w twarz z Diazem. Ja to odbieram jako celówę,
    a nie wpadkę. Jeśli idzie owalkę nie była wcale taka zła.
    Przychylam się do zdania Red_Hooda. Zresztą Ollie pokonał
    Diaza. Tylo to zawahanie się na dobre mu nie wyszło, bo Smok
    wtedy wyciągnął nóż i zagrał nie fair, bo „życie nie jest
    fair”. Jeśli chodzi o tekst z piekłem przychylam się
    do zdania Kijoraptora.

Anatoly też jakby się waha, niczym Siren i dokładnie mamy
    Oni oboje już niezbyt chcą być po stronie Ricardo „Dragona”
    Diaza. Dał Oliverowi szansę na walkę z wrogiem, przyniósł mu
    środki opatrunkowe i nawet chciał pomóc mu uciec. Chyba ten
    nóż pakhana i gadka o tym, że bratając się z Diazem zdradza
    samego siebie i to, w co wierzył podziała. Siren drży o życie
    Quentina i to też wygląda, że na serio.

Co do NTE to faktycznie nie razili, a mam ich już naprawdę
    dość przez te fochy. Gorzej się fochają niż Felicity o to,
    że Oliver nie powiedział jej o Williamie. Przebijają ją
    100%. Tym razem było nawet ok, tylko darowaliby sobie
    to obgadywanie Queena. Diggle się pogodził z NTE, hehe.
    Zoe wie ża tatuś i jego przyjaciele śmigają w maskach,
    bo za głośno gadają (to mnie rozbroiło xD).

Początek odcinka i akcja w Moskwie na PLUS. Wspomnienia
    powróciły. Fajne nawiązanko do tego, co było.

Ocena: 9/10

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

Widać, że Oliver jednak dotarł trochę do „byłego” Anatolyego, którym był za czasów w Bratvie. Przypomniał mu o jego ideałach, a co najważniejsze uświadomił mu, że w rękach Diaza jest tylko marionetką, która jak się zepsuje to ją wyrzuci. Sama walka między Oliverem, a Diazem była średnia. Wiem, że nie mogli tego szybciej rozegrać, ale mimo wszystko Oliver powinien roznieść tego dzieciaka z sierocińca w miazgę. Do przewidzenia było, że Diaz nie będzie trzymał się swoich słów i wyciągnie nóż. Laurel jest coraz bardziej urabiana przez Lance’a…chyba też zmieni strony. Ruch na koniec odcinka – Diaz postanowił publicznie doprowadzić do skazani Olivera jako Green Arrow…sędzia przekupiony, policja też…pewnie przysięgli również…

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.