Lipiec 23, 2018
WAŻNE
  • 4. sezon THE FLASH W AXN - piątki godz. 20:00

Home Forums Skomentuj ARROW Szósty sezon ARROW 6×21 – „Docket No. 11-19-41-73” – dyskusja!

This topic contains 5 replies, has 5 voices, and was last updated by  CzuCzu 2 months, 1 week ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

ARROW 6×21 – „Docket No. 11-19-41-73” – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat ARROW 6×21

BLU
    Keymaster
    BLU

Jak dla mnie fajowy odcinek. Podobało mi się to całe zamieszanie.
    Oj wiele się działo. Niepowtarzalna rozprawa, hehe. Akcji nie
    brakowało.

Zacznę od gratulacji w obstawieniu, że to Human Target. BRAWO WY.
    Co do zaskoczeń tym razem było ich wiele. Nie mam na myśli już
    samego Christophera, bo jak przypomnieliście o nim, to stało się
    dla mnie jasne, że raczej nie ma innej opcji niż ta. Chodzi mi
    o inne sytuacje/sceny. Chociażby tą, że John Diggle uratował
    „zmiennotwarzowego” i ściągnął go do Star City aż z Kasni.
    Druga niespodzianka,też związana z Targetem to ta, że pomógł
    Oliverowi podwójnie. Po akcji z Tommym nie przypuszczałam,
    że zaszalej drugi raz, jako sędzia. Nie spodziewałam się
    też tego, że Queen przyzna się obrońcy do tego, kim jest,
    ale mu się opłaciło. Równie mocno, co ta cała akcja-sędzia,
    zaskoczył mnie ruch Diaza z Zoe.

Siren mnie nie zaskoczyła, bo po tym poprzednim odcinku byłam
    przekonana, że ma dość Diaza, i tak jest. Zaskoczyło mnie jednak
    u niej to, że liczyła, iż Ricardo, mimo tego, że ją zdemaskował
    da się zabić „syrenim śpiewem”. Miłe i dosyć zaskakujące było
    też zachowanie NTE i Diga Myślałam, że z wielką chęcią dobiją
    Olivera po tym wszystkim. Na szczęście nie są tak bezduszni.
    Brawa dla twórców, że nie przesadzili już na całej linii.
    Niestety Ricardo „Dragon” Diaz jest wciąż taki nijaki. Tylko
    ta mega korupcja, bicie i zabijanie. Nie ma w rękawie takich
    asów jak Adrian. To, że zna on naszych mścicieli i ich rodziny,
    nie sprawia, że jest superowym wrogiem. Poznanie przeciwnika
    to podstawowy ruch każdego czarnego charakteru. Dragon nie umie
    tak zniszyć Olivera, jak Chase. Jest przed nim, ale nie robi nic,
    co by go mogło całkowicie rozbić, zaskoczyć. Może jeszcze się uda,
    chociaż wątpię. Nadal tylko mafiozo, który uwziął się na Queena
    i jego bliskich, bo mu tak spasowało i tylo. Star City to taka
    zachcianka. Ne będę jednak przez to obniżać oceny, bo ten szał
    w sądzie uczynił ten odcinkek niezwykłym.

Ocena: 10/10 x 2

Helena Bartanelli
    Participant
    Helena Bartanelli

wszystko było do przewidzenia Oliver zpstał uratowany przez Christopera Chenca którego nie widzieliśmy od 5 odcinka piątego sezonu ,no i wszystko jak składka poszło Oliver oczyszczony z zarzutów i na wolności .Diaz wkracza w plan B zabicia wszystkich których wielbi Oliver ,pewnie o skończy się jego śmiercią .No i tyle czakm na przed ostatni odcinek Arrowa.

kiszony
    Participant
    kiszony

najbardziej zaskoczyło mnie to że human target wcielił się w sędziego – dobry pomysł, nie spodziewałem się takiego posunięcia. Odcinek fajny, dobrze się oglądało. Niestety końcówka mnie zdenerwowała, Dragon przechodzi do Planu B i ten plan mi się nie podoba, zabić wszystkich których kocha – takie już oklepane. Chase był dużo lepszy, robił klimat jak we Flashu ZOOM (strach i niemoc w oczach atakowanego ) 🙂

Kijoraptor
    Participant
    Kijoraptor

Jak na koniec sezonu i nie mogło być inaczej. Wszyscy do kupy i na Diaza. Tak to może wyglądać, Diaz teraz wykorzysta wszystkich w mieści, aby skrzywdzić/zabić naszych bohaterów. Oni będą się musieli połączyć i razem stawić mu czoła. Black Siren po dobrej stronie mocy, wróci Sara, dwa teamy, argus … jest kim się przeciwstawić.

Co do odcinka bardzo fajny, bez bicia, ale za to z klimatem korupcji. Aż oczy i uszy bolały: sprzeciw, odrzucony, sprzeciw, odrzucony kolejny raz … hehe wcale nie było widać, że skorumpowany sędzia 😀 W pierwszej chwili myślałem, że Tomy wrócił z innej ziemi jak blach Siren, i te jego miny, poza, looz, rewelacja 🙂 Ale mnie zaskoczyli, ponownie i za to lubię ten serial, potrafi mnie zaskoczyć 😀

ps. może dlatego mnie zaskakuje, bo nie czytam plotek i zapowiedzi ;P

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

Odcinek podnoszący notowania. Zamieszanie w sądzie niemałe. Aż dziw mnie opanował, że pani oskarżyciel jest z zewnątrz i bity chłopczyk Diaz jej ni skorumpował. Podkreślę to na całej linii – motyw z tą korupcją całego miasta i wszystkich urzędasów jest powtarzany, słaby i beznadziejny do granic! Jak i całe postępowanie i postać bitego chłopczyka Diaza. To już Damiena Darhka wolałem jako przeciwnika Arrowa. Laurel podjęła kluczową decyzję i niemal samobójczą próbę zabicia Diaza – decyzja do końca nie przemyślana, bo bity chłopczyk miał tłumik dźwięków ze sobą. Super, że wrócił Human Target. Jego wejście do odcinka, gdy Dig go odbijał, był dobre, ale zarazem scena ze spadochronem iście śmieszna. Dobrze, że skończył się motyw obrażalstwa – już mi to wychodziło bokiem i nie powiem konkretnie którędy. Natomiast za bezmyślność uważam również pozostawienie Zoe po prostu bez ochrony, opieki itd. Diaz zgarnia ją do sądu, by Rene obciążył Olivera. Słabe. Human target najpierw jako Tommy Merlin, a potem z pomysłu Rene również jako sędzia. Dobre posunięcie. Bity chłopczyk teraz się obraził na całego, bo jego idiotyczny plan spalił i będzie zabijał…wszystkich…wow…mam nadzieję, że akcją to nadrobią, bo na wątek fabuły ze wrotami akcji chyba już nie ma co liczyć…ale…pamiętam, że w którymś spoilerze było wspomnienie o powrocie Ragmana – czy to nadal aktualne? Pojawi się na koniec? Ma ktoś info w tym temacie?

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.