Wrzesień 19, 2018
WAŻNE
  • FLASH W AXN - pt. godz. 20 / Powroty: THE FLASH - 9 października / SUPERGIRL - 14 października / ARROW - 15 października / DC's LOT - 22 października

Home Forums WYSPA Przywitaj się! [BLU] Hejo

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  BLU 2 years, 10 months ago.

Viewing 1 post (of 1 total)

[BLU] Hejo

• BLU
    Keymaster
    BLU

Cześć wszystkim !!!

Jestem z Podkarpacia i tak jak wy lubię filmy oraz seriale o bohaterach.
    Myślę, że jestem w mniejszości, jeśli chodzi o fascynację komiksami. Właściwie nie przeczytałam ani jednego, o żadnym extra bohaterze.
    Nie zmienia to jednak faktu, że cieszą mnie produkcje filmowe na ich temat (Batman, Spider-man, Superman… oraz oczywiście Green Arrow i The Flash). Serial "Arrow" pierwszy raz zobaczyłam na kanale TV PULS. Muszę przyznać, że spodobał mi się. Zaciekawił mnie tak bardzo, że byłam ogromnie zawiedziona gdy okazało się, że PULS nie zakupił kolejnych sezonów. Nie mogąc się z tym pogodzić, zaczęłam szukać stron, na których można oglądać produkcję razem z innymi fanami. Poszukiwania te, zaprowadziły mnie właśnie tutaj (dobrze, że istnieją takie strony – dziękuję twórcom).
    Jeśli chodzi o The Flash, to wszystko dzięki "Arrow" Wplecenie tam wątku najszybszego człowieka na Ziemi, było dobrym posunięciem. Jak większość z was, byłam ciekawa co będzie z Barrym po tym uderzeniu pioruna , jak poradzi sobie z nowymi mocami itd. Stwierdziłam, że muszę poznać dalsze losy i…. wciągnęło mnie.

Posiadam także konto (ten sam login co tutaj) na stronie fanów serialu "Pamiętniki wampirów".
    Trafiłam tam, z tego samego powodu – braku kolejnych odcinków w TV.

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.