Luty 21, 2017
WAŻNE
  • BĘDĄ KOLEJNE SEZONY: "Supergirl"/"Legends of Tomorrow" - 3. sezon, "The Flash" - 4. sezon, "Arrow" - 6. sezon.

Home Forums SKOMENTUJ „DC’s LEGENDS OF TOMORROW” Drugi sezon DC's LoT 2×08 The Chicago Way – dyskusja!

This topic contains 3 replies, has 3 voices, and was last updated by Zdjęcie profilowe ciekawostki ciekawostki 1 month, 1 week ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

DC's LoT 2×08 The Chicago Way – dyskusja!

• Zdjęcie profilowe BLU
    BLU
    Keymaster
    Zdjęcie profilowe BLUBLU

Twoje zdanie na temat DC’s Legends of Tomorrow 2×08

OSTATNI EPIZOD W TYM ROKU

Zdjęcie profilowe ciekawostki
    ciekawostki
    Participant
    Zdjęcie profilowe ciekawostkiciekawostki

Supergril S2E? vs Flash S3E9 vs Arrow S509 vs DC Legends of Toomorow S2E8 Poczwórna Recenzja

Zdjęcie profilowe CzuCzu
    CzuCzu
    Participant
    Zdjęcie profilowe CzuCzuCzuCzu

Odcinek pod względem akcji nie zaskoczył, aczkolwiek osobiście odnoszę wrażenie, że pomimo braku pokazywania naszych Legend w pełnej akcji z ich zdolnościami, zawsze pojawia się coś, co czyni ten serial dobrym. Legion of Doom przedstawił się nam w wersji 3/4. Do Eobarda i Dharka dołączył Malcom Merlin – chodząca szuja i konspirator. Snart jak na razie pojawił się tylko w głowie Rory’ego. Niebawem pewnie wprowadzą go w rzeczywistości. W każdym razie zła trójka nieźle rozgryzła drużynę. Wiedzieli jaką przynętę na nich wystawić i na co dadzą się nabrać. Reverse Flash miesza jak opętany, aż dziwne, ze na pokładzie znaleźli broń przeciw niemu. Szkoda, ze Amaya go nie wykończyła 🙂 Zabójczo wyglądała w tym odcinku w ciemnej skórze 🙂 I nawet ma się trochę do Heatwave, aczkolwiek nie wróżę tej relacji nic głębszego…Bałem się, że tzw. aberracja Martina będzie celem, tzn, że będą chcieli wymazać z egzystencji jego córkę! Na szczęście Sara przytomnie podeszła do tematu. Propozycja Malcolma dla Sary była niezwykle kusząca, ale nie dała się nabrać na jego sztuczki. I teraz właśnie czy poczynania Legionu będą mieć wpływ na inne seriale? Głównie Arrow? Skoro Dhark przemieszcza się w czasie, to czy nowa linia czasu nie powinna już się „betonować” czyli utrwalać? Mam na myśli tutaj walkę z Dharkiem w sezonie 4 Arrow i np śmierć Laurel, która teraz nie powinna mieć miejsca? Wnioskuję to po wszelkich tłumaczeniach o zmianach czasowych w LoT i Flash od samych ekspertów czyli Reverse Flash’a i Ripa Huntera…ciekawi mnie ta kwestia niesamowicie…! Tak samo mnie ciekawi z którego momentu w czasie zabrali Malcolma? Przed potyczką z Dharkiem w Arrow czy po wszystkim? Czy w trakcie? Końcówka odcinka objawiła nam główny cel działań Legionu. Amulet był częścią układanki – mapa (choć starożytna, to niezwykle zaawansowana technologicznie) wskazująca ukrycie Włóczni Przeznaczenia! Reverse Flash ma ambicje nie ma co! Od razu skojarzyło mi się to z filmem Constantine, a wam?

Zdjęcie profilowe ciekawostki
    ciekawostki
    Participant
    Zdjęcie profilowe ciekawostkiciekawostki

Najlepsi Złoczyńczy z CW

Najlepsi Bohaterowie z CW

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.