Listopad 19, 2017
WAŻNE
  • Premiery kolejnych sezonów: "Supergirl" - poniedziałki, "The Flash/"Legends of Tomorrow" - wtorki, "Arrow" - czwartki.

Home Forums Skomentuj DC’s LEGENDS OF TOMORROW Trzeci sezon DC’s LoT 3×02 – „Freakshow” – dyskusja!

This topic contains 4 replies, has 4 voices, and was last updated by  Helena Bartanelli 1 week, 6 days ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

DC’s LoT 3×02 – „Freakshow” – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat DC’s LEGENDS OF TOMORROW 3×02

Red_Hood
    Participant
    Red_Hood

Fajny odcinek Legend, Sara znalazła godnego przeciwnika, nareszcie 😀 miała być łatwa misja, ale Legendy wszystko potrafią zepsuć, a na koniec jak wyśmiali kogo się boi biuro czasu było mistrzowskie 😀

BLU
    Keymaster
    BLU

Kolejny bardzo fajny i zabawny odcinek. To całe zamieszanie,
    które Barnum wykorzystał do uratowania cyrku było ekstra. Nawet
    gdy cudem uniknął śmierci z rąk Amayi nie przyznał, że niemiał
    a to wpływu. Wybrnął z tego, mówiąc, że tak miało być. Ciekawe
    czemu ive nie kontroluje mocy totemu?

Racja co do Sharpe. Godna przeciwniczka dla Lance. Tak wyrównana
    walka, że musiały przestać, bo zmęczenie dało się we znaki, hehe.

Wątek z szablastozębnym jako Anachronizmem naprawdę pomysłowy.
    Ray jako znawca zwierzęcych kup – to było coś! :).

Ostatnia scena z wyśmianiem obaw Biura Czasu była zaskakująca.
    Niesamowicie mnie rozbawiła. Dobre zakończenie epizodu. Takie
    na poprawę humoru. @Red_Hood przychylam się – mistrzostwo!

Ocena: 10/10

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

Myślałem, że ten odcinek będzie trochę klapą, ale parę sytuacji go uratowało. Przede wszystkim Amaya – jej zniknięcie, jej powrót i jej dziwne braki w kontroli mocy amuletu…choć przyznam, że „zła Amaya” całkiem nieźle podnosi adrenalinę i wyglądem i zachowaniem! Na prawdę fajny motyw. Polubiłem ta postać od początku, a teraz dali jej kopa! Zobaczyła wnuczkę w akcji i zwiała, bo chciała zachować ciągłość linii czasu, by Vixen mogła się narodzić. Potem wyrżnęła w pień w wiosce Zambezi oddział woskowych! I te oczy po przywołaniu mocy! Achhhhh! Walka agent Sharp z Sarą również była dobra. Obie wytrenowane i obie równie przebiegłe i wytrzymałe…a pisałem wcześniej pod odc 1 o współpracy hehe 😉 Motyw cyrkowy był dla mnie średni, a już wypuszczenie kociaka z klatki to debilizm tego odcinka. Jax otwiera klatkę zanim Ray się przygotował do wystrzelenia z rękawicy. Bez sensu…tak na marginesie przy tej okazji chciałem zaznaczyć, że z ATOM’a robią coraz głupszą postać, taki życiowy niedorajda pomimo wspaniałego talentu naukowego. W serii w Arrow był bardziej na poziomie, szanowany i zrównoważony, a tu robią z niego ciapaka i takiego rozklejonego frajerka. Nie podoba mi się to wcale! Zniszczą tą postać jak dalej będą go tak przedstawiali. Mick też jak zwykle potrafi rozwalić – z nazistami było poważnie, a teraz nienawiść do klaunów 😀 Mamy kolejną wskazówkę do wielkiego zła. Tajemnicza postać przywołuje z jeziora kogo? Drugą wnuczkę Amay’i? Dobrze węszę? Dam 7/10 bo sporo wątków było obok głównej akcji.

Helena Bartanelli
    Participant
    Helena Bartanelli

Fajny odcinek naprawdę miło się go oglądało.Dwie piękne amazonki walczące jak równy z równym napawdę powielam wasze zdanie obie są siebie godne i zabójczo sekosowne ,wie może ktoś co za aktora gra agentkę Sharp i imienia i nazwiska proszę .Powrót amayi juz w drugim odcinku,super druzyna skompletowana i na oliwiona jak nigdy tak dobrej atmosfery nie widziałem nawet w pierwszym sezonie gdy byli w niej Hawkmen i Hawkgirl oraz Hunter .Fajnie się ogląda ten trzeci sezon DCLOT oby tak tak dalej miłe uzupełnienie Arrowa i Flasha . Kim jest Mollus ??

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.