Maj 25, 2018
WAŻNE
  • 4. sezon THE FLASH W AXN - piątki godz. 20:00
  • Finał SUPERGIRL - 18 czerwca

Home Forums Skomentuj DC’s LEGENDS OF TOMORROW Trzeci sezon DC’s LoT 3×09 – „Beebo the God of War” – dyskusja!

This topic contains 3 replies, has 4 voices, and was last updated by  CzuCzu 4 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

DC’s LoT 3×09 – „Beebo the God of War” – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat DC’s LEGENDS OF TOMORROW 3×09

OSTATNI ODCINEK W TYM ROKU

Red_Hood
    Participant
    Red_Hood

Beebo 😀 No śmiech na sali 😀 Odcinek troszkę łacha, z tym Beebo 😀 I siwek jako łucznik też było mocne hahaahahahahaha 😀 Nie podoba mi się ten Snart, co chce wszystkim pogadać, ten z naszej ziemi był o wiele lepszy, przynajmniej pozwalał Mickowi pić 😀 fajna akcja w wikingami, ale Darhk jako Odyn też spełnił swoją role kozacko, tak jak i jego córka, tylko szkoda że Grooda nie było(może na momencik :D) Jak sara wylądowała u tego demona to też było świetnie zrobione, jak w horrorze, to mi się podobało.Szkoda Jaxa, no ale po stracie Siwka, którego i tak próbował ratować, to było normalna kolej rzeczy… I bomba na koniec! Constantine!!!! Ależ byłem zdziwiony, ktoś tam kiedyś wspominał że może się pojawić w serialu, ale że teraz? Oby został w drużynie do końca 🙂 I ten Mallus jakiś kozak musi być, no zobaczymy, a może ktoś jeszcze dołączy do Legend? 🙂

Helena Bartanelli
    Participant
    Helena Bartanelli

Widok Constantina po tak długiej przerwie był nie samowity najlepsze zakończenie legend jak narazie w tym sezonie ,agentka Sharp zaczyna łapać wspólny język z Sarą i chyba dziewczyny zaczynają się lubić. No i to smutnę pożegnanie Jaxa kończy się pewna era w Legenda pojawiąją się nowe twarzę więc powoli to zaczyna się odwracać po woli zamieniają bohaterów którym kończą się kontrakty z CW więc odeszedł Stain a że nie ma firestorma to i Jax musiał odejść ,przyszła Zari wróci Snart ale z Ziemi X ,co do Snarta śmieszy mnie ta postać od początku miłe przeciwieństwo Snarta z Ziemie (1) i tak jak Red-hod chciałbym żeby Constantin został na dłużej i oby tak było. Czekam z niecierpliwoscią na kolejne odcinki szkoda tylko że trzeba czkeać do 12 lutego, Pozdro i życzę miłego wieczorku .

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

Trochę to groteskowe z tym niebieskim pluszakiem…wojowniczy wikingowie uwierzyli, że gadające dziwadło jest nagle ich bogiem…pomysł z przeniesieniem młodego Steina był ciekawy…niemniej jednak pomysł z zabawką lekko denny. Oczywiście nie mogło zabraknąć żydowskiego akcentu i wielkiej gwiazdy – masakra! Czy to jest normalne? Poza tym ciekawym pomysłem było objawienie się Darhka jako Odyna ze swoją córą jako Walkirią. Dobry był motyw z wyobrażaniem sobie wejścia Legend i scenariuszem rozwoju akcji 🙂 Scena porwania Sary w mroczne miejsce (chyba wymiaru pobytu Mallus’a ) była najlepszym momentem w odcinku. Tak jak pojawienie się Constantine’a. Ciekawe czy mówiąc o demonie znającym imię Sary, z którym nie może sobie poradzić, miał na myśli Mallusa czy inny byt? Mógłby zostać na dłużej…no i pojawiła się nić porozumienia na linii Sara – agent Sharp…Byliśmy świadkami także gehenny Jaxa. Chciał ocalić Steina, ale ten nie odczytał od niego listu…niestety Jax odchodzi i pojawia się luka na innego bohatera…ten Citizen Cold mnie drażni…bardzo…

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.