Grudzień 12, 2017

Home Forums Skomentuj DC’s LEGENDS OF TOMORROW Trzeci sezon DC’s LoT 3×09 – „Beebo the God of War” – dyskusja!

This topic contains 2 replies, has 3 voices, and was last updated by  Helena Bartanelli 1 day, 21 hours ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

DC’s LoT 3×09 – „Beebo the God of War” – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat DC’s LEGENDS OF TOMORROW 3×09

OSTATNI ODCINEK W TYM ROKU

Red_Hood
    Participant
    Red_Hood

Beebo 😀 No śmiech na sali 😀 Odcinek troszkę łacha, z tym Beebo 😀 I siwek jako łucznik też było mocne hahaahahahahaha 😀 Nie podoba mi się ten Snart, co chce wszystkim pogadać, ten z naszej ziemi był o wiele lepszy, przynajmniej pozwalał Mickowi pić 😀 fajna akcja w wikingami, ale Darhk jako Odyn też spełnił swoją role kozacko, tak jak i jego córka, tylko szkoda że Grooda nie było(może na momencik :D) Jak sara wylądowała u tego demona to też było świetnie zrobione, jak w horrorze, to mi się podobało.Szkoda Jaxa, no ale po stracie Siwka, którego i tak próbował ratować, to było normalna kolej rzeczy… I bomba na koniec! Constantine!!!! Ależ byłem zdziwiony, ktoś tam kiedyś wspominał że może się pojawić w serialu, ale że teraz? Oby został w drużynie do końca 🙂 I ten Mallus jakiś kozak musi być, no zobaczymy, a może ktoś jeszcze dołączy do Legend? 🙂

Helena Bartanelli
    Participant
    Helena Bartanelli

Widok Constantina po tak długiej przerwie był nie samowity najlepsze zakończenie legend jak narazie w tym sezonie ,agentka Sharp zaczyna łapać wspólny język z Sarą i chyba dziewczyny zaczynają się lubić. No i to smutnę pożegnanie Jaxa kończy się pewna era w Legenda pojawiąją się nowe twarzę więc powoli to zaczyna się odwracać po woli zamieniają bohaterów którym kończą się kontrakty z CW więc odeszedł Stain a że nie ma firestorma to i Jax musiał odejść ,przyszła Zari wróci Snart ale z Ziemi X ,co do Snarta śmieszy mnie ta postać od początku miłe przeciwieństwo Snarta z Ziemie (1) i tak jak Red-hod chciałbym żeby Constantin został na dłużej i oby tak było. Czekam z niecierpliwoscią na kolejne odcinki szkoda tylko że trzeba czkeać do 12 lutego, Pozdro i życzę miłego wieczorku .

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.