DC's LoT 3x10 - "Daddy Darhkest" - dyskusja! - Arrow24.net: Serial Arrow - The Flash - Lot- Supergirl News
Sierpień 19, 2018
WAŻNE
  • 4. sezon THE FLASH W AXN - piątki godz. 20:00

Home Forums Skomentuj DC’s LEGENDS OF TOMORROW Trzeci sezon DC’s LoT 3×10 – „Daddy Darhkest” – dyskusja!

This topic contains 4 replies, has 4 voices, and was last updated by  CzuCzu 5 months, 4 weeks ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

DC’s LoT 3×10 – „Daddy Darhkest” – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat DC’s LEGENDS OF TOMORROW 3×10

Red_Hood
    Participant
    Red_Hood

Świetny powrót Legend! Niczym z Horroru ten odcinek! Fajnie się oglądało Johna, choć czy mi się tylko wydawało, czy on podrywał Snarta? Ale nic, Mick może być szefem za Sarę, jakby odeszła, sprawdził się w roli, bo wiadome mecz ważniejszy 😀 sztuczki Johna nie zadziałały na Nore i Mallusa, który ją opętał, ale że Sara i John 😀 to byłem w szoku, że John ją poderwał 😀 ale nic jedziemy dalej, akcja z Mallusem w Star City, a Oliver nic nie wie? Dziwne to, mógłby chociaż na chwilkę się pojawić 🙂 Dobrze że Zari i Ray chcieli jej pokazać że są dobrymi ludźmi, ale niestety Darhk jest zły i pozwala by demon opętał jego córkę… tylko zastanawia mnie co z Groodem? Miał być z nimi, zwerbowali go, a nadal go nie widzieliśmy… szkoda. Amaya głupia że wypuściła Kuase, ale to jej wnuczka więc nie ma się co dziwić… Świetny odcinek jak dla mnie, oby takich więcej, nawet Darhk tak nie kuję w oczy 🙂

Helena Bartanelli
    Participant
    Helena Bartanelli

Fajny odcinek więcej Johna powinno być w legendach.Nie przypuszczałem że Emily to Nora Dark ,wszystko się ładnie składa w całość nie ma odcinków oderwanych od fabuły .No i Sara i John się bzykali hehe Sara to ma życie jak dziewczyna raz chłopaczek .Ciekawi mnie jak się to rozwinie mam nadzieje zobaczyć jeszcze Johna w Legendach i z niecirpliwością czekam na Kid Flasha ,sprinter w zespolę da im dużą przewagę .

BLU
    Keymaster
    BLU

Super odcinek! Tak w ogóle to właściwie nie było dotąd żadnego,
    który by misię kompletnie nie podobał. Nadal uwielbiam ten serial
    za tę oryginalność, odjechane pomysły i ogromną dawkę humoru.

Wiedziałam, że to będzie odcinek horrorystyczny. Już po pierwszym
    zwiastunie, jeszcze z 2017, miałam skojarzenie z hitowym horrorem
    z cyklu egzorcystycznych – „Egzorcyzmy Emily Rose”. Fajnie, że
    wpletli wątek opętania. Lubię oglądać horrory, więc na plus.

Tak jak większość czekałam na Johna Constantine’a. Warto było.
    Dzięki niemu było mega ciekawie. @Red_Hood z tym podrywaniem
    Leo to się nie mylisz. Ponoć w komiksach John był biseksualny.
    Sara Lance również lubi obie płci i jest tak samo charyzmatyczna,
    jak on, więc pasują do siebie idealnie. Czułam, że między nimi
    coś będzie. Poza tym teksty Micka, który nie dostrzega różnicy
    między Ripem a Johnem, były świetne ;).

Nie spodziewałam się zaś tego, że Emily to córka Darhka, mimo że
    tytuł był w sumie wskazówką. Jeśli chodzi o Damiena to w Legendach
    nigdy nie kuł mnie w oczy. Uważam wręcz, że idealnie pasuje do tego
    serialu.

Wracając jescze do panny Lance to ona nie rezygnuje z dowodzenia
    statkiem i bycia Legendą. W najbliższym odcinku po prostu wykroi
    sobie trochę czasu dla siebie. Należy jej się:). Nie wiem czemu,
    założyliście, że sobie odpuści podróże w czasie. Zdjęcia pokazują,
    że wybierze się na kolację. Na 99,9% to randka. Obstawiam, że nie
    z Johnem, ale z Avą. Myślę, że wzięła do serca to, co powiedział
    jej Leo. Poza tym wspomninała, w rozmowie z Avą, o winie.

Współpraca Zari-Ray na w plus. Z nim Tomaz dogaduje się najlepiej.
    Niewiele brakowało, żeby ocalili duszę Emily-Nory. Cóż, nie wyszło.

Ocena: 10/10 x 2

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

Bardzo dobry odcinek. Wracamy to „obecnych czasów” by stawić czoła początkom lub raczej jak wynika z odcinka, końcowemu etapowi opętania przez Mallusa córki Dahrka. Akcja była wartka. Dobry występ Constantine’a. Choć wbił mi szpilę w oko tą próbą zagadywania do Sarta. Uważam, że wyszło super z tymi scenami opętania i na dodatek jeszcze akcja w szpitalu psychiatrycznym. Zastanawia mnie tylko jedno – skoro Mallus wydaje się być poza czasem to mimo wszystko w momentach przejmowania kontroli nad Norą zachowywał się jakby…kurczę…jakby to powiedzieć…jakby nie wiedział, że Legendy tam się pojawią itd. Takie to dziwne było. Cielesne uniesienie pomiędzy Johnem a Sarą było…hmmm…typowe dla słów Sary…że są już na tyle zniszczeni i w ogóle, że zaraz dojdzie do aktu zbliżenia, w trakcie gdy Mallus próbował ją przejąć i osłabić. Kuasa – jednak chyba nie do końca z niej taka wiedźma. Wyszło, że Damien obiecał jej możliwość uratowania Amai w przeszłości…dziwnie to brzmiało gdy o tym rozmawiali ze względu na to, że Amaya żyje, ale niby i tak ma zginąć. Mallus w ciele Nory po złapaniu jej ręki przez Zari doznał typowego oparzenia jak po polaniu demona wodą święconą. Jest jedną z 6-ciu posiadaczek totemów. Wiemy, że istnieje 5, ale czym lub może kim jest ten szósty? To jest zagadka…jednak czy równocześnie dostaliśmy podpowiedź jak zgładzić Mallusa? Mocą 6-ciu totemów? Ciekawe czy pójdzie to w tym kierunku…i na koniec mała wzmianka o relacji panny Sharp a Sarą – cosik tam iskrzy…

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.