Wrzesień 19, 2018
WAŻNE
  • FLASH W AXN - pt. godz. 20 / Powroty: THE FLASH - 9 października / SUPERGIRL - 14 października / ARROW - 15 października / DC's LOT - 22 października

Home Forums Skomentuj DC’s LEGENDS OF TOMORROW Trzeci sezon DC’s LoT 3×11 – „Here I Go Again” – dyskusja!

This topic contains 3 replies, has 4 voices, and was last updated by  CzuCzu 6 months, 2 weeks ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

DC’s LoT 3×11 – „Here I Go Again” – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat DC’s LEGENDS OF TOMORROW 3×11

Helena Bartanelli
    Participant
    Helena Bartanelli

Nie wiem jak wam ale mi się ten odcinek podobał był zabawny pod każdym wzglądem i tak jak pisałem w komentarzu pojawiła się Gideon w ludzkiej postaci hehe i to zdziwinie Zari gdy okazało się to wszystko snem,ale nie do końca ,no i wreszcie Wally West dołonczy do legend.

Red_Hood
    Participant
    Red_Hood

Fajny odcinek, typowy dzień świstaka, było śmiesznie, nagle okazuje się że to sen… to mnie zdziwiło najbardziej, Gideon spoko, i gadanie w kółko to samo Nateowi też było spoko 😀 Ogólnie spoko odcinek, taki na rozluźnienie

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

Fajny motyw z pętlą czasu. W sumie przyznam, że brakowało tego motywu w serialu z tematyką przemieszczania się w czasie. W większości seriali taki motyw to niemal podstawa w pewnym momencie. Odcinek zgodnie z zapowiedziami skupiony był całkowicie na Zari. Nie bez powodu w całą akcję zamieszana była Gideon. Mnie się to osobiście podobało, zwłaszcza kilka pętli wolnego czyli można robić to, co się chce, dać upust wszystkiemu, bo i tak wszystko zostanie wymazane. Ale oczywiście wszystko do czasu. Cały plan uknuty był przez pokładową AI, by dać Zari do zrozumienia, iż najlepszym wyjściem na próbę ocalenia jej brata jest pozostanie z załogą. Szkoda tylko, że całość z zapętleniem okazała się tylko projekcją w głowie Zari sfingowaną przez Gideon – przyznam, że odczułem tutaj lekkie rozczarowanie. Nie miej jednak cel został osiągnięty. Zari poznając w swoich snach „prywatne” poczynania członków załogi mogła lepiej poznać wszystkich, a tym samym lepiej określić samą siebie. Fanie, że mogliśmy ujrzeć Gideon w ludzkiej postaci. Takie kwiatki dają smaczku odcinkowi. No i na koniec – Rip zwiał i odnalazł na dalekim wschodzie Kid Flasha pogrążonego w medytacji…

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.