Wrzesień 22, 2018
WAŻNE
  • FLASH W AXN - pt. godz. 20 / Powroty: THE FLASH - 9 października / SUPERGIRL - 14 października / ARROW - 15 października / DC's LOT - 22 października

Home Forums Skomentuj DC’s LEGENDS OF TOMORROW Trzeci sezon DC’s LoT 3×18 – „The Good, The Bad and The Cuddly” – dyskusja!

This topic contains 3 replies, has 4 voices, and was last updated by  CzuCzu 4 months, 3 weeks ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

DC’s LoT 3×18 – „The Good, The Bad and The Cuddly” – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat DC’s LEGENDS OF TOMORROW 3×18

FINAŁ TRZECIEGO SEZONU

Helena Bartanelli
    Participant
    Helena Bartanelli

Fajni odcinek ,fajne zakonczenie jednak z tym bi bo to przesada nawet jak dla mnie spodziewalem sie jakiegos poteznego bohatera a nie maskotke i tak jak myslalem ze ktos opusci legendy ,byla nim amaya za to Constantin bedzie w czwartym sezonie co jest na plus . sezon oceniam na 7-10 i czekam na kolejny .

Red_Hood
    Participant
    Red_Hood

Bardzo fajny finał(jednak finał 2 sezonu wymiata i nie był to ten poziom), fajnie to wymyślili, Mallus też został fajnie zrobiony, nie było kiczowatego CGI. I ta walka z beebo 😀 Na początku, pierwsza myśl co to ma kurde być? Ale potem jak się to przemyśli, to było czyste dobro 😀 Walka czystego dobra z czystym złem, fajny pomysł 🙂 I Ray chyba jednak coś czuje do Nory(nic dziwnego w życiu są małżeństwem :D), dostała na koniec kamień, ciekawe co zrobi w 4 sezonie, czy ją zobaczymy bo fajnie się ją oglądało jako tą opętaną. No i mamy pożegnanie Darhka, który się poświęcił za córkę, miłe jego zakończenie na koniec przygody w arrowverse. No i plus akcja na dzikim zachodzie z Hexem 😀 Który spodobał się chyba Zari. Fajnie że go razem pokonali totemami, o to w sumie chodziło, szkoda Amayi, może czasami wróci… no i co to za Demony znowu Legendy uwolniły, no i będzie John w 4 sezonie! Sezon 9/10, nie spodziewałem się że będzie aż tak dobry, troszkę więcej spodziewałem się po finale, ale nie jest źle 🙂 Oby więcej odcinków Legend w przyszłym sezonie!

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

Finał jak dla mnie zapowiadał się na prawdę dobrze, a skończył w okolicach oceny średniej. Miejsce akcji super – znowu pojawił się stary znajomy cowboy już jako szeryf miasteczka i poleciały iskry między nim a Zari. Wysłanie wiadomości w czasie i przestrzeni przez Zari też było fajnym motywem…lecz nie spodziewałem się Heleny z Troi (Themysciry) (nie skojarzyłem tego nawiązania wcześniej do Wonder Woman – w końcu to jej wyspa!). Pojawienie się Jaxa wniosło…nic…zero…nie rozumiem po co go wsadzili w ten odcinek…bez sensu i kredensu. Cieszy mnie fakt, że do pokonania demona nie zrezygnowano z mocy totemów. Ray nieźle zaryzykował udając się w przeszłość do wydarzeń, gdy Mallus wydostawał się z Nory. Darhk dowiódł 1% ludzkich uczuć…no może 3% – poświęcił się dla córki. Nora przetrwała i pomogła drużynie w finałowej walce ze zgrajami z różnych epok. Natomiast stworzenie świetlistej, czystej postaci do walki z demonem czasu – jak na finał w Legendach – to parodia. Liczyłem na fajniejszy, ciekawszy efekt. Beeboo jako powiększony przeciwnik dla demona – niby groteska w stylu legendowym, ale nie na finał. Bardziej liczyłem, że Constantine coś tu jeszcze dorzuci ze swoich umiejętności…Cóż były fajne pomysły, ale też chybione dlatego oceniam finał na około 5,5/10.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.