Kwiecień 26, 2018
WAŻNE
 • Finał ARROW - 17 maja
 • Finał THE FLASH - 22 maja
 • Finał SUPERGIRL - 18 czerwca

Home Forums Skomentuj DC’s LEGENDS OF TOMORROW Trzeci sezon DC’s LoT 3×18 – „The Good, The Bad and The Cuddly” – dyskusja!

This topic contains 2 replies, has 3 voices, and was last updated by  Red_Hood 1 week, 3 days ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

DC’s LoT 3×18 – „The Good, The Bad and The Cuddly” – dyskusja!


 • BLU
  Keymaster
  BLU


  Twoje zdanie na temat DC’s LEGENDS OF TOMORROW 3×18

  FINAŁ TRZECIEGO SEZONU


  Helena Bartanelli
  Participant
  Helena Bartanelli

  Fajni odcinek ,fajne zakonczenie jednak z tym bi bo to przesada nawet jak dla mnie spodziewalem sie jakiegos poteznego bohatera a nie maskotke i tak jak myslalem ze ktos opusci legendy ,byla nim amaya za to Constantin bedzie w czwartym sezonie co jest na plus . sezon oceniam na 7-10 i czekam na kolejny .


  Red_Hood
  Participant
  Red_Hood

  Bardzo fajny finał(jednak finał 2 sezonu wymiata i nie był to ten poziom), fajnie to wymyślili, Mallus też został fajnie zrobiony, nie było kiczowatego CGI. I ta walka z beebo 😀 Na początku, pierwsza myśl co to ma kurde być? Ale potem jak się to przemyśli, to było czyste dobro 😀 Walka czystego dobra z czystym złem, fajny pomysł 🙂 I Ray chyba jednak coś czuje do Nory(nic dziwnego w życiu są małżeństwem :D), dostała na koniec kamień, ciekawe co zrobi w 4 sezonie, czy ją zobaczymy bo fajnie się ją oglądało jako tą opętaną. No i mamy pożegnanie Darhka, który się poświęcił za córkę, miłe jego zakończenie na koniec przygody w arrowverse. No i plus akcja na dzikim zachodzie z Hexem 😀 Który spodobał się chyba Zari. Fajnie że go razem pokonali totemami, o to w sumie chodziło, szkoda Amayi, może czasami wróci… no i co to za Demony znowu Legendy uwolniły, no i będzie John w 4 sezonie! Sezon 9/10, nie spodziewałem się że będzie aż tak dobry, troszkę więcej spodziewałem się po finale, ale nie jest źle 🙂 Oby więcej odcinków Legend w przyszłym sezonie!

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Powered by keepvid themefull earn money

Przejdź do paska narzędzi