Kwiecień 26, 2018
WAŻNE
  • Finał ARROW - 17 maja
  • Finał THE FLASH - 22 maja
  • Finał SUPERGIRL - 18 czerwca

Home Forums WYSPA Przywitaj się! [FrankSlade] Witajcie!

This topic contains 6 replies, has 2 voices, and was last updated by  BLU 2 years, 5 months ago.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

[FrankSlade] Witajcie!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Witam wszystkich, na forum zaglądam na dobrą sprawę od 2 sezonu Arrow'a, ale konto założyłem dopiero dzisiaj – skłoniło mnie do tego to, że tematy Arrow'a i Flash'a są mi na tyle bliskie, że oprócz dywagacji rodzinnej (czyli brat i mamuśka), warto też wypowiedzieć się tutaj. Mam nadzieję, że będzie nam się szło wspólnie dogadać. Pozdrawiam wszystkich! 😉

BLU
    Keymaster
    BLU

Witaj 🙂
    Oglądasz jeszcze jakieś inne seriale poza Flash'em i Arrow'em?

BLU
    Keymaster
    BLU

Tak 🙂 GoT, HoC, The Muscketeers, S.H.I.E.L.D., Sleepy Hollow

BLU
    Keymaster
    BLU

Nie znałam wcześniej tych seriali, The Musketeers i Sleepy Hollow. Ale obejrzałam teraz zwiastuny i zdecydowanie muszę kiedyś je zobaczyć! Na prawdę nie wiem kiedy znajdę czas na te wszystkie seriale, które chce zobaczyć… S.H.I.E.L.D. też od jakiegoś czasu jest na liście oczekujących. Niestety wszystkie seriale, które chce zobaczyć, mają już po kilka sezonów i to na prawdę muszę mieć mnóstwo czasu, bo jak siądę do jakiegoś to jestem w stanie zobaczyć kilka odcinków pod rząd. GoT też oglądam, chociaż po ostatnim odcinku ostatniego sezonu już nie czekam tak bardzo na premierę (Oh, Snow). I może głupie pytanie, wyjdę na taką co się nie zna, ale co to za serial HoC?

BLU
    Keymaster
    BLU

Właśnie wszystkie seriale oglądam sama, a potem nie mam z kim o nich rozmawiać, więc zapamiętam, że wyrażasz chęć na rozmowę :p Pozdrawiam FrankSlade 😉
    P.S. Dlaczego akurat taki nick?

BLU
    Keymaster
    BLU

Wiedziałam, że znam skądś kadr filmu, który masz jako avatar 😀 Mylę się? Rzeczywiście bardzo dobry film. Osobiście moim ulubionym filmem jest "Piąty element".

BLU
    Keymaster
    BLU

Kiedyś zaczęłam oglądać "Ojca chrzestnego", ale to nie był ten dzień i nie umiałam przy nim wysiedzieć. Na pewno kiedyś go zobaczę, bo chce się sama przekonać czy to rzeczywiście jest tak genialny film jak wszyscy mówią. "Gladiatora" rzadko oglądam, bo zawsze na nim płacze. Tak samo "Troja" 😀
    A Gary Oldman to Gary Oldman. Nawet nie będę wspominać o tym jaki ten aktor jest niesamowity 😉 Obok niego stawiam jeszcze Johnny'ego Depp'a, i nie dlatego, że jest przystojny 😛 , ale dlatego, że jego gra aktorska powala.
    O aktorach i filmach mogłabym gadać godzinami 😀

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.