Kwiecień 26, 2018
WAŻNE
  • Finał ARROW - 17 maja
  • Finał THE FLASH - 22 maja
  • Finał SUPERGIRL - 18 czerwca

Home Forums WYSPA Przywitaj się! [Mary] siemka

This topic contains 18 replies, has 5 voices, and was last updated by  BLU 3 years, 12 months ago.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)

[Mary] siemka

• BLU
    Keymaster
    BLU

Cześć wszystkim. Jakby ktoś nie wiedział – mam na imię Martyna 🙂
    Arrow zaczęłam oglądać , bo byłam ciekawa samej postaci Olivera. Jak zostanie pokazany, czy będzie się różnił od tego ukazanego w cieniu Clarka z serialu TS…

BLU
    Keymaster
    BLU

Witaj Mary 😉
    i jak Ci się podoba kreacja Olliego w serialu?

BLU
    Keymaster
    BLU

Cześć Mary, jestem Shadow jakie wrażenia po obejrzeniu Arrowa?:)

BLU
    Keymaster
    BLU

Ezo! Mam ostatnio uraz do 'witam, witaj' -.-
    Oliver może być 😀 Lepszy jak w TS 😛
    Cześć, Shadow … wrażenia o.O Hmm… widziałam tylko pierwszy sezon, w sumie każdy serial mnie wciąga. Myślę, że to przeciętna produkcja.

BLU
    Keymaster
    BLU

Elo Mary 🙂
    Myślę że Arrow Ci się spodoba 🙂 Warto go śledzić, bo to coś nowego 😛

BLU
    Keymaster
    BLU

Roy, jak to coś nowego? ;p
    Skoro oglądałam ten serial w zeszłym roku i zamierzam kontynuować, to widocznie mi się spodobał.

BLU
    Keymaster
    BLU

Wiesz, Mary nie wiem jak Ty ale ja bardzo wsiąknąłem w fabułę serial trzyma mnie w napięciu, są momenty w których trzeba czekać aż akcja się rozkręci, ale mimo tego urzeka mnie. Polecasz jakieś inne seriale w tych klimatach?

BLU
    Keymaster
    BLU

Ze mną jest coś nie tak – wsiąkam w każdą fabułę. Szczerze wątpię, w to że sama z siebie zaczęłabym oglądać Arrow. Tak jak np. pierwszy sezon TVD – o , coś leci, obejrzę sobie…
    Z polecaniem seriali będzie kłopot , bo nawet nie wiem co leci – brak czasu o.O
    A tak z innej beczki oglądasz może Grę o tron ? 😀

BLU
    Keymaster
    BLU

Nudzi Ci się ? Tyle kolorów, podkreśleń 😮 😀
    Asaak , szczerze? Jestem tu od samego początku… spokojnie ''podkradałam'' sobie odcinki, aż pewnego dnia nie wyszło hahaha xD
    Zacznijmy od tego, że nie mam wolnego czasu. Moje okienka to wycieczka do biblioteki i powrót na wydział 😀 W piątkowy wieczór jestem tak wykończona, że po powrocie śpię 3h ;D
    Nie mam ulubionego gatunku, wykonawcy… słucham wszystkiego co wpadnie mi w ucho.
    Mam małego kota, nazywa się Nela. Moje ręce czasami wyglądają jakbym się cięła, bo mnie diabełek zaczepia xD W ogóle jest dziwna, wszystkiego się boi i ucieka bokiem 😀
    Ps.: Znajdziesz mi jakiś avek? xD

BLU
    Keymaster
    BLU

Tak sądziłam że może być tylko Jedna Mary na tym forum 😛

Wciągniesz się wciągniesz, ja Ci dam przeciętną produkcję! 🙂 nadgoń drugi sezon to Cię w fotel wciśnie kochana! 😛

Pytałaś o grę o tron, a co??? 😉 bo wiesz że ja kocham wręcz patologicznie 😛

I poczekaj jak skończysz studia i do pracy pójdziesz… mój każdy dzień wygląda tak jak Twój piątek.

BLU
    Keymaster
    BLU

No jedna ;p Nawet nie wiem dlaczego używam tego nicku – nie podoba mi się xD
    Już się wciągnęłam. W fotel? Myślisz? To tylko kolejna bajeczka 😀
    O jak ja lubię Grę o tron <3 W święta miałam 3 godziny przerwy, bo cały czas się pytali czy widziałam -.-
    Przecież miałaś już wcześniej jakieś tam zajęcia, dopiero po studiach oświeciło cię jak to wygląda? o.O

BLU
    Keymaster
    BLU

Hehe taka sama bajeczka jak GoT 😛 a jednak uwielbiam 😛

Haha studia to mały pikuś w porównaniu z pracą, eksploatacja organizmu przy 26-ce maleńkich dzieciaków kiedy musisz im zapewniać 200 % bezpieczeństwa, 300% kreatywności i 500% uwagi to dopiero 'masakra' 😛 żadne oświecenie, kwestia zawodu.

BLU
    Keymaster
    BLU

Ale lepsza ;p Szkoda mi wrednego króla, bo kto teraz będzie wkurzający??
    To co piszesz nie jest odkrywcze, ja to wszystko wiem.
    Właśnie sobie przypominam konferencję i wypowiedź mgr … jej trudne przeżycia z dziećmi z SP (trudne – normalne, nie odróżnia problemów) i te jej oburzenie, że wymarzony dzień dla dziecka nie zawiera żadnych obowiązków… -.- Przynajmniej taki miała ton głosu.
    Ps: Może przejdziemy z pogaduchami na fb?

BLU
    Keymaster
    BLU

Mary.. zacząłem oglądać Grę o Tron i jakoś zaczynam się pomału przekonywać… Spartakusa za to obejrzałem wszystkie sezony i jestem ogromnym fanem 😀

BLU
    Keymaster
    BLU

Spartakus? Raczej nie moje klimaty xD Dużo ma sezonów? Co tam takiego fajnego? 😀

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)

You must be logged in to reply to this topic.