Październik 24, 2017
WAŻNE
  • Premiery kolejnych sezonów: "Supergirl" - poniedziałki, "The Flash/"Legends of Tomorrow" - wtorki, "Arrow" - czwartki.

Home Forums Skomentuj SUPERGIRL Drugi sezon SUPERGIRL 2×21 – "Resist" – dyskusja!

This topic contains 2 replies, has 2 voices, and was last updated by  BLU 5 months ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

SUPERGIRL 2×21 – "Resist" – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat SUPERGIRL 2×21

BLU
    Keymaster
    BLU

Odcinek całkiem fajny. Im bliżej końca, tym jest całkiem nieżle.
    Było ciekawie… i wciągająco Osttnio te epizody są naprawdę
    udane (z małymi wyjątkami).

Z tym ślubem ciekawa akcja – nie spodziewałam się tego. Rhea
    uznała, że lena jest idealna pod względem genów – to ci pryciula.

Wkroczenie Cat super. Naprawdę ja lubię, tej teksty, tej jej uwagi,
    wprowadza ożywienie i humor do serialu. Docinki w kirunku Rhei były
    zabawne. Dodatkowo ta mowa Grant o niepoddawaniu się była poruszająca
    i mądra. Udało jej się napełni nadzieją serca mieszkańców National City.

Poza ślubem zaskoczyło mnie to, że Cat zna Marsdin od dawna. Ponadto
    wie, że pani przezydent jest kosmitką. Jasne stało się czemu chroni
    obcych.

Współpraca DEO z Lillian to też całkiem niezły wątek. Czułam, że
    gdy tylko wydostanie Lenę ze statku Rhei, to zostawi Supergirl
    bez pomocy. Na sczęście DEO i Kara nie zaufali pani Luthor
    całowicie i byli przygotowani na zdradę. To dobrze, że się
    z tym liczyli, gdyby było inaczej wyszliby na 100% naiwniaków.

Ocena: 8/10

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

No więc kolejna inwazja w świecie DC tym razem przez ocalałych Daxamitów na Ziemię. Tak jak myślałem, że dojdzie do współpracy tych złych z tymi dobrymi, by pokonać tych jeszcze gorszych przy próbie wykiwania tych dobrych przez złych w całym procesie, ale ci dobrzy domyślili się, że ci źli w trakcie współpracy coś wykombinują i w razie czego wymyślili chytry plan 🙂 Mamuni synunia spodobałaby się taka córka jaką jest Lena, dlatego obmyśliła sobie ślub z Mon-elem oczywiście pod groźbą szantażu zabicia niewinnych. Wróciła Cat ze swoją mocną gadką, choć na Rhea początkowo to nie podziałało…zaskoczeniem było, że zna panią prezydent od dawna jako kosmitkę. Lilian ze swoim pseudo cyborgiem pomogli dostać się Karze na statek matkę, ale chcieli ją zostawić, co było do przewidzenia. Statek matka był na celowniku potężnego działa pozytronowego, ale Alex mając szansę na zniszczenie go oczywiście się zawahała i działo szlag trafił. Rhea wygadała się Karze, że to ona zabiła swojego męża – ciekawe czy dotrze ta informacja do Mon-ela. Końcówka fajna- wkracza Superman chyba zmanipulowany lub z wypranym mózgiem i jest nastawiony przeciwko Supergirl. Przyznam się, że gdyby scenarzyści zamiast odstawiać lesbian story dali Maggie do współpracy z Alex to całkiem niezły team stanowiłaby ta dwójka w różnych akcjach! Tutaj bardzo mi się to rzuciło w oczy. Niestety wiemy jak jest…Ogólnie odcinek niezły, ale nie był to jeden z tych WOW! 7/10 bym dał.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.