SUPERGIRL 3x01 - "Girl of Steel" - dyskusja! - Arrow24.net: Serial Arrow - The Flash - Lot- Supergirl News
Sierpień 20, 2018
WAŻNE
  • 4. sezon THE FLASH W AXN - piątki godz. 20:00

Home Forums Skomentuj SUPERGIRL Trzeci sezon SUPERGIRL 3×01 – „Girl of Steel” – dyskusja!

This topic contains 1 reply, has 2 voices, and was last updated by  CzuCzu 9 months, 4 weeks ago.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

SUPERGIRL 3×01 – „Girl of Steel” – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat SUPERGIRL 3×01
    PIERWSZY ODCINEK 3. SEZONU

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

Jak na pierwszy odcinek całkiem spoko. Kara z zupełnie innym nastawieniem do pewnych spraw. Zamknięta w sobie, by nie dać upustu smutkowi po stracie Mon-el’a. Nie jest to dla niej zbyt dobre, ale pewnie się to zmieni. Nowy gracz pojawił się w mieście z kieszeniami wypchanymi kasą i już wiadomo, że jeśli będzie trzeba to ze złymi w konszachty wejdzie, by dopiąć swego. Samantha jako główny wróg na razie w ludzkiej skórze…tylko mały procent jej siły na razie widzieliśmy. Statek ukryty w skałach podmorskich…ciekawe czyi? Samanthy czy jakiegoś innego kryptończyka? No i oczywiście wielkie love story, które z tego co czytałem miało zostać ograniczone, a tu widzę pełną parą idzie! Śluby lesbijskie i te sprawy…ech….Ciekawe jak sytuacja potoczy się z Leną – wykupiła CatCo, by nie wpadło w ręce tego szaleńca (przyznaję się chwilowo zapomniałem jak się gość nazywa). Ogólnie dałbym nawet 6/10 odcinkowi. oooooo i zapomniałbym o wizjach Kary – jest tam jej matka, która przeistacza się chyba w tą główną złą besttię – Worldkillerkę o ile mnie intuicja nie myli…

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.