Listopad 19, 2017
WAŻNE
  • Premiery kolejnych sezonów: "Supergirl" - poniedziałki, "The Flash/"Legends of Tomorrow" - wtorki, "Arrow" - czwartki.

Home Forums Skomentuj SUPERGIRL Trzeci sezon SUPERGIRL 3×04 – „The Faithful” – dyskusja!

This topic contains 1 reply, has 2 voices, and was last updated by  CzuCzu 6 days, 15 hours ago.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

SUPERGIRL 3×04 – „The Faithful” – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat SUPERGIRL 3×04

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

Jakby to powiedzieć nie powtarzając się…opery mydlanej ciąg dalszy. Ohhhh jestem lesba, ale chcę mieć dzieci…reżysera bym zbluzgał za to wszystko! Poza tym na Ziemi jak się okazuje znajduje się więcej artefaktów z Kryptona. Jednym z nich był nośnik pamięci o kulturze kryptończyków zasilany odosobnionym źródłem energii, w formie kapsuły, które zaczęło tracić stabilność z powodu wyczerpania. Wybuch aktywował uśpione systemy statku, którego mieliśmy okazję widzieć w pierwszym odcinku. Na ciele Sam pojawiły się kryptońskie symbole wraz z odwiedzinami dziwnej istoty. Dodatkowo na aktywowanym statku znajdują się kapsuły i w nich istoty w stazie czyli w głębokiej hibernacji. (Od razu kojarzy mi się z niestety ostatnim spinn-offem Stargate Universe) 🙂 Jedna z nich zaczęła się budzić…czy to była ta, która odwiedziła Sam? Na razie nie wiadomo…pojawił się tutaj wątek religijny z jednym z bóstw z Kryptona – Rao…piszę z jednym z, bo nie wiem czy wierzyli w jednego czy mieli politeizm. Ciekawe czy wątek religijno-kulturowy zostanie rozwinięty, niemniej jednak znowu jest wciskanie na siłę nie dość, że zachowań antyspołecznych w postaci chęci krzywdzenia czyli posiadania dzieci przez lesby to oczywiście dodatkowo spotęgowane zostało to wypowiedzią Maggie o wolności słowa i religii. Może islam też mają na myśli, który nie jest religią, a zbrodniczą ideologią? Skoro tak to dziękuję za takie wpychanie debilnej polityki do świata bohaterów DC! PORAŻKA z tym, co się wyprawia! Proszę was ludzie – nie akceptujcie tego!

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.