Listopad 19, 2017
WAŻNE
  • Premiery kolejnych sezonów: "Supergirl" - poniedziałki, "The Flash/"Legends of Tomorrow" - wtorki, "Arrow" - czwartki.

Home Forums Skomentuj SUPERGIRL Trzeci sezon SUPERGIRL 3×05 – „Damage” – dyskusja!

This topic contains 1 reply, has 2 voices, and was last updated by  CzuCzu 3 days, 10 hours ago.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

SUPERGIRL 3×05 – „Damage” – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat SUPERGIRL 3×05

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

Czyżby następował powrót do normalności? End of lesba opera story? Byłoby super! Odcinek na prawdę mi się podobał. Była próba obwinienia Leny za zastosowanie urządzenia przeciwko Daxamitom, które wystrzeliło ołowiem w atmosferę. Pojawiły się wśród dzieci objawy zatrucia ołowiem, co oczywiście wykorzystał Edge i jak się okazało to on stał za cała sprawą. Lena została niemal złamana i Edge chciał ja załatwić, ale współpraca Sam i Kary przyniosła rezultaty. Coraz bardziej podoba mi się postać Leny. Spoczywa na niej cień Lexa, ale mimo to stara się jak na razie być tą dobrą…nawet dla Jamesa i innych w CatCo i L-Corp. Zdecydowanie wygrała ten odcinek. Malutkimi krokami objawia się tajemnicza strona Sam – tym razem nieświadoma przyjęła kulkę, której nawet nie zauważyła. Ciekawe co dalej…i kiedy w pełni stanie się przeciwniczką Supergirl…7/10 dzięki Lenie Luthor.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.