Luty 24, 2018
WAŻNE
  • Seriale Arrowverseum mają drugą przerwę. Daty powrotów: THE FLASH - 27 luty, ARROW - 1 marzec, SUPERGIRL - 16 kwiecień

Home Forums Skomentuj SUPERGIRL Trzeci sezon SUPERGIRL 3×10 – „Legion of Superheroes” – dyskusja!

This topic contains 1 reply, has 2 voices, and was last updated by  CzuCzu 1 month ago.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

SUPERGIRL 3×10 – „Legion of Superheroes” – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat SUPERGIRL 3×10

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

Starcie nr dwa przeciwko Reign było małym rewanżem. Wreszcie do akcji wkroczył Mon-El ze swoją żoną. Plus obudzony kolejny członek załogi – Brainy. Wszedł do umysłu Kary, by zadbać o jej stan psychiczny podczas leczenia jej w kapsule uzdrawiającej. Początkowo małżeństwo nie chciało się angażować w bitwę – w ich DNA zapisana została informacja jak pokonać jakiś złych w przyszłości 😛 I bali się, żeby nie zginęli. Ostatecznie jednak się zgodzili. Imra posiada moce telekinezy, ale czy tylko takie? Myślałem, że Mon-El też coś więcej pokaże…zawiodłem się lekko. Pierwsze starcie w tym odcinku z Reign mogło skończyć się niewesoło. Dopiero na koniec, gdy Kara się wybudziła wstrzyknęli jej dawkę kryptonitu, co spowodowało u niej ból i zwiała. W Fortecy Wiedzy hologram jej stworzycielki wyjawia jej info, że istnieją inne Worldkillery jak ona i że mogą jej pomóc. Do wrogów dołącza nawiedzony Collvile jako przydupas Reign. Ciekawe co to z tego będzie…Supergirl sama jej nie pokona skoro nawet Marsjanin nie dał Reign rady, a podobno jest silniejszy od Supermana…w pewnym momencie liczyłem, że pojawi się właśnie Superman…

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.