Październik 24, 2017
WAŻNE
  • Premiery kolejnych sezonów: "Supergirl" - poniedziałki, "The Flash/"Legends of Tomorrow" - wtorki, "Arrow" - czwartki.

Home Forums Skomentuj THE FLASH Trzeci sezon THE FLASH 3×22 – „Infantino Street” – dyskusja!

This topic contains 6 replies, has 5 voices, and was last updated by  CzuCzu 5 months ago.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

THE FLASH 3×22 – „Infantino Street” – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat THE FLASH 3×22

michatek
    Participant
    michatek

czemu teraz Savitar wolno biega jak go na początku pokazywali to był taki szybki tylko migał? i po co ten kamień z nim wiązali jak on mu do niczego nie potrzebny

BLU
    Keymaster
    BLU

Odcinek dobry, ale jakoś mnie powalił. W ogóle Savitar jako taki
    mnie nie przekonuje jako villain, tak bardzo jak Zoom. Za mało
    powyjaśniane, za bardzo zagmatwane to jego istnienie.

Trochę też skupienie całego sezonu na ratowaniu Iris mnie drażni.
    Wychodzi, że gdyby nie Iris, to Barry by się w ogóle nie przejął
    Savitarem… cóż.

Poruszające były te pożegnania i rozmyślania jak czas umyka i 24
    godziny się kurczą w zawrotnym tempie. Wejście Snarta bardo dobre.

Podobała mi się ta scena z udawaniem Lyli przez Barry’ego dzięki
    gadżetowi H.R. Wzmocniona Bazooka nie pomogła pokonać Savka.
    Po co mu ten kamień dali, to też nie wiem. On mu w sumie zbędny.

Killer Frost wciąż się waha, a jednak jest z Barrym-Savitarem.
    Super pokazana relacja między to dwójką. Jak dla mnie to między
    nimi jest jakaś chemia. Gustinowi granie złego (od kiedy wiemy,
    że to on) idzie całkiem dobrze :). Szczerze, to Caitlin w wersji
    i złej, i dobrej pasuje mi do Barry’ ego. Jakoś od dawna między
    nimi było dla mnie więcej uczucia niż między Barrym a Iris.

Kurczę Wally też wychodzi na takiego słabeusza. Niby osiąga
    predkościowo lepsze wyniki niż Allen, a dał się zmiażdżyć
    Savitarovi. Ten strój dodaje mu też ciapowatości :(.

Co do zakończenia… cóż. musiało to nastąpić. Jednakże myślę,
    iż to nie było to, czego chciał Savek. Sądzę, że to H.R. przybrał
    postać Iris West i to jego przebił nasz bóg szybkości.

0cena: 7/10

Helena Bartanelli
    Participant
    Helena Bartanelli

Dobry odcinek fajnie znowu było widzieć Snarta w akcji .I po raz pierwszy BLU nie do końca spodobał się odcinek to jakaś nowość bo zawsze każdy odcinek był rewelką 10/10 x2.Trudno jest powiedzieć kto umrze szkoda że nie Iris ,strasznie mnie irytuje .

BLU
    Keymaster
    BLU

@Helena Bartanelli jakoś nie czytasz dokładnie hehe. Nie pierwszy
    i nie drugi, coś ci umknęło hehe.

kiszony
    Participant
    kiszony

Dobrze jest poczytać opinie innych 🙂 ja dopiero teraz oglądnąłem odcinek i nie wpadłem na to że faktycznie to może nie być IRIS. Co do savitara to postać była mega ale od kiedy już pokazali że to Barry to trochę ta postać „zmalała” już nie jest taka mega.. Blu tu się mogę z Tobą zgodzić Zoom według mnie też był najlepszym złoczyńcą!!!

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

Najlepsza akcja w tym odcinku to ta w centrali ARGUS. Fajnie było zobaczyć Snarta współpracującego z Barrym jako Master Thief bym powiedział 🙂 Wszelkie zabezpieczenia nie stanowią dla niego problemu. Udało się zdobyć zasilanie z pozostawionego źródła energii przez Dominatorów, ale niestety… Speed Force bazooka nie podziała na Savitara. Z tego jak ja zrozumiałem to Kamień Filozoficzny został stworzony jakby z esencji Speed Force – dlatego nie istniał, nie miał wykrywalnych w sobie materiałów i atomów tak jak szkatułka. A Savitarowi był potrzebny raz, że do uwolnienia, a dwa do przeciwstawienia się sile bazooki. Jak to sam określił…Dużo sentymentalnych momentów…pożegnania…przytulania między różnymi bohaterami ( HR + Tracy), wygadanie się przy Evil Barry, gdzie jest ukryta Iris przez HR, co doprowadziło do chwilowej, jak na razie przegranej team Flash. Kid Flash również okazał się bezskuteczny, choć tak pompowali jego osiągi ( to najgorszy minus tej postaci) Widzimy śmierć Iris tak jak to było w przyszłości, ale czy to na prawdę ona? Lub czy stanie się coś, co odwróci to wszystko? Caitlin staje do walki z Vibe’m, jednak wcześniej próbuje skłonić Evil Barry do porzucenia planu…jest jeszcze szansa na uratowanie jej…odcinek nie porwał, ale nie był najgorszy.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

You must be logged in to reply to this topic.