Grudzień 12, 2017

Home Forums Skomentuj THE FLASH Czwarty sezon THE FLASH 4×09 – „Don’t Run” – dyskusja!

This topic contains 3 replies, has 4 voices, and was last updated by  Helena Bartanelli 1 day, 21 hours ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

THE FLASH 4×09 – „Don’t Run” – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat THE FLASH 4×09

OSTATNI ODCINEK W TYM ROKU

michatek
    Participant
    michatek

gościom z wesela pamięć wymazali ale co z księdzem nikogo nie intersuje fakt jego „wyparowania”….

taki Cisco i Plastic kozaki a nie umieli ten miotaczki metalem złapać, uratowali gościa potem go puścili he he a Barry stał zamiast dyla dać z tym ciałem bo nie musi uciekać, z większymi problemami to sobie radzą co raz to śmiesznej wychodzi…

Red_Hood
    Participant
    Red_Hood

Jakoś musieli pociągnąć serial, bo mógłby to zrobić, ale nadal co z ciałem? Zresztą on tego nie zrobił, więc czego miałby się bać? Devooe to jednak stary skurczybyk, nawet sobie nowe ciało sprawił 🙂 Będzie miał ciężko Team Flash w tym sezonie. I ciekawe co żona Devooe na to, bo ma chyba jakieś minimalne wątpliwości, i coś czuje że ona może go też zatrzymać. Naprawdę fajnie to z tym Thinkerem wymyślili, nie ma kolejnego speedstera i to najważniejsze, tylko trzeba myśleć. Fajnie że też Barry uciekł z tego więzienia, w sumie stał w miejscu 😀 I ta Amunet też może być groźna. Będzie ciekawie w nowym roku 🙂

Helena Bartanelli
    Participant
    Helena Bartanelli

Ciekawie to Devoe wymyślił ,myślę tylko nad jednym po co mu reszta metaludzi których stworzył skoro tylko obiekt szósty nadawał się do zamiany ciała. Czekamy na kolejny odcinek w nowym roku.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.