Maj 24, 2018
WAŻNE
  • 4. sezon THE FLASH W AXN - piątki godz. 20:00
  • Finał SUPERGIRL - 18 czerwca

Home Forums Skomentuj THE FLASH Czwarty sezon THE FLASH 4×10 – „The Trial of The Flash” – dyskusja!

This topic contains 4 replies, has 5 voices, and was last updated by  Red_Hood 3 months, 4 weeks ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

THE FLASH 4×10 – „The Trial of The Flash” – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat THE FLASH 4×10

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

Odcinek opiewający w proces i sądzenie Barrego za upozorowane zabójstwo Clifforda. Niezłe przedstawienie na sali sądowej dała Marlize…ale franca! Ale sama nie do końca jest przekonana do nowego ciała męża…Najfajniejszy motyw był kiedy Barry wibrował lub poruszał się w miejscu z Iris…bo ta już chciała się wygadać o jego tożsamości. No i podobała mi się postawa kapitana Singh’a. W pewnej chwili sądziłem, ze jakoś dowie się, że Barry to Flash. Ostatecznie Barry zostaje skazany na dożywocie – trafia dokładnie do celi, gdzie siedział jego ojciec w Iron Heights. Motywem jakby pobocznym była walka – nie walka z metą – napromieniowanym gościem, który sam z siebie nie był zły, ale rosło w nim promieniowanie i mógł stać się nuklearną niespodzianką…nie rozumiem tylko co w planie Thinkera miało jego stworzenie ze „zdolnościami” do auto wybuchu…Rozciągliwy próbował swoich sił z Joe, by jakoś Barrego jeszcze wykaraskać z opałów…niestety bez powodzenia.

Anise123
    Participant
    Anise123

Nie znam serii komiksów na podstawie których jest serial. Za każdym razem jak oglądam nowy odc nie wiem co się wydarzy ani nie znam nowych postaci takich jak np DeVoe i jego żoneczka. Mam do was pytanie. Czy w komiksach był taki wątek ze Flash trafia do wiezienia? Nie chodzi mi byście opisywali jak dalej potoczą się losy Barrry`ego. Po prostu jestem ciekawa czy takie coś miało miejsce czy to wymysł scenarzysty w serialu.
    Oglądając odc miałam nadzieje że sędzia nie da aż tak wysokiej kary. Przedstawienie jakie dala Pani DeVoe perełeczka szkoda że przysięgli i sędzia nie znają prawdy. Ciesze się że Joe powstrzymał się od podłożenia tych włókien w domu DeVoe, przemowa Ralpha podziałała. Ciekawe było zmiksowanie wypowiedzi sędziego ogłaszającego wyrok i przemowy kapitana. Trochę żałuje, że Barry nie zdecydował się na wyjawienie prawdy o sobie ale rozumiem tez dlaczego. Jestem ciekawa następnych odc., mam nadzieje, że Kid Flash powróci by zastąpić, chwilowo oczywiście, Flash`a.

• This reply was modified 4 months ago by  Anise123.
    • This reply was modified 4 months ago by  Anise123.

Helena Bartanelli
    Participant
    Helena Bartanelli

Gdy w pierwszym sezonie chciał Eobarda Thona wysłać spowrotem do jego epoki to była tam zmianka o tym że jest w więżieniu krótki urywek przed przenosinami w czasie warto oglądnąc Flasha 1×23 i sobie to zobaczyć.Co do odcinka to ciekawi mnie jak sobie poradzą bez Barrego w Central City i co miał z tego DeVoe że wsadził Flasha do celi i jak się z niej Barry wydostanie.

Red_Hood
    Participant
    Red_Hood

Dobry powrót serialu! Akcja w sądzie, naprawdę porwała, wibrowanie Flasha żeby Iris się nie wygadała też była fajna 🙂 Ciekawe jak wyjdzie z puchy, bo widać że Devoe jest kozakiem, wszystko przemyślane, nowe ciało i umie czytać w myślach, nieźle to sobie wykombinował cwaniaczek… No i jak Barry się uniewinni? Bo uciec z paki nie ucieknie, choć mógłby, ciekawe jak to wykombinują? No bardzo fajny sezon, coś innego niż speedsterzy. Całkiem nowy poziom wroga w tym sezonie, a jeszcze inni się czają. A już myślałem w pewnym momencie że udupią żonkę Devoe no ale scenkę pięknie odstawiła… no nic trzeba czekać dalej 😀

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.