Listopad 21, 2018
WAŻNE
  • 5. sezon ARROW już na NETFLIXIE.

Home Forums Skomentuj THE FLASH Czwarty sezon THE FLASH 4×11 – „The Elongated Knight Rises” – dyskusja!

This topic contains 5 replies, has 5 voices, and was last updated by  CzuCzu 9 months ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

THE FLASH 4×11 – „The Elongated Knight Rises” – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat THE FLASH 4×11

kiszony
    Participant
    kiszony

No cóż dawno nic nie pisałem, stwierdziłem że to zmienię 🙂
    Odcinek nie taki zły bo się pośmiałem a tego mi trzeba było. Dużo humoru i fajnie, natomiast jeśli chodzi o walkę bohater vs przestępca to kicha, nasz złoczyńca zbyt łatwo dał się schwytać. Nie podobało mi się też że przechwycił sygnał nadawania na wszystkich stacjach TV, bo jakby nie patrząc jak szedł sygnał online to ludzie widzieli by Kaitlin i Ramona bo byli bez maski…takie przeoczenie od strony produkcji serialu.
    No i znów zawitała do Nas piękna nie znajoma, pisząca pewnie w jakimś uniwersalnym języku przyszłości. Czyżby to faktycznie była córka lub wnuczka Barrego? która robi sobie spacer w przeszłości aby poznać życie ojca/dziadka?

Red_Hood
    Participant
    Red_Hood

No fajnie fajnie, ale ta kiczowatość z Dibnym jako super Hero… troszku żenujące jak się chwali, dostaje kwasem w kolano i wielkie aaaaaaa…. potem nowy strój i już. A ten trickster jr. też porażka razem z mamusią, kiczowatość aż biła po oczach w tym odcinku, choć nowy strój Ralpha spoko 🙂 Na plus na pewno walki Barrego w pace, fajne wspomnienie o Henrym, no i rozmowa z Iris, podobnie jak wtedy gdy cofał się w czasie, chyba na koniec 1 sezonu. Ogólnie dla mnie odcinek mocno średni, nic nowego nie wiemy, nie wiemy nic o DeVoe, Amunet i jak Barry wyjdzie. A no i na plus przemiana Caitlin w Killer Frost, to by było na tyle

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

Więzienny scenariusz w toku. Barry spotyka gościa, którego kiedyś uratował Henry i ten teraz spłaca dług…po czym Barry potem ratuje jego. Ciekawe nawiązania do przeszłości. Wątpliwości rozciągliwego co do ryzyka bycia bohaterem stanowiły trzon całej akcji w walce z młodym tricksterem i jego szurniętą matką. Plus za nowy strój. Poza tym…bez większych emocji.

Helena Bartanelli
    Participant
    Helena Bartanelli

Ciekawi mnie ta dziewczyna z końca odcinka bardzo sympatyczna dziewczyna która pojawiła się na weselu BA z Iris w 8 odcinku sezonu ciekawe kto to .

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

Zapomniałem o tej dziewczynie – zagadce. Ciekawe czyj to potomek bo na 99% jest z przyszłości…

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)

You must be logged in to reply to this topic.