Maj 21, 2018
WAŻNE
  • 4. sezon THE FLASH W AXN - piątki godz. 20:00
  • Finał THE FLASH - 22 maja
  • Finał SUPERGIRL - 18 czerwca

Home Forums Skomentuj THE FLASH Czwarty sezon THE FLASH 4×13 – „True Colors” – dyskusja!

This topic contains 4 replies, has 5 voices, and was last updated by  CzuCzu 2 months, 4 weeks ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

THE FLASH 4×13 – „True Colors” – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat THE FLASH 4×13

OSTATNI ODCINEK PRZED PRZERWĄ

Helena Bartanelli
    Participant
    Helena Bartanelli

Ciekawie po co Devoe ci wszycye meta z autobusu bo trochę tego nie jażę zabrał im pod koniec odcinka moce i wszedł w ciało Beki Sharp niby po co nie mógł zostać w ciele dominika ??

Anise123
    Participant
    Anise123

Tez jestem ciekawa na co mu moce ludzi z autobusu. Jeszcze kilkoro z tego co pamiętam nie znamy, Ralph ma przegwizdane i drużyna Flasha powinna go pilnować dzień i noc. Szkoda ze Barry nie uratował Beki była by z niej ciekawa sojuszniczka.

Następny odc kiedy będzie?

Red_Hood
    Participant
    Red_Hood

Chyba Flash wraca 27 lutego, teraz czas na Legendy 🙂 No ciekawe po co mu moce wszystkich z autobusu. I chyba sam Devoe zaczyna się w tym wszystkim gubić. Już nawet żonkę musi poić tym eliksirem miłości, może ona być częścią pokonania Devoe. Tylko jak mu udowodnią? Barry fajnie pomyślał nad wyjściem z paki, brawo 🙂 dogadał się ze wszystkimi meta, też spoko, dopóki nie dowiedzieli się kim on jest. Ralph też nabył fajną zdolność, do zamienienia się w sumie kogo chce 🙂 pomysłowe wyciągnięcie Allena z paki plus. No i ciekawe co z Ralphym. Czy przejmie jego moc czy nie? Po co ta przerwa…

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

Zacznę może od bardzo pobocznego tematu – Earl Cox – znajomy Ralpha to oczywiście Paul McGillion aka dr Carson Beckett z serialu i co za tym idzie spin offu Stargate Atlantis 🙂 Bardzo fajna i sympatyczna postać grana przez niego. A najlepsze czego moja głowa nie wychwyciła w tym wszystkim to informacja związana z Comic Conem w stolicy, Dopiero po tym mnie oświeciło! Michelle Harrison czyli Nora Allen – mama Barrego zadebiutowała w jednym z odcinków SG -1 oraz miała ciut dłuższy epizod w jednym z odcinków ostatniej odsłony sagi czyli Stargate Universe. Jak człowiek sfazowany na punkcie czegoś to tak jest 😛 Sporo aktorów z ulubionego serialu gra w kolejnych ulubionych serialach 🙂 Dobra…wróćmy na ziemię.
    Barry zmuszony był do ucieczki wraz z innymi meta, gdy dowiedzieli się, że Wolf chce ich sprzedać Amunet. Tymczasem Ralph zupełnie przypadkiem odkrył w sobie nową zdolność – plastycznie jego komórki mogą upodobnić się do osoby, którą zna i widział i ma w pamięci. Cecil wykorzystała swoja nową tymczasową zdolność, by poszperać w bani u Wolfa i wszyscy dowiedzieli się o jego planach. Pierwsza próba podrobienia się pod Wolfa przez Ralpha w konfrontacji z Amunet nie poszła najlepiej. Wobec czego Barry i inni zdani byli tylko na siebie. Jednak po wyjściu na dziedziniec starego więzienia Wolf już czekał na wszystkich z Amunet. Bardzo pomogła tutaj Rebecca, która z nich wszystkich nie do końca była zła i chciała się nawrócić na dobrą drogę. Oczywiście Wolf sprzedał na końcu info, że Barry to Flash i pozostała trójka met chciała go załatwić i tu sytuację uratowała Hazard. Nagle pojawił się Thinker – wycisnął moce z met pozbawiając ich życia i sam przeniósł świadomość do ciała Becky. Szczerze, to szkoda mi się tej biduli zrobiło – co jak co, ale na takie coś nie zasłużyła! Wolf też poszedł w zaświaty załatwiony przez Thinkera…w sumie to mu się należało. Na końcu zjawił się Cisco z panną Frost przez wyłom, ale Barry został, by legalnie wydostać się z paki. Dzięki nowym zdolnościom Ralpha, który podszył się tym razem pod oryginalnego DeVoe ( ku cholernemu zaskoczeniu Marlize!! Tak jej mina była bezcenna) Barry wrócił do rodziny i przyjaciół. Jednak podeszła mu myśl, która teraz dręczy również wszystkich fanów – dlaczego Thinker chce posiąść moce tylko ludzi z autobusu??? Nie mam pojęcia. Natomiast wiadomo po co był mu potrzebny chuderlak od łez miłości – Marlize coraz bardziej zaczyna być podejrzliwa co do całej akcji i planów jej wybranka więc dostała porcję łez z szampanem, które jak na razie zadziałały. Myślę, że teraz akcja w kolejnych odcinkach powinna się rozkręcić…
    Mała dygresja na koniec – pobyt Barrego w więzieniu trwał dłużej niż odcinek Flashpoint! Uważam, że wielka szkoda, że tak krótko na to poświęcili czasu mimo wyjaśnień reżysera…

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.