Październik 16, 2018
WAŻNE
  • Powroty seriali na THE CW: SUPERGIRL - 14 października / ARROW - 15 października / DC's LOT - 22 października

Home Forums Skomentuj THE FLASH Czwarty sezon THE FLASH 4×23 – „We Are The Flash” – dyskusja!

This topic contains 2 replies, has 3 voices, and was last updated by  CzuCzu 3 months, 3 weeks ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

THE FLASH 4×23 – „We Are The Flash” – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat THE FLASH 4×23

FINAŁ CZWARTEGO SEZONU

Helena Bartanelli
    Participant
    Helena Bartanelli

Powiem tak przypuszczenia co do tej dziewczyny były trafione ,tak jak myślałem jest córka Iris i Barrego z przyszłości hehe ciekawe jaki błąd popełniła 🙂 fajnie że znowu Dibny wrócił ,finał sezonu inny niż poprzednie ale również ciekawy, Wg mnie ten sezon był lepszy od seraialu Arrow daje 7/10 i czekam na kolejny 🙂

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

Finał był moim zdaniem ciekawy. Od razu podkreślę, że w stosunku do Arrow to jak niebo i ziemia! Oświecenie się rozpoczęło. Marlize dołączyła do drużyny, by pomóc pokonać jej męża, który gonił ich po różnych wymiarach kieszonkowych. Kluczem bardzo pomocnym była tutaj Cecile – dzięki jej zdolnościom Flash mógł wniknąć w umysł Thinkera. Chciał tam znaleźć jego dobrą część…ale niestety Thinker się jej pozbył. Niespodzianką było spotkanie Ralpha! Był uwięziony w swoim ciele! Swoją drogą pomyślałem wtedy, że każdego z met można było uratować za wczasu, gdy Thinker przejmował ich ciała. Tzn. żyli oni jeszcze pewnie do momentu transferu świadomości. Niemniej jednak Wraz z Ralphem Flash pokonał wreszcie dziada i Ralph odzyskał kontrolę nad ciałem. Thinker co prawda przetrwał jeszcze wirtualnie dzięki mocy Killgore w fotelu, ale Marlize wyciągnęła mu wtyczkę i to dosłownie 🙂 Szkoda mi Harrego. Niby go uzdrowili, ale jednak nie do końca. Szkoda. Wolałem go jako myśliciela. Pozostało jeszcze zniszczenie spadających szczątków satelity. Flash wystartował, by rozłupić je w drobny mak jednak wiązało się to jednocześnie z jego śmiercią. A tu niespodziewanie pojawiła się pomocna dłoń. Jak się okazało była to nasza tajemnicza speedsterka. Pojawia się potem w ich rodzinnym domu i wszyscy z którymi do tej pory miała kontakt łączą fakty. Jest córką Barrego i Iris z przyszłości. Ma na sobie kurtkę Iris – tą, w której Iris biegała, gdy miała DNA Barrego. Pojawia się tu oczywiście CLiffhanger – Nora Allen (nazwana tak na cześć zamordowanej mamy Barrego) twierdzi, że popełniła ogromny błąd…i tu c.d.n. Natomiast ja chciałbym w tym miejscu zatrzymać się na kilku spekulacjach…
    1. Czy to jedyna córka Allenów? Dziewczyna zapisująca tajemnicze symbole i ta pojawiająca się w rozmowie z Cecile i w ostatnim odcinku wydają się różnić od siebie charakterami.
    2. Z jej wypowiedzi wynika dla mnie, że Barry powinien zginąć podczas rozwalania satelity. Dlatego w rozmowie z Cecile tyle mówiła o cenności czasu spędzanego razem. Dlatego powiedziała o błędzie, którym była pomoc i wspólne rozwalenie satelity z Flashem.
    3. Gdyby okazało się, że Barry miał przy tym zginąć, a Nora zmieniła linię czasu to pod znakiem zapytania stoi epicka bitwa z Rverse Flasem w przyszłości – kluczowego momentu dla całej historii, ponieważ wtedy nie byłoby tej bitwy i morderstwa Nory Allen – mamy Barrego.
    4. W pierwszym odcinku, gdy Barry majaczył powiedział coś typu: ” Nora shouldn’t be here” Czy chodziło właśnie o to, że nie powinna cofać się w czasie? Myślałem wtedy, że gada o swojej mamie, a tu chodziło o córkę!
    5. Z tego wynika też, że jednak TERAZ Iris jest już w ciąży! Choć Barremu powiedziała inaczej…czy świadomie czy nie tego nie wiemy niestety. I zakładając brak interwencji Nory – Barry ginie, a Iris samotnie wychowuje córę…a ta cofa się w czasie…
    6. Szkoda, że tajemniczy język nie został obdarty z tajemnicy, choć Harry pod wpływem oświecenia przez moment gadał tak jak Barry po wyjściu ze speedforce…
    7. Bardzo ciekawy wątek powstał na kolejny sezon i cholernie chciałbym, by nie został tak rozdeptany jak Flashpoit! Niech już nie pierdzielą tyle o konsekwencjach zmiany biegu linii czasu. Mam nadzieję, że nie to będzie przewodnią myślą kolejnego sezonu…

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.