Listopad 21, 2018
WAŻNE
  • 5. sezon ARROW już na NETFLIXIE.

Home Forums Skomentuj THE FLASH Piąty sezon THE FLASH 5×02 – „Blocked” – dyskusja!

This topic contains 1 reply, has 2 voices, and was last updated by  CzuCzu 4 weeks, 1 day ago.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

THE FLASH 5×02 – „Blocked” – dyskusja!

• BLU
    Keymaster
    BLU

Twoje zdanie na temat THE FLASH 5×02

CzuCzu
    Participant
    CzuCzu

Kolejne cięciwy tajemnicy ujrzały światło dzienne. Nora nie pamięta, by w muzeum było coś o pobycie Barrego w więzieniu. Dlaczego? Czy dlatego, że pochodzi z innej linii czasowej? Tak jak sugerowałem to w komentarzu pod pierwszym odcinkiem? Dziwne rzeczy…Cicade jakby znała…Coś jest na rzeczy między nią a Iris – jej mina była wymowna, gdy byli we trójkę i Iris wpadła na pomysł ze stacją pogodową. Mina Nory mówiła: „mamo weź się ogarnij” lub „ja pierdzielę ta znowu swoje” Główny złoczyńca się rozkręca. Zabił już metę z pierwszego odcinka i ranił Vanessę. Jego sztylet wchłania moce metaludzi tylko czy tymczasowo czy całkowicie? Chyba tymczasowo skoro Vibe mógł wibrować po całej walce. Jednak czy on sam w sensie Cicada też jest metą? I o co chodzi z ta koncentracją czarnej materii u niego? Dlatego, że już tylu załatwił czy jak? Wygląda na to, że mama Caitlin sfałszowała akt zgonu…tylko po co? Z wątków pobocznych to Nora zachowywała się jak lekkoduch – zdecydowanie bez treningu się nie obejdzie. Terapia Cisco z pomocą kroków Ralpha też była śmieszna. W pewnej chwili myślałem,że rzeczywiście skrócą mu kudły. Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz – czy córka Joe i Cecile będzie miała jakieś zdolności skoro u jej mamy zanikają, a ona sama mogłaby coś posiadać…przed nami dość nietypowy odcinek z zapytaniem czy Vibe umrze na prawdę? Ale chyba nie…

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.