Luty 24, 2019
WAŻNE
 • 5. sezon ARROW już na NETFLIXIE.
 • POWROTY SERIALI DO STACJI THE CW: DC's LOT - 1 kwietnia

About the author

20 Comments

 1. 1

  mrocznyrycerz

  Po co by wspinał by się dla samego miecza? może po to żeby przyjaciele Olivera mu uwierzyli. Tak ma dowód, a bez niego by mu nie uwierzyli.
  W pierwszym akapicie mądrze piszesz, ale skoro Malcolm by wiedział że liga będzie go ścigać to po co wysyłał by Olivera na pewną śmierć. Pewnie wiedział o tym że Ras al Ghul nie uwierzy w winę Olivera, ale tak przynajmniej podpuścił Queena żeby się go pozbyć. Sam nie mógł by go zabić ze względu na Thea, która prędzej czy później by się dowiedziała, znienawidziła by go i może zabiła, sam też wg mnie nie dał by rady Oliverowi.

  może Olivera uratował ktoś kogo zobaczymy po raz pierwszy w tym serialu, ale ja stawiam że to Slade.

 2. 2

  jolenka

  Nie zapominaj,że jest jeszcze Maseo,który widział jak Ras al Ghul zrzuca Olivera ze skały i też mu nie uwierzył,że zabił Sarę!Łączy ich wspólny czas spędzony w Hongkongu a tym bardziej,że Maseo był mentorem i przyjacielem Olivera i nie wierzę,że na spokojnie odejdzie z tej góry pozostawiając Olivera na pastwę losu na tej półce skalnej.
  A Nyssa,też nie uwierzyła,że to on zabił jej ukochaną.
  Mamy więcej wątpliwości niż odpowiedzi.

  Przecież Team Arrow nie zależy na oglądaniu miecza którym go poharatał Ghul bo nawet nie wiedzieli gdzie ta walka miała być i jaką broń wybrali do walki.Naciągane to jest.

  Może być,że Olivera uratuje ktoś kogo zobaczymy po raz pierwszy chociaż ja obstawiam,że znamy tą osobę.

  Thea jak na razie jest dla mnie zdominowana przez Malcolma i co on powie to ona zrobi i jeszcze dochodzi narkotyk votura,który wpływa na świadomość i skutecznie może ją przekonać na czym Merlynowi zależy.

 3. 3

  mrocznyrycerz

  Możliwe że może to być Maseo, choć należy do ligi cieniów to możliwe że ich przyjaźń jest silniejsza i go uratuje, czym narazi się Ghulowi i najpewniej przez niego zginie.
  Postawiłem na sleda, choć nienawidzi Olvera i najchętniej by go zabił, no cóż trzeba poczekać.

  Co do Thei to m ostro pod górkę. Jeżeli wyda się że to ona zabiła Sare będzie miała sporo kłopoty czy to z Nysą czy Lauren i watpię żeby fakt że była pod wpływem narkotyku ją uratował, a może i tak bedzie??

 4. 4

  jolenka

  Nie byłabym pewna,że Maseo zginie.Musimy się dowiedzieć co się stało z jego żoną Tatsu jak ją zabrała Chien Na Wei.Scenarzyści nauczyli nas,że wątki które poruszają muszą wypełnić ale przez nich określonym czasie a wątek z Tatsu jest bardzo ważny.

  Zapomniałeś,że Slade nie ma już w sobie mirakuru i nienawiść mogła wyparować z niego na dobre tak jak z Roya.Na wyspie byli przyjaciółmi i to Slade nauczył go walczyć.Nawet Oliver się śmiał,że jest na bezludnej wyspie a jego jedyny przyjaciel ma na imię Wilson!

  Kto naprawdę zabił Sarę wyjdzie chyba w 13 odcinku i to Sin będzie miała największy udział w rozwiązaniu tej zagadki bo jak na razie to w ogóle nie wie,że Sara nie żyje.

  Thea zawsze miała pod górkę i to na własne życzenie także jej w ogóle nie żałuję ani trochę.

 5. 5

  mrocznyrycerz

  Tak Slade nie ma w sobie mirakuru, ale nie wiem czy złość do Olivera też zniknęła. Trzeba pamiętać że Wilson obwinia Oliego za śmierć jego ukochanej, może w więzieniu przemyślał i zrozumiał w jakich okolicznościach zginęła, choć wątpię w nawrócenie Sleda.

  mnie w tym serialu najbardziej zabolała śmierć Tommego, ale to już inna historia

 6. 6

  jolenka

  Ze Sladem to jest zagwostka i ciężko jednoznacznie powiedzieć co dalej bo udział jak na razie zakończył na 2 sezonie.
  Skoro 3 sezon nazwa się "Tożsamość" możemy wierzyć,że przemiany ze złego w dobrego,pokazanie własnej drogi w przypadku Roya,Laurel mogą też dotyczyć Slade.Oliver próbuje odnaleźć się jako bohater ale długa droga przed nim.
  Oliver z Shado miał nie możliwy wybór-może Slade doszedł do tego wniosku.

 7. 7

  mrocznyrycerz

  Roy był złodziejaszkiem łatwo takiego nawrócić, zakochał się, jak wiadomo miłość czyni cuda, potem Arrow go uratował i chciał być taki jak on, Laurel kipi gniewem pragnie zemsty i śmierci zabójcy siostry, a slade….cóż może ma wspólny interes z Oliverem co do Ghula, jak to się mówi wróg mojego wroga to mój przyjaciel.

 8. 8

  jolenka

  Nie przeczę,że Slade jako były agent ASIS słyszał o Ras al Ghul ale niezapominnaj,że Ghul to bardzo stary wyga.Nie dał się nabrać na bajeczkę Olivera,że zabił Sarę.Slade też by przejrzał na wylot,nawet jego imię oznacza Głowa Demona a to nic dobrego wręcz przerażającego.
  Najbardziej ciekawi mnie powrót Slade,jest to wyjątkowo intrygujące!
  Wiadomo,że miłość czyni cuda i nie tylko w filmie.
  Roy najbardziej był wdzięczny Arrow za uratowanie a tym bardziej,że jest sierotą,znalazł w nim oparcie,które potrzebował bo jego mentor w niego wierzy i mu pomaga.
  Laurel jest narwana jak nastolatka,nie przepadam za nią ale ciekawie będzie oglądać jej przemianę.
  Nie zapominajmy o Felicity i Digglu,którzy pozostali przy sterze bez swojego kapitana-u nich też będziemy oglądać przemianę.Feli na pewno będzie pomagać Rayowi i on odegra ważną rolę w zakończeniu sezonu 3,razem z innymi.

  Skoro w DC COMICS Ghula zabija Batman,którego niestety tu nie zobaczymy-więc Ci wszyscy bohaterowie muszą przejść metamorfozę na naszych oczach aby ostatecznie unicestwić starego oprycha Ras al Ghula.

 9. 9

  jolenka

  [b]mrocznyrycerz [/b] a co byś powiedział,że to Ras al Ghul ratuje Olivera?

 10. 10

  jolenka

  Fajnie,że jak na razie jedna moja teoria się sprawdziła,że to Malcolm mówi w zwiastunie 10 odcinka: Oliver Queen is dead.

 11. 11

  mrocznyrycerz

  Widziałem ten filmik wczoraj na innej stronie. Teraz napiszę coś co każdemu wyda się BARDZO NIEWIARYGODNE wg mnie Olivera uratuje SLADE WILSON i co zatkało.

  Czytałem że ma pojawić się w dalszych odcinkach, może jako to co wydarzyło się przed jego uwięzieniem, albo po prostu powróci.

 12. 12

  jolenka

  Pewnie,że Slade pojawi w dalszych odcinkach bo były zapowiedzi producentów.
  Wątpię aby Slade uratował Olivera!

  Cała akcja Olivera,że idzie na pewniaka walczyć z Ras al Ghulem,szyta jest grubymi nićmi.
  Niestety musi poczekać na 10 odc.,który odpowie na nasze pytania ale nie na wszystkie.

 13. 13

  mrocznyrycerz

  a dlaczego nie? Malcolm wątpię, przecież mu to na rękę że Oli nie żyje, co prawda przyniesie miecz z krwią Arrowa do bazy naszych bohaterów co świadczy że był na tej górze , ale nie że uratował główego bohatera

 14. 14

  jolenka

  Nie jest Malcolmowi na rękę,że Oliver nie żyje bo nadal ciąży na nim wyrok śmierci z Ligii Zabójców i nawet nagranie,które ma,że Thea zabija Sarę nic mu nie pomoże bo nawet Ras al Ghul nie uwierzył w winę Olivera i będą go ścigać.

  Malcolm nauczył nas w serialu,że wszystko co robi ma drugie dno.Zastanawiam się po co miałby Malcolm dla samego miecza wspinać się na górę?I tak by się dowiedział,że Oliver nie żyje.

  Slade nadal przebywa na wyspie i jakoś nie chce mi się wierzyć,żę uciekł!

 15. 15

  mrocznyrycerz

  W to akurat nie uwierzę, bo jaki cel miało by zrzucanie go z góry, po za tym w filmie widać jak chodzi ubrany "Demon" szata, pierścienie, a koleś który ratuje Oliego jest ubrany na czarno coś w stylu wojowników ligi zabójców. Napisałaś że w komiksie Al Ghula zabija Batman, ciekawie jak będzie w Arrowie, bo liczę na to że nasz główny bohater go zgładzi. Choć zgładzenie wcale nie musi oznaczać że "demon" zginie, choć wolałbym żeby tak.

 16. 16

  jolenka

  Tak,jedyną postacią,która niszczy Ras al Ghula jest Batman.
  Może być to "zmyłka" do ubrania.
  Pamiętasz scenę gadzie Ras walczy z 6 przeciwnikami i ten jeden który pozostał przy życiu nie ma innej możliwości jak klęknąć i czekać na śmierć i oczywiście,że Ras go zabija-mieczem prosto w serce.
  Z Oliverem mógł tak postąpić a najpierw mu przebija nisko lewą stronę ciała nad paskiem a później prawy bok pod piersią.Czemu tak wytrawny i bezwzględny morderca nie trafia prosto w serce?
  Pamiętasz ostanie słowa Rasa do Olivera tzw.modlitwę?
  Extra by było jakby Oliver zbratał się z Ras aby wykończyć Malcolma!

 17. 17

  Mientus

  Osobiście wątpię żeby Maseo uratował Olivera… Mówił coś o tym, że "nie miał odwagi jej zabić" czy jakoś tak. Chodzi tutaj pewnie o zabójstwo Chien Na Wei (China White). Możliwe, że doprowadziło to do do śmierci żony Maseo.

  Jeśli chodzi o Slade'a to tutaj wszystko jest możliwe. Slade jest dla nas niezwykłą zagadką, a możliwości do scenariuszu jest wiele.

  Jeżeli mamy mówić o Ra's Al Ghul'u to wg mnie jest niemożliwe że to on uratuje naszego głównego bohatera.

  Pozostają tylko Merlyn i Nysa, nie mówiąc tu o krucjacie Arrowa, ale ten zespół nie zna miejsca więc oni odpadają. Skoro Malcolm wiedział o śmierci Olivera to mógł gdzieś schować jego ciało i… No i tutaj urywa się mój scenariusz… Może wy coś wymyślicie.
  Teraz Nysa. Tak jak wspominaliście: nie uwierzyła Queen'owi, że to on zabił Sarę, więc to ona może go uratować.

  I ostatnia teoria: Green Arrow'a ratuje ktoś nowy.

  Tyle z mojej strony

 18. 18

  jolenka

  Chien Na Wei żyje i dopiero Arrow pomógł ją złapać gdy Triada kradła leki do szpitali a było to w Starling City.Nie jest pokazane,że Tatsu zginęła-widzieliśmy,że walczyła i to zaciekle z Chien Na Wei-tylko Maseo odebrał,że jego żona nie żyje bo widział krew na stole na rysunkach Akio.
  Gdzie konkretni Maseo mówił te słowa i w jakim kontekście je powiedział,bo coś mi nie pasuje?
  O ile mnie pamięć nie myli to Maseo te słowa powiedział do Olivera,że nie mógł zabić Sary!

  Nikt nie uwierzył,że Oliver zabił Sarę-ani Ras,ani Maseo,ani Nyssa.

 19. 19

  mrocznyrycerz

  Jolenka wg mnie Al Ghul zadał takie ciosy Oliverowi, bo….może był pewny siebie że dwie rany z czego jedna na wylot plus zrzucenie ze skały uśmiercą Olivera, a po za tym gdyby sprzedał mu miecz prosto w serce musiało by to znaczyć że Arrow umiera, a przecież nie można uśmiercić głównego bohatera.
  Po co Al Ghul miał by łączyć siły z Oliverem? Jeden jak i drugi w pojedynkę dali by radę z Malcolmem.
  Co do Maseo to myślę że jego żona i syn zginęli co będzie ukazane w następnych odcinkach.

  Green Arrow źle to brzmi nawet w jednym z odcinków, kiedy przy kolacji oficer Lance pyta się Olivera jak by nazwał mściciela i mówi mże green arrow, a Oliver na to drętwe…;)

 20. 20

  jolenka

  Pewnie masz i rację ale tak strasznie się dłuży czas na 10 odcinek,że każda teoria jest lepsza od tej bezradności.

  Akio przecież żyje,nie wiem Maseo go zostawił u dziadków???a sam z rozpaczy odszedł z ARGUS i dołączył do Ligii a Tatsu powróci jako Katana-wszystko możliwe!

  Nie zapominaj,że inaczej Oliver nie mógł odpowiedzieć bo jest mordercą a Green Arrow to bohater.Teraz jak nie będzie Arrow to Roya biegającego z łukiem po ulicach Starling City nazwą dziennikarze Red Arrow a jak wróci Queen to automatycznie będzie Green Arrow.

Leave a Reply

Powered by keepvid themefull earn money