Styczeń 20, 2019
WAŻNE
 • 5. sezon ARROW już na NETFLIXIE.
 • POWROTY SERIALI DO STACJI THE CW: SUPERGIRL - 20 stycznia, ARROW - 21 stycznia, DC's LOT - 1 kwietnia

About the author

9 Comments

 1. 1

  jolenka

  Wprowadzili Bricka/Cegłę na 3 odcinki czyli będzie się działo.
  Retrospekcje Malcolma czekałam na nie -będzie emocjonujący wątek.
  Bezradność Teamu bez Olivera pokaże jak sobie nie radzą i może własnie wtedy zjawi się Oli?

 2. 2

  Boy_Wonder

  Trochę to przesadzone. Wystarczyło że Oliver zginął i już wszyscy dookoła (zwłaszcza Team Arrow) są bezradni nie mogąc powstrzymać jednego człowieka. Twórcy najwidoczniej chcą postawić Arrowa na równi z bogiem i pokazać że tylko on jest zbawcą będącym w stanie zapobiec wszystkiemu…

 3. 3

  Jacob

  Nie zgadzam się. Postaw się w ich sytuacji.

 4. 5

  Boy_Wonder

  Ponadto widzę po raz kolejny inspiracje nolanowskimi batmanami, zwłaszcza tym ostatnim. Wystarczy że główny bohater znika to wszystko zaczyna się psuć i gdy się pojawi, wszystko wróci do normy…

 5. 6

  shady25

  Świetna wiadomość! Już nie mogę doczekać się tych retrospekcji Malcolma!

 6. 7

  jolenka

  [b]Boy_Wonder [/b]

  Do tej pory cały zespół był jedno ze swoim szefem.To on tym wszystkim kierował i ściągnął do swojej misji i robili to bez zastrzeżeń bo dla Olivera.
  Teraz kiedy go zabraknie to zdadzą sobie sprawę,że tak naprawdę bez niego nie istnieją,pomimo,że podnosił im ciśnienie,denerwował ich ale poszliby za nim w ogień.

  Brak Olivera musi spowodować w nich aby się zastanowili czy tak naprawdę chcą to robić co robili i po co tak naprawdę są w tym Teamie:czy dla Olivera,dla siebie,dla miasta,czy w imię wyższych celów,że dobro miasta jest ważniejsze od nich samych.Jest to podróż w którą każdych z nich musi się udać sam.
  Jest to czas "żałoby",który muszą przejść aby odpowiedzieć sobie co dalej.
  Zostaję i wykonuję tą pracę dalej czy odchodzę bo zabrakło Olivera,który porwał nas w rzeczy o jakich nam się nie śniło i sprawił,że każdy z nas czuł się bohaterem.,kimś wyjątkowym,że nie jesteśmy idealni ale wzajemnie się cudownie uzupełniamy.
  Teraz to ich czas na te właśnie odpowiedzi.

 7. 8

  Boy_Wonder

  Doskonale cie rozumiem Jolenko. Jednak w tym sezonie zrobił się niezły bałagan i niektóre rzeczy mogą się wydawać nielogiczne np. liga zabójców ściga Merlyna za śmierć 500 mieszkańców Starling a pózniej sama grozi Oliverowi że zabiją ilu się da by w końcu dorwał zabójcę Sary. W poprzednich odcinkach Ollie i spółka radzili sobie na prawdę dobrze i widać że wszyscy mieli udział w pokonaniu Sladea Wilsona. Teraz nagle nie wiedzą co robić z jednym człowiekiem (Brick) który na pewno nie jest takim zagrożeniem jak wcześniej Slade Wilson. Kolejną dziwną rzeczą jest zbyt szybkie pojawienie się Laurel jako Canary. Na trailerze widać że walczy całkiem dobrze a kilka odcinków wstecz dostała lanie od jakiegoś leszcza tym bardziej dziwne że przecież Oliver i Sara szkolili się latami by osiągnąć swój wysoki poziom umiejętności/wyszkolenia. Poprzednie sezony były na prawdę bardziej przekonywujące wg. mnie a niestety ten sezon już nieco słabiej jakby powoli brakowało pomysłów co robić dalej i niektóre rzeczy w nim są wciskane na przymus. Zapomniałem dodać że przecież Oliver w prologu mówi że spędził 5 lat na piekielnej wyspie. Teraz dowiadujemy się że nie 5 tylko jakieś 2 lata + dochodzi do tego kilka lat spędzonych również w Hong Kongu.

 8. 9

  Mientus

  Co do tego jak długo Oliver spędził czasu na wyspie to sądzę że co najmniej 3 bo w 1 odc. 1 sezonu widać jak wydostaje się z wyspy.

Leave a Reply

Powered by keepvid themefull earn money