Luty 19, 2019
WAŻNE
 • 5. sezon ARROW już na NETFLIXIE.
 • POWROTY SERIALI DO STACJI THE CW: DC's LOT - 1 kwietnia

About the author

4 Comments

 1. 1

  BLU

  Hmmm…
  Robi się dziwnie.

  1. Sara wskrzeszona , mimo wiedzy o skutkach ubocznych. Uważam, że to nie było dobre posunięcie, mimo że po części rozumiem Laurel.

  2. Ray Palmer żyje. Hmmm…. Jakim cudem przeżył wybuch przy pracy nad ATOMem ? Cudem jakimś, mało logicznym. (chyba, że go Flash wydostał :P. ) Fajnie, że żyje, ale trzeba będzie go ratować xD.

  3. Ożywienie Sary i wieść że Ray żyje niepotrzebnie zmąci związek Felicyty i Olivera – to nie wpłynie dobrze na nich samych, a zwłaszcza wspólną prace nad akcjami/nocnymi misjami.

  4. Naprawdę lubię Sarę, ale wiadomo że zmiany w jej charaterze po wyjściu z Jamy, bedą tylko wszystko komplikować. Nie da rade pomagać. Podczas każdej wspólnej akcji TEAM GREEN ARROW, Będzie w niej narastać agresja, wybuchowość i żądza krwi. Zadręczy ją mrok/gniew. Trzeba ją będzie wręcz pilnować i powstrzymywać przed zabijaniem. Constatin… możliwe że pomoże – oby.

  5. Mam nadzieję, że nie okaże się ,że Shado, Yao Fei i parę innych osób znanych Olliemu wciąż żyje. Po prostu, to by była gruba przesada. Ożywienie ich tym bardziej.

  6. Głowny bohater będzie 4 osobami w 1 – to dopiro heca xD. Trudno się w tym nie zagubić. Ileż można połączyć ze sobą:

  * Oliver Queen w związku z Felicyty
  * sumienie/mentor zagubionej Sary
  *Green Arrow ratujący Star City
  * kandydat na burmistrza

  Istny misz-masz :D.

 2. 2

  xxHellCat_xxSH

  Ray żyje, bo z tego co zostało powiedziane w zwiastunie do LoT, to zmniejszył się, więc chyba dlatego żyje.

 3. 3

  mrocznyrycerz

  Sara będzie "wyleczona" przez Constantina i Thea pewnie też.
  Co do Palmera to kiedy nastąpił wybuch grzebał przy stroju może kostium go gdzieś przeniósł, bo nawet w nim raczej takiego wybuchu by nie przebolał, choć już raz oberwał rakietą wystrzeloną z odrzutowca to wszystko możliwe.

  Co do samego Darkha to myślę że wystarczy zniszczyć posąg który trzyma w barku co znacząco go osłabi.

 4. 4

  Doyek

  Ray przeżył bo się zmniejszył przecież było w zwiastunie LoT na końcu jak Sara i Firestorm mówią jak to możliwe że przeżyłeś a on że się zmniejszył i od tego był ten wybuch. A oni że to nie możliwe to on im to pokazał i się zmniejszym. Ale bez jaj paranoja co połączyyili iron mana i ant mana w atoma. Jeszcze wymyślą że będzie miał robaków za sojuszników. Przesada. Dla mnie to troszke lipa teraz bo za dużo magi za dużo superbohaterów Laurel mnie wkurwia bo nigdy nie zna powagi sytuacji tylko zawsze jej dobro jest najważniejsze. Dig też całkiem wymyślił sobie że oliver porwał jego żone i nie chce mu wybaczyć. To logiczne że oli musiał tak zrobić. Dig nic nie rozumie że inaczej by nie pokonał Ras'a

Leave a Reply

Powered by keepvid themefull earn money