Styczeń 19, 2017
WAŻNE
  • SERIALE WRACAJĄ W STYCZNIU 2017! PREMIERY: "Supergirl" - 23 styczeń, "The Flash"/"Legends of Tomorrow" - 24 styczeń, "Arrow" - 25 styczeń.


Współpracujemy

Serwisy z którymi współpracujemy na różnych płaszczyznach:

tvdSerwis vampirediaries24.pl jest naszą 2-gą produkcją. Gromadzi on wokół siebie licznych fanów serialu Pamiętniki Wampirów oraz The Originals.

 

 

such Serwis suchary.com oferuje nam najlepszą i naprawdę suchą odsłonę „internetów”. Znajdziesz tutaj ponad 1600 sucharów. Kolejny serwis z naszej stajni :).

 

 

fssp FS-Space.pl powstało w celu dyskusji na temat kultowej już gry jaką jest LS 2015. W swojej bazie posiadamy kilkaset modyfikacji do gry a także spore grono grafików, fotografów i członków obsługi technicznej.

 

 

mvbez Portal MvBezLimitu.pl publikuje na swoich łamach propozycje filmów które możemy obejrzeć online i nie będziemy żałować straconego czasu. Wszystkie propozycje są dokładnie przeanalizowane i obszernie zrecenzowane.

 

esuper Na esuperkino podobnie jak na propozycji wyżej znajdziemy dobre kino online. Mimo, że serwis jest jeszcze startup-em, to wiąże ze sobą duże nadzieje. Z przyjemnością nawiązujemy z nimi współpracę ;).

Powered by keepvid themefull earn money

Przejdź do paska narzędzi