Czerwiec 20, 2018
WAŻNE
 • 4. sezon THE FLASH W AXN - piątki godz. 20:00
 • Finał SUPERGIRL - 18 czerwca

About the author

BLU

11 Comments

 1. 1

  Grochu

  Nie wiem, tylko ja nie widzę żadnych zdjęć?

 2. 2

  monikww

  Bożek koloru białego, więc pewnie przeciwieństwo tego co ma Darhk, czyli będzie oznaczać "światło". Jeśli bożek Darhka działa przez zabijanie biorąc martwe dusze to może ten bożek co jest na tych zdjęciach jest zasilany przez czyny miłości. Może to będzie wskazówka jak pokonać Darhka. Co myślicie.

 3. 3

  BLU

  Monikww dobra teoria. Poza tym, ta kobieta mnie intryguje. Pewnie Ollie zna ją z wyspy lub innych podróży.

 4. 4

  monikww

  To trochę dziwne żeby byli na wyspie w tych strojach, chyba że ta kobieta , kapłanka albo strażnik ( nie wiem jak ją nazwać ) teleportowała ich w magiczny sposób. A może to są jakieś podziemia pod miastem, co z kanalizą co wspominała żona Darhk w limuzynie, może to coś wspólnego. Co do kobiety może to jakaś znajoma Constantina.

 5. 5

  BLU

  Nie chdziło mi o to, że są na wyspie, tyle co że Ollie poznał te kobietę w ciągu tych 5 lat nieobecności w Starling City.
  A może to jest to miejsce które mu Reiter pokazał, ta kryjówka w skale, jaskinia?

 6. 6

  ARROW447

  Do monikww o jakie czyny miłości chodzi nadprzyrodzone, mistyczne lub fizyczne. Bo jeżeli chodzi o ostatnie to długo Felicity i Oliwer musieliby ładować baterie Białego Bożka, aby pokonać Damiena.

 7. 7

  monikww

  Ja też nie widzę, można zobaczyć na 'amellynation"

 8. 8

  monikww

  Wszystkie trzy po trochu. Inaczej mówiąc "bratnie dusze". Tylko nie dojdzie do tego w 20 odc. brakuje im jeszcze do tego określenia.

 9. 11

  Grochu

  Mija kolejny dzień, a dalej nie naprawione

Leave a Reply

Powered by keepvid themefull earn money