Lipiec 23, 2019

About the author

15 Comments

 1. 1

  jolenka

  W rzeczywistości to nic takiego nie powiedzieli w tej informacji o czym byśmy już nie wiedzieli i to jest takie frustrujące.
  Całe 3 tygodnie oczekiwania na odcinek,który i tak nie odpowie na większość naszych pytań ale już CHCĘ go zobaczyć.
  Wykończy mnie ten serial!

 2. 2

  mrocznyrycerz

  Ciekawe jak Lauern bedzie się prezentować w stroju.

 3. 3

  jolenka

  Widziałam fotosy i moje zdanie-tak sobie.

 4. 4

  jolenka

  Blondynka z… blond peruką z dużym dekoltem w ciasnym kostiumie tak to działa na męską widownię.
  Sara miała pogmatwane życie i decyzje które podejmowała odciągały ją od pójścia swoją drogą nie związaną z Ligą ani Oliverem.
  Romans Oliver i Sara to nawet fajny pomysł ale połączyć ich razem na dłuższą metę to pomyłka.
  Taki związek nie ma racji bytu,oboje przeżyli koszmar,są poranieni zewnętrznie ale przede wszystkim wewnętrznie-dźwigają swoje ciężary osobno,pomimo,że są razem.Oliver zamykał się w sobie i nie chciał dopuścić Sary.Ona zamknęła swoje przeżycia w środku i nie pozwalała aby ktoś ich dotknął ba nawet żeby chciał to wyciągnąć na światło dzienne i roztrząsnął na czynniki pierwsze.Musieli się rozstać bo nie potrafili o tym opowiadać i wyrzucić z siebie.Ich romans i tak był skazany na porażkę.

  Felicty jest w życiu Olivera inną kobietą z jaką miał do tej pory do czynienia.Felicity jest w pewien sposób takim wykrywaczem kłamstw Olivera.Zmusza aby opowiadał o tym co się z nim działo przez te 5 lat.Jest wtajemniczona w jego podwójne życie,uczestniczy z nim w tych akcjach,będąc przy komputerze czy sama biorąc czynny udział.Jest jego powierniczką,przyjaciółką i jak się okazało ukochaną kobietą,która wniosła radość w jego życie-bo przy żadnej z tych kobiet,które przewinęły się przez jego życie nie czuł się tak swobodnie.

 5. 5

  mrocznyrycerz

  Dla porównania Kobieta kot z filmu powrót batmana z 1992 w reż. Timma Burtona, a kobieta kot w którą wcieliła się Halle Berry w 2004. Ocieka sexem, a i tak lepsza z powrotu Batmana, choć wszystko ma zakryte.

 6. 6

  jolenka

  Oto chodzi-zakryte i przez to główka pracuje a wyobraźnia pobudzona do dowolnej interpretacji.

 7. 7

  mrocznyrycerz

  ja jak patrzę na Lauern to mi do głowy nic sexistowskiego nie przychodzi, choc biust ma zakryty.
  Może bedzie lepszą black canary, a na pewno ma w sobie więcej złości i gniewu, jak u mrocznego rycerza.

 8. 8

  jolenka

  Jakoś ciężko mnie uwierzyć,że będzie lepszą Black Canary -faktycznie jest nabuzowana złością,gniewem aż to z niej kipi.O Laurel można powiedzieć,że w 1 sezonie ładniej wyglądała teraz nie potrzebnie schudła i twarz jej się zrobiła taka "końska".
  Musisz przyznać,ze w dopasowanych sukienkach-blisko ciała ładnie wygląda.

 9. 9

  mrocznyrycerz

  To fakt.
  Co do niej to wcale się nie zdziwię jak będzie z tym kolesiem co ją trenuje.

 10. 10

  jolenka

  A co im będziemy żałować.Zima jest,niech się grzeją i ćwiczą.
  Rola Teda Granta a.k.a "Wildcat"jest powracająca ale nigdzie nie znalazłam na ile odcinków podpisał kontrakt?

 11. 11

  PaulaKooo

  Oh proszę teraz z Laurel zrobią wielką BLACK CANARY bo poszła na parę zajęć z boksu -.-. Dlaczego akurat to Sara zginęła a nie Laurel, nie obraziłabym się.

 12. 12

  jolenka

  Mam nadzieję,że producenci wyjaśnią w dalszych odcinkach co było spowodowane śmiercią Sary.

 13. 13

  mrocznyrycerz

  Postać Sary była ciekawa. Blondynka z….blond peruką i z duzym dekoltem, ale chyba po to żeby ogłupić przeciwników, ale tych meskich
  Może scenarzyści ie mieli już pomysłu co do niej, na początku było ciekawie nieznana liga zabójców. Gdyby nadal zyła Oliver był by w niej zakochany, a tak teraz jest z Felicity, choć myślę że dało by stworzyć ten "związek" nawet utrzymując ją przy życiu.
  może po prostu chciała więcej kasy, albo nie chciała w tym uczestniczyć, a głupim ruchem było dać inną aktorkę w jej miejsce.

 14. 14

  mrocznyrycerz

  Widziałem zdjęcia Lauern w stroju Blakc Canary i bardziej mi się podoba

 15. 15

  luki_dziegiel

  Mnie znowu Moi drodzy zastanawia co będzie z Olivierem. Niby Ras go zabił ale jak się ogląda zwiastun 10tego odcinka to ktoś tam podchodzi do niego tam gdzie on spadł. Po streszczeniu tego oto odcinka mogę stwierdzić że to że Laurel założy strój Sary to było do przewidzenia. Niestety ludzie trzymają nas w niepewności. Co dalej będzie z głównym bohaterem serialu.

Leave a Reply

Powered by keepvid themefull earn money